Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Ačiū, tai toks narvas, perykla atskirta nuo bendros erdvės

Tai gerai kad perykla atskirai, bet vistiek nesuprantu kam ta perylą uždarinėti :eusa-think:

Cia todel, kad pagal Michailovo technologija auginami spec. narvuose... speju :D

Tai yra du varijantai, arba didelis narvas ir gimdykla idedama tik atėjus laikui triušiuotis, arba narvas su stacionaria gimdykla, o uždaryta tam ,kad patelė nekrėstų šunybių joje, ir atidarai kai ateina laikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

nu puse metų nieko neskiepyju . Lauke auga. 10 pateliu- 9 su vaikais.Dėl vandens? Kas dien 2 kartus pripilu ir viskas. KO čia myžat? Neturit ko veikt?

Karoliui 14 metų ir visi jam atsakymus rašo???????????????

Tas forumas virsta į velnias žino ką??????????

Karoliui Norvilui ,

Prieš rašant galbūt būtų neblogai perskaityti diskusijų taisykles, o pačiam, rublis007, manau aktualiausias būtų 3 punktas. Jeigu tau trūksta dėmesio, tai prirašęs vienodų pranešimų į skirtingas temas, jo daugiau negausi. Forumas virsta į tą kuo mes patys jį verčiame. Pasižiūrėk į save, atidžiau ką, kur ir kaip pats rašai. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

nu puse metų nieko neskiepyju . Lauke auga. 10 pateliu- 9 su vaikais.Dėl vandens? Kas dien 2 kartus pripilu ir viskas. KO čia myžat? Neturit ko veikt?

Karoliui 14 metų ir visi jam atsakymus rašo???????????????

Tas forumas virsta į velnias žino ką??????????

Karoliui Norvilui ,

Prieš rašant galbūt būtų neblogai perskaityti diskusijų taisykles, o pačiam, rublis007, manau aktualiausias būtų 3 punktas. Jeigu tau trūksta dėmesio, tai prirašęs vienodų pranešimų į skirtingas temas, jo daugiau negausi. Forumas virsta į tą kuo mes patys jį verčiame. Pasižiūrėk į save, atidžiau ką, kur ir kaip pats rašai. Sėkmės.

Tai jeigu man 14 aš negaliu čia rašyti?

Man patinka triušiai, patinka juos laikyti. O čia yra tema jeigu dar nepamatei ---> "Triušių auginimas" <---- ir čia galima diskutuoti kas įvyksta ar panašiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... jau kuris laikas domiuosiu triusiu auginimu, nesu optimiste, realiai ziuriu i gyvunu auginima ir siandien dienai turiu keleta klausimu, kokios veisles mesiniai triusiukai musu salygomis atspariausi, kas kiek metu keiciama veislines triuses?

Kiek skaiciau tai negalima duoti triusiams sviezios zoles su rasa, o jeigu jie gyvena laisvai dideliame aptvare kaip tada? :eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... jau kuris laikas domiuosiu triusiu auginimu, nesu optimiste, realiai ziuriu i gyvunu auginima ir siandien dienai turiu keleta klausimu, kokios veisles mesiniai triusiukai musu salygomis atspariausi, kas kiek metu keiciama veislines triuses?

Kiek skaiciau tai negalima duoti triusiams sviezios zoles su rasa, o jeigu jie gyvena laisvai dideliame aptvare kaip tada? :eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance:

Mėsiniai triušiai geriausiai "Kalifornai", Zelandai" ir jų mišrūnai, hibridiniai mėsiniai triušiai "Hyla", "Hyplus", "Zika".

Lietuvoj šiai dienai gautumėt "Kalifornai", Zelandai" ir jų mišrūnai, hibridiniai mėsiniai triušiai "Hyla" :)

Neteisingas faktas, žolės nereikia spausti ir triušiam kenkia ne rasa ar vanduo, o kaistantis ar perkaitęs pašaras. Taip, kad voljere dėl to kad nukris rasa tikrai nereiktų bijoti :) Tik tiek, kad pagal literatūrą triušiai nemėgsta vietų, kur dažnai susidaro rūkas :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu man 14 aš negaliu čia rašyti?

Man patinka triušiai, patinka juos laikyti. O čia yra tema jeigu dar nepamatei ---> "Triušių auginimas" <---- ir čia galima diskutuoti kas įvyksta ar panašiai

Karoli Norvilai, rašyk ir diskutuok, netrukdo čia tavo amžius, priešingai :eusa-clap: Tavo amžius - privalumas. Tikiu, kad išaugsi geru žmogum ir ūkininku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...