Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Apie 20 dieną triušiukai išsirita pilnumoj iš lizdelio, tada išvalau jų lizdą, ba buna jau prisiteršę. Išvalęs lizdą išpurškiu "Biokil". Kai atjunkau tirušiukus, apie 35-40 dieną prieš įleisdamas naują vadą, išpurškiu narva ir įleidžiamus triušiukus. Poto procesą kartoju nemažesniu intervalu kaip 3mėn. "Biokil" perku po 400 ml 27 Lt. Gal kas žinot kur pigiau ??? :think

VET-1 23.60lt bent jau Molėtuose. Šiandien pirkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Veterinarijoj gargzduose skiepyja viena triusi 15lt ar apsimoka? gal zinot kur klaipedoj,gargzduose,ar prie klaipedos,gargzdu kur pigiau yra?

Vienvalente nuo 4 savaičių didmenoj kainuoja apie 0,90lt 1 dozė, o dvivalentė nuo 10 savaičių apie 1,35lt 1 dozė. Pats spręsk ar apsimoka už 15lt viena triuši skiepyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apsimoka priduoti pardavimui uz gyva svori ta prasme kurie greitai ir dideli uzauga

Šiaip tai reikia rinktis vieną variantą, kad užaugtų arba greitai arba dideli. Pvz.: Naujosios zelandijos baltieji užauga maždaug per 4 mėn iki 3 kg vėlaiu augimas lėtėja. Šitos veislės triušiai labai efektyviai pasisavina pašarus.

Norint užsiauginti sau didelių triušių, auginkit milžinus (Flandrus), bet mėsos parduotuvėse paklausesni yra apie 2-3 kg sveriantys triušiai. Flandrai auga žymiai ilgiau, sparčiausiai auga maždaug iki 6 mėn. Be to didieji reikalauja daugiau priežiūros.

Pas mane 4 mėn. flandrai svėrė nuo 3,8 kg. iki 4,4 kg. Kažkaip skaitydamas forumą buvau susidaręs nuomonę , kad kalifornai, zelandai ir jų hibridai auga greičiau augina svorį už flandrus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apsimoka priduoti pardavimui uz gyva svori ta prasme kurie greitai ir dideli uzauga

Šiaip tai reikia rinktis vieną variantą, kad užaugtų arba greitai arba dideli. Pvz.: Naujosios zelandijos baltieji užauga maždaug per 4 mėn iki 3 kg vėlaiu augimas lėtėja. Šitos veislės triušiai labai efektyviai pasisavina pašarus.

Norint užsiauginti sau didelių triušių, auginkit milžinus (Flandrus), bet mėsos parduotuvėse paklausesni yra apie 2-3 kg sveriantys triušiai. Flandrai auga žymiai ilgiau, sparčiausiai auga maždaug iki 6 mėn. Be to didieji reikalauja daugiau priežiūros.

Pas mane 4 mėn. flandrai svėrė nuo 3,8 kg. iki 4,4 kg. Kažkaip skaitydamas forumą buvau susidaręs nuomonę , kad kalifornai, zelandai ir jų hibridai auga greičiau augina svorį už flandrus ?

neuzauga jie nei didesni nei greiciau uz flandrus ir milzinus cia jeu ir taip aisku gi jie smulkesni yra :lol: pats turiu flandra ir zelanda patinus tokio pat amzeus tai flandras zymei didesnis :) tik jo jeu ant tinklo nepaauginsi kaip zelandu ar kalifornu vat kame pliusas zel,ir kalifornams :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apsimoka priduoti pardavimui uz gyva svori ta prasme kurie greitai ir dideli uzauga

Šiaip tai reikia rinktis vieną variantą, kad užaugtų arba greitai arba dideli. Pvz.: Naujosios zelandijos baltieji užauga maždaug per 4 mėn iki 3 kg vėlaiu augimas lėtėja. Šitos veislės triušiai labai efektyviai pasisavina pašarus.

Norint užsiauginti sau didelių triušių, auginkit milžinus (Flandrus), bet mėsos parduotuvėse paklausesni yra apie 2-3 kg sveriantys triušiai. Flandrai auga žymiai ilgiau, sparčiausiai auga maždaug iki 6 mėn. Be to didieji reikalauja daugiau priežiūros.

Pas mane 4 mėn. flandrai svėrė nuo 3,8 kg. iki 4,4 kg. Kažkaip skaitydamas forumą buvau susidaręs nuomonę , kad kalifornai, zelandai ir jų hibridai auga greičiau augina svorį už flandrus ?

Kokius triusius pasiulytumete auginti verslo pradzioje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Veterinarijoj gargzduose skiepyja viena triusi 15lt ar apsimoka? gal zinot kur klaipedoj,gargzduose,ar prie klaipedos,gargzdu kur pigiau yra?

Vienvalente nuo 4 savaičių didmenoj kainuoja apie 0,90lt 1 dozė, o dvivalentė nuo 10 savaičių apie 1,35lt 1 dozė. Pats spręsk ar apsimoka už 15lt viena triuši skiepyt.

Gali placiau papasakot kas tos vienvalentes ir dvivalentes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Veterinarijoj gargzduose skiepyja viena triusi 15lt ar apsimoka? gal zinot kur klaipedoj,gargzduose,ar prie klaipedos,gargzdu kur pigiau yra?

Vienvalente nuo 4 savaičių didmenoj kainuoja apie 0,90lt 1 dozė, o dvivalentė nuo 10 savaičių apie 1,35lt 1 dozė. Pats spręsk ar apsimoka už 15lt viena triuši skiepyt.

Gali placiau papasakot kas tos vienvalentes ir dvivalentes?

vienwalente vakcina yra nuo mixomatozes.o dvivalente nuo mixomatozes ir maro...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Veterinarijoj gargzduose skiepyja viena triusi 15lt ar apsimoka? gal zinot kur klaipedoj,gargzduose,ar prie klaipedos,gargzdu kur pigiau yra?

Vienvalente nuo 4 savaičių didmenoj kainuoja apie 0,90lt 1 dozė, o dvivalentė nuo 10 savaičių apie 1,35lt 1 dozė. Pats spręsk ar apsimoka už 15lt viena triuši skiepyt.

Gali placiau papasakot kas tos vienvalentes ir dvivalentes?

Įvesk paieškoje "vakcina" ir išmes tau tikrai daug postu :) Paieška randasi puslapio apačioje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apsimoka priduoti pardavimui uz gyva svori ta prasme kurie greitai ir dideli uzauga

Šiaip tai reikia rinktis vieną variantą, kad užaugtų arba greitai arba dideli. Pvz.: Naujosios zelandijos baltieji užauga maždaug per 4 mėn iki 3 kg vėlaiu augimas lėtėja. Šitos veislės triušiai labai efektyviai pasisavina pašarus.

Norint užsiauginti sau didelių triušių, auginkit milžinus (Flandrus), bet mėsos parduotuvėse paklausesni yra apie 2-3 kg sveriantys triušiai. Flandrai auga žymiai ilgiau, sparčiausiai auga maždaug iki 6 mėn. Be to didieji reikalauja daugiau priežiūros.

Pas mane 4 mėn. flandrai svėrė nuo 3,8 kg. iki 4,4 kg. Kažkaip skaitydamas forumą buvau susidaręs nuomonę , kad kalifornai, zelandai ir jų hibridai auga greičiau augina svorį už flandrus ?

Flandrų minusai - stambūs kaulai, lepesnis priežiūrai, vėlyvas brendimas, prastesnis maisto - prieaugio santykis :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia nuomonę turite apie drugelius?

Drugeliai kaip drugeliai, ziurint kam juos nori augint veislei platint ar mesytei.Jei mesytei tai geriau kalifornai zelandai,hyplus,hyla,ir tt. :D

Man jis veislei.

Ziurekit yra tokia problema kai nusipirkau drugeli klausiau sake kad ji valgdino zolyte,duonos biski ir kartais grudu.Sake bus greit 3 menesiu,

ir kai nusipirkau palyginau su savo 1,5menesio triusiukais ir jie panasaus ugio,tai ta kuri nusipirkau labai atsilieka svoriu ir dabar kaip pripratint kad normaliai grudus valgytu?nes kai imetu grudu su kombikorma,visas kombikormas isknaisioja ir palieka grudus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia nuomonę turite apie drugelius?

Drugeliai kaip drugeliai, ziurint kam juos nori augint veislei platint ar mesytei.Jei mesytei tai geriau kalifornai zelandai,hyplus,hyla,ir tt. :D

Man jis veislei.

Ziurekit yra tokia problema kai nusipirkau drugeli klausiau sake kad ji valgdino zolyte,duonos biski ir kartais grudu.Sake bus greit 3 menesiu,

ir kai nusipirkau palyginau su savo 1,5menesio triusiukais ir jie panasaus ugio,tai ta kuri nusipirkau labai atsilieka svoriu ir dabar kaip pripratint kad normaliai grudus valgytu?nes kai imetu grudu su kombikorma,visas kombikormas isknaisioja ir palieka grudus.

Tavo triušiukas buvo skurdžiai maitintas :( negavo sočiai maistingųjų medžiagų, todel jo svoris ir atsilieka :)

Neduok kombikormos ir ės grūdus :) Čia su visais triušiais taip, tik skirtingo charakterio biški skirtingai išknisa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar norėčiau konsultacijos - kaip jūs įkeliat savo avatarus, jei reikalavimai nuotraukos dydžiui tokie nerealūs? Bandžiau ne kartą, na 11 Kb net nesimato, kas joje pavaizduota.... Ar aš visiška tundra????

Vartotojo valdymo pultas>Aprasymas(kairiam sone)>Keisi avatara

Pas mane taip yra

Maksimalūs dydžiai; plotis: 140 pikseliai, aukštis: 140 pikseliai, failo dydis: 11.72 KiB.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar norėčiau konsultacijos - kaip jūs įkeliat savo avatarus, jei reikalavimai nuotraukos dydžiui tokie nerealūs? Bandžiau ne kartą, na 11 Kb net nesimato, kas joje pavaizduota.... Ar aš visiška tundra????

Vartotojo valdymo pultas>Aprasymas(kairiam sone)>Keisi avatara

Pas mane taip yra

Maksimalūs dydžiai; plotis: 140 pikseliai, aukštis: 140 pikseliai, failo dydis: 11.72 KiB.

Tiek, Karoli, ir aš žinau, bet kaip normalią nuotrauką iki tokio dydžio sumažint???? Na man, kurią bepasirinkčiau, nepavyksta..... Fhotoshop'as bejėgis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki triusiu augintojai.

Ar kas nors ketinate vesti savo augintiniu y paroda kuri bus Kaune man rodos jau nuo rytojaus. :D

Jai kas esate buve toj parodoj pvz pernai ar buna triusiu? :eusa-think:

Kas per paroda? gal kas kokia info turit?

"Sprendimu Ratas" lygtais taip vadinas ji vyksta kiekviena rudeni Zemkej.Tai ir siemet bus.O prasideda ji nuo rytojaus ir bus iki sestadienio.Nesu joj buves bet kiek girdejau tai ten triusiu budavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki triusiu augintojai.

Ar kas nors ketinate vesti savo augintiniu y paroda kuri bus Kaune man rodos jau nuo rytojaus. :D

Jai kas esate buve toj parodoj pvz pernai ar buna triusiu? :eusa-think:

Kas per paroda? gal kas kokia info turit?

"Sprendimu Ratas" lygtais taip vadinas ji vyksta kiekviena rudeni Zemkej.Tai ir siemet bus.O prasideda ji nuo rytojaus ir bus iki sestadienio.Nesu joj buves bet kiek girdejau tai ten triusiu budavo.

Nu jo paroda vyksta nuo sendien iki spalio 2d.Reiks nuvaryt gal ka idomaus rasiu.Jei rasiu laiko sendien nuvaziuot,tai vakare parasysiu ar yra triusiu ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, norejau paklausti kaip sekasi pateliu kergimas ?as tai negaliu niekaip sukerkti beveik puse savo pateliu.Varkstu jau 3 savaites

Nu kaip kada pasitaika, siaip su pirmos vados besilaukiančiom patelėm didesnis būna vargas, sunkiai apsileidžia arba sunku atskirti, katra apsileido, o katrai da reik :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...