Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki, gal patartumet kokiu medziu ar kitu krumu sakeliu galeciau imest savo triusiams paskanavimams, kazkur buvau skaites bet neberandu, o pervers vel 300 puslapiu jau sis tas.

Is anksto dekoju.

Kiek aš išbandžiau tai žiemą triušiai geriausiai nužievina įvairių vaismedžių šakeles (obelų, kriaušių, slyvų ). Dar duodu eglišakių.

Slyvu nelabai gerai - reiktu vengti kaulavaisiu sakeliu (slyvu, vysniu, abrikosu ir pan.). Geriausia obelu, kriqausiu, lazdyno, karklo, spygliuociu, su saiku - azuolo. Ir aisku daugelio kitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noreciau pasiteirauti ar triusei butinai reikalinga gimdykla? ar uztenka pakankamo dydzio narvo?nes kelios pateles pagimde nesildomoi patalpoi tai ryte radau negyvus visus triusiukus.tai padariau laikina narva ir patalpinau garaze keliom likusiom patelem tik va nera gimdyklos tai daba ir galvoju ar butinai ja reikia konstruot ar ne.sorri jai pasikartosiu su siuo klausimu.isanksto dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labukas noriu pasakyti nebutina kad butu gimdykla nes triuiams vienodai rodo svarbiause kad butu silta ir sausa vieta kur meksta triusei ilgesni laika leisti tupeti ,pries gimdima reikia atkreipti demesi kur patele drauna lizda kur deda pukus jei tu puku nedaug ja paemus galima ir nupesti pagerinti lizda tik jos reikia neisgazdinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui uz info.narvas kur dadar randas tai siltoi ir sausoi aplinkoi tik va streso biski gavo nes pries pernesant i kita patalpa jau buvo lizdas susuktas ir puku pripesiota kai tai pamaciau pernesiau i kita patalpa kad vel nenusaltu triusiukai tai daba jau antra para guli ir nei naujo lizdo suka nei pukus pesioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano flandras sianakt atsivede 10 triusiuku ir visus radau ismetytus po visa narva ir neyvus nezinau ar del to kad narve nebuvo atskiros gimdyklos ar kaip kad sake streso gavo velnes zino,nes saltajam narve jau buvo lizda susisukus ir puku prisipesus,o kai pernesiau i silta patalpa nei lizdo sukos nei puku bepese tai pora paru prabuvus senakt pagimde nezinau al negyvi gime ar po to mire velnes zino gaila bet ka padarysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano flandras sianakt atsivede 10 triusiuku ir visus radau ismetytus po visa narva ir neyvus nezinau ar del to kad narve nebuvo atskiros gimdyklos ar kaip kad sake streso gavo velnes zino,nes saltajam narve jau buvo lizda susisukus ir puku prisipesus,o kai pernesiau i silta patalpa nei lizdo sukos nei puku bepese tai pora paru prabuvus senakt pagimde nezinau al negyvi gime ar po to mire velnes zino gaila bet ka padarysi

Mano triušių narvai tai be gimdyklu yra ir man puikiai išaugina vaikus. O jai nesipeša pūkų tai pats pamėgink iš patelės papešti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai supranti kad ji buvo prisipesus puku ir lizda susisukus bet tai buvo saltoi patalpoi ,kai kelios pateles pagimde toi patalpoi ir nusalo triusiukai as pernesiau bijodamas kad nenusaltu ir jos vaikai i kita narva kuris siltoi patalpoi ,o ten ji nei lizda besuko nei puku pese matyt sustresavo kaip kad rase kaskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai supranti kad ji buvo prisipesus puku ir lizda susisukus bet tai buvo saltoi patalpoi ,kai kelios pateles pagimde toi patalpoi ir nusalo triusiukai as pernesiau bijodamas kad nenusaltu ir jos vaikai i kita narva kuris siltoi patalpoi ,o ten ji nei lizda besuko nei puku pese matyt sustresavo kaip kad rase kaskas

Kažkada kažkas buvo šiame forume rašęs, kad žiemą patelė su triušiukais išgyveno LAUKE.

Narva apklostai nereikalingais skudurais,kailiniais, triušių mižalai šildo iš apačios, vaikus apklostai pūkais ir šienu ir išgyvena :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nenoriu gyncytis bet manau jai lauke virs minus desimt tai apklostimas nepades nes mano triusiu narvai net nelauke o tipo kaip nesildomam garaze vis silciau nei lauke.O tie kur reklamuoja savo Michailovo tipo narvus tai manau grynas briedas na nebent ziema isvis nekerkti ir laikyti kelis menesius paugusius triusius seip.Kiek girdejau kiti taip ir daro .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nenoriu gyncytis bet manau jai lauke virs minus desimt tai apklostimas nepades nes mano triusiu narvai net nelauke o tipo kaip nesildomam garaze vis silciau nei lauke.O tie kur reklamuoja savo Michailovo tipo narvus tai manau grynas briedas na nebent ziema isvis nekerkti ir laikyti kelis menesius paugusius triusius seip.Kiek girdejau kiti taip ir daro .

Jeigu patelė apklostys gerai savo vaikus lauke tikrai ištvers iki -10 šalčio. O tą kur sakiau, kad apkloti narvus ir ten t.t. tai tas metodas išlaikė -30 šaltyje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nenoriu gyncytis bet manau jai lauke virs minus desimt tai apklostimas nepades nes mano triusiu narvai net nelauke o tipo kaip nesildomam garaze vis silciau nei lauke.O tie kur reklamuoja savo Michailovo tipo narvus tai manau grynas briedas na nebent ziema isvis nekerkti ir laikyti kelis menesius paugusius triusius seip.Kiek girdejau kiti taip ir daro .

Jeigu patelė apklostys gerai savo vaikus lauke tikrai ištvers iki -10 šalčio. O tą kur sakiau, kad apkloti narvus ir ten t.t. tai tas metodas išlaikė -30 šaltyje :)

Tik nereikia nusisvaigti, jei patelė apsitiušiuos prie -10 tai jokie apklostymai nepadės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nenoriu gyncytis bet manau jai lauke virs minus desimt tai apklostimas nepades nes mano triusiu narvai net nelauke o tipo kaip nesildomam garaze vis silciau nei lauke.O tie kur reklamuoja savo Michailovo tipo narvus tai manau grynas briedas na nebent ziema isvis nekerkti ir laikyti kelis menesius paugusius triusius seip.Kiek girdejau kiti taip ir daro .

Jeigu patelė apklostys gerai savo vaikus lauke tikrai ištvers iki -10 šalčio. O tą kur sakiau, kad apkloti narvus ir ten t.t. tai tas metodas išlaikė -30 šaltyje :)

Tik nereikia nusisvaigti, jei patelė apsitiušiuos prie -10 tai jokie apklostymai nepadės.

Narvą apdengi kailiniais įdedi šieno truputį, dar mėšliukas šildo iš apačios. Jeigu patelė vaikus apklostė šiltai tai duodu 100% išgyvens :)

Bent pas pažįstamą kai buvo -20 išgyveno :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su sventemes visus,

Ar galima kergti triusius ziema ? Jei patalpa nesildoma ir jei atsives triusiuku prie pavyzdziui -10 laipsniu ar jie isgyvens ? Esu girdejes ir vienokia ir kitkia nuomone tai dabar visai nebezinau :(

aš tai sėklinu ir žiema ir vasara nėra jokio skirtumo svarbiausia gulyklose kad butų daugiau kraiko o pukais pasirupina pati triušė , pernai šalčiai sieke iki - 25-30 ir lauke laikiau pateles narvuose išgyveno visi triušiai neviena vada neiššalo , aišku svarbiausia kaip pasidarai narvus :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...