Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki,

gal kas galite pakomentuoti toki reiškini.

Sukergiau aštuones pateles, dvi dienos prieš sueinant terminui susuko lizdus (prisinešė šieno prisipešė pukų), bet atėjus laikui triušiuotis triušiukų nėra. Jau praėjo savaitė po termino ir vis dar nieko. Juk visos kaip susitare negali taippat elgtis.???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra skirtumas kurios vados ( pirmos, antros, ... paskutines) triusiukai geriausi , jei pvz. visos vados po 8 vnt. ir visi uzauga? Ir kokie triusiuku pasilikimo sau kriterijai, kokiems teikiat pirmenybe ir pasiliekat sau.

Aš atrenku gerų tėvų geriausiai užaugančius triušiukus ir juos toliau veisiu :) Kaip pavyzdys, dabar turiu 4 mėn kalifornų dvi vadas, tai atrinkau veisimui tuos kurie pasiekę daugiau kaip 3 kg :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra skirtumas kurios vados ( pirmos, antros, ... paskutines) triusiukai geriausi , jei pvz. visos vados po 8 vnt. ir visi uzauga? Ir kokie triusiuku pasilikimo sau kriterijai, kokiems teikiat pirmenybe ir pasiliekat sau.

Aš atrenku gerų tėvų geriausiai užaugančius triušiukus ir juos toliau veisiu :) Kaip pavyzdys, dabar turiu 4 mėn kalifornų dvi vadas, tai atrinkau veisimui tuos kurie pasiekę daugiau kaip 3 kg :)

Realiai geriausia atrinkti iš pirmos vados, jeigu yra galimybė. Žinoma pateles kergti reikia pilnai subrendusias, o ne kada papuola.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli triusininkai...

taip ir niekas man negali atsakyti, kodel dvesia mano mazi triusiukai....is 5 triusiuku liko tik du.... Man jau praejo noras uzsiimti triusininkyste... negaliu kas dien ismetineti numirusius grazius triusiukus...su mama uzauga, o po atjunkymo dvesia, issipucia kaip burbulai ir nera..:((

Netinkami pašarai. Kito paaiškinimo nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli triusininkai...

taip ir niekas man negali atsakyti, kodel dvesia mano mazi triusiukai....is 5 triusiuku liko tik du.... Man jau praejo noras uzsiimti triusininkyste... negaliu kas dien ismetineti numirusius grazius triusiukus...su mama uzauga, o po atjunkymo dvesia, issipucia kaip burbulai ir nera..:((

Netinkami pašarai. Kito paaiškinimo nėra.

kas gali netikti...vanduo....sienas....ir kombikormas nujunkytiems triusiukams....sienas nepatinka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli triusininkai...

taip ir niekas man negali atsakyti, kodel dvesia mano mazi triusiukai....is 5 triusiuku liko tik du.... Man jau praejo noras uzsiimti triusininkyste... negaliu kas dien ismetineti numirusius grazius triusiukus...su mama uzauga, o po atjunkymo dvesia, issipucia kaip burbulai ir nera..:((

Netinkami pašarai. Kito paaiškinimo nėra.

kas gali netikti...vanduo....sienas....ir kombikormas nujunkytiems triusiukams....sienas nepatinka?

tai visiems jie dvesia daugiau ar maziau. pabandyk duoti trisulfono is kart po atjunkymo, nelaukdama kol susirgs, kokia savaite pagirdyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai visiems jie dvesia daugiau ar maziau. pabandyk duoti trisulfono is kart po atjunkymo, nelaukdama kol susirgs, kokia savaite pagirdyk.

o mes pusantros savaitės amžiaus jau pas antrą patelę visus triušiukus sustingusius radom :eusa-think: jokių išorinių sužalojimų nesimato... Kas čia gali būt? Patelėms pirmos vados. Kergtos 4 mėn amžiaus (hylos). Gal per jaunos...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai visiems jie dvesia daugiau ar maziau. pabandyk duoti trisulfono is kart po atjunkymo, nelaukdama kol susirgs, kokia savaite pagirdyk.

o mes pusantros savaitės amžiaus jau pas antrą patelę visus triušiukus sustingusius radom :eusa-think: jokių išorinių sužalojimų nesimato... Kas čia gali būt? Patelėms pirmos vados. Kergtos 4 mėn amžiaus (hylos). Gal per jaunos...?

gal patele nemaitino vaiku? buna ir taip....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas gali netikti...vanduo....sienas....ir kombikormas nujunkytiems triusiukams....sienas nepatinka?

Tai gal vanduo???

O pas mus irgi nemalonūs gimdymai - vakar ir užvakar dvi patelės atsivedė po šešis mažulius, viena du savo vaikiukus išmetė iš lizdo, radau negyvus, pas kitą irgi vienas šonan išropojęs, sušalęs buvo. Parsinešiau namo, atšidžiau prie pečiaus, o ryte vistiek nustumtą nuo kitų triušiukų negyvą radau :( Gal kad kvapų svetimų turėjo, patelė nebepriėmė???

Šiandien diena linksmesnė - gražioji Vanilė atsivedė aštuonis, ir berods visi sveiki kaliforniukai :)

Et, reikia susitaikyti su tokiais praradimais.... Ir nenukabinti nosies :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai visiems jie dvesia daugiau ar maziau. pabandyk duoti trisulfono is kart po atjunkymo, nelaukdama kol susirgs, kokia savaite pagirdyk.

o mes pusantros savaitės amžiaus jau pas antrą patelę visus triušiukus sustingusius radom :eusa-think: jokių išorinių sužalojimų nesimato... Kas čia gali būt? Patelėms pirmos vados. Kergtos 4 mėn amžiaus (hylos). Gal per jaunos...?

gal patele nemaitino vaiku? buna ir taip....

beveik po dvi savaites išgyveno, tai turėjo maitint... niu žiūrėsim kaip toliau seksis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli triusininkai...

taip ir niekas man negali atsakyti, kodel dvesia mano mazi triusiukai....is 5 triusiuku liko tik du.... Man jau praejo noras uzsiimti triusininkyste... negaliu kas dien ismetineti numirusius grazius triusiukus...su mama uzauga, o po atjunkymo dvesia, issipucia kaip burbulai ir nera..:((

Netinkami pašarai. Kito paaiškinimo nėra.

kas gali netikti...vanduo....sienas....ir kombikormas nujunkytiems triusiukams....sienas nepatinka?

gal sienas turi pelesiuko ar kombikormas nekokybiskas pasitaike buna ,kad nusiperki ir ziuri ,kad susokes ar papelijes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o mes pusantros savaitės amžiaus jau pas antrą patelę visus triušiukus sustingusius radom :eusa-think: jokių išorinių sužalojimų nesimato... Kas čia gali būt? Patelėms pirmos vados. Kergtos 4 mėn amžiaus (hylos). Gal per jaunos...?

gal patele nemaitino vaiku? buna ir taip....

beveik po dvi savaites išgyveno, tai turėjo maitint... niu žiūrėsim kaip toliau seksis :)

Nu va, su dėde padarėm skrodimus. Tai tikrai maitino, skrandyje yra pieno, plaučiai gražūs, tik pūslės pilnos (šlapimo), dėdė irgi nėra matęs tokio atvejo, o pats šimtus yra užauginęs. Gal kas susidūrę su tokiu atveju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskė viena prieš ketures dienas atsivedė aštuonis, šiandien vieas išmestas iš lizdo. dar gyvas bet ar gyvens nežinau

O iš lizdo į narvą išlipant yra slenkstis padarytas? Jei ne tai galėjo netyčia išsinešti po maitinimo, kai dar įsisiurbęs buvo :)

Jis buvo išmestas ne į narva o iš pukų ten kur jie guli tam pačiam gimdymo skyriuje. Nemanau kad pats galėjo iššliaužti :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskė viena prieš ketures dienas atsivedė aštuonis, šiandien vieas išmestas iš lizdo. dar gyvas bet ar gyvens nežinau

O iš lizdo į narvą išlipant yra slenkstis padarytas? Jei ne tai galėjo netyčia išsinešti po maitinimo, kai dar įsisiurbęs buvo :)

Jis buvo išmestas ne į narva o iš pukų ten kur jie guli tam pačiam gimdymo skyriuje. Nemanau kad pats galėjo iššliaužti :(

patele is puku isnesa pacius silpniausius arba kai jai atrodo, kad tiek neismaitins....mano viena patele visada augina tik sesis triusiukus, jeigu pagimdo daugiau, tai nesioja tol, kol lieka sesi triusiukai....ir taip jau keturios vados...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patele is puku isnesa pacius silpniausius arba kai jai atrodo, kad tiek neismaitins....mano viena patele visada augina tik sesis triusiukus, jeigu pagimdo daugiau, tai nesioja tol, kol lieka sesi triusiukai....ir taip jau keturios vados...

Du varijantai arba trūksta maistinių medžiagų t.y. nesubalansuotas gerai maistas, arba nepakankamai pieninga :eusa-doh: vadinas tokios triušės palikuonių nereikėtų veisti, nebent pagal veislę priklauso tiek :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patele is puku isnesa pacius silpniausius arba kai jai atrodo, kad tiek neismaitins....mano viena patele visada augina tik sesis triusiukus, jeigu pagimdo daugiau, tai nesioja tol, kol lieka sesi triusiukai....ir taip jau keturios vados...

Du varijantai arba trūksta maistinių medžiagų t.y. nesubalansuotas gerai maistas, arba nepakankamai pieninga :eusa-doh: vadinas tokios triušės palikuonių nereikėtų veisti, nebent pagal veislę priklauso tiek :icon-rolleyes:

Veislė kalifornijos, Maitinama kombinuotais ir šienu. Ryte atėjes apžiūrėti radau visus ištrauktus iš pukų iš sutupdytus ant šieno kitam narvo gale. Manau kad visiems bus šakės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patele is puku isnesa pacius silpniausius arba kai jai atrodo, kad tiek neismaitins....mano viena patele visada augina tik sesis triusiukus, jeigu pagimdo daugiau, tai nesioja tol, kol lieka sesi triusiukai....ir taip jau keturios vados...

Du varijantai arba trūksta maistinių medžiagų t.y. nesubalansuotas gerai maistas, arba nepakankamai pieninga :eusa-doh: vadinas tokios triušės palikuonių nereikėtų veisti, nebent pagal veislę priklauso tiek :icon-rolleyes:

Veislė kalifornijos, Maitinama kombinuotais ir šienu. Ryte atėjes apžiūrėti radau visus ištrauktus iš pukų iš sutupdytus ant šieno kitam narvo gale. Manau kad visiems bus šakės.

Tai pamėgink į tą vietą sukrauti pūkus. Gal triušėms kaip ir moteriškėms užeina staigiai noras atsinaujinti gyvenamąją vietą :D gal jos interjere netiko vieta guoliui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...