Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

o kas per pasarai marijampoleje. vietiniu gamyba ar perparduoda?

as seriu kretingos grudu ir viskas puiku, liuks kormas visiem atvejam. beje maisa perku po 26lt

dar kopustlapiu prikraunu ar morku, dar gi bandziau grudu imaisyt, tai ne kas eda bet nenoriai.

Ten sitie UNIPASZ lenkiski maiso kaina 25.5.Siap seriam tik kombikorma,bet dabar po truputi duodam morku,obuoliu ir lapu,bet po labai mazai.Ir dar sieno.As dar irgi noriu pabandyt mieziu imaisyt.Nu siaip tai jo jei kombikorma tai viskas subalansuota.Bet jau labai didele savikaina triusio iseina.Tai vis ka rei galvot papidomai pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man regis jaj korma duodi grudu nebereik :icon-question:

Is taupumo kombikorma maisoma su grudais - as dedu 2/3 kormo ir 1/3 avizu. bet jei grudu kainos bus kaip prognozuoja, nelabai apsimokes maisyti. be t, edant avizas, siek tiek dantys pasidilina, kas irgi pliusas.

Dabar maisas 50 kg mieziu 25-27 lt.,tai vistiek pigiau nei tik kombikormu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Karolis jau daug triusiu priauginai? :D

9 Dar tiktais. :D

Viena laukiasi,po dvieju savaiciu tures mazyliu,kiek tu?

man regis jaj korma duodi grudu nebereik :icon-question:

Is taupumo kombikorma maisoma su grudais - as dedu 2/3 kormo ir 1/3 avizu. bet jei grudu kainos bus kaip prognozuoja, nelabai apsimokes maisyti. be t, edant avizas, siek tiek dantys pasidilina, kas irgi pliusas.

Dabar maisas 50 kg mieziu 25-27 lt.,tai vistiek pigiau nei tik kombikormu.

Preita sestadieni su teciu vaziavom i turgu.Buvo daug masinu ten kur grudus ir kormo parduoda,kormo 20kg-30litu.

Ir nuejom grudu,kiek zinau kad miezius daugiau valgo negu avizas,tai nuejom prie vieno autobusiuko,ten sako 40kg mieziu uz 26litus.Nuejom prie kito sako 50kg mieziu uz 28litus :D Mes sakom mes kitam autobuse matem uz 26litus(o pardavejas pagalvojo,kad 50kg uz 26litus,bet ten 40kg uz 26litus) tai nusiderejom ir 10kg mieziu prastumem :D

Bet kormo galejom maziau pirkti ,nes 1/3 liko.

Nu o kaip jum ten?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pats didele triusiu ferma suvalkijoje...vezu pigiai lenku gamybos unipasz pasara triusiams. galiu israsyti saskaita-faktura. Kainos:

Matka - 20kg maisas 24lt, 1kg - 1.2lt.

Junior - 20kg maisas 22.5lt, 1kg - 1.12lt.

Senior - 20kg maisas 22lt, 1kg - 1.1lt.

Galiu atvezti iki Kauno ir aplinkinius rajonus. Del atvezimo susitarsime. Skambinti arba siusti sms 860615520

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pats didele triusiu ferma suvalkijoje...vezu pigiai lenku gamybos unipasz pasara triusiams. galiu israsyti saskaita-faktura. Kainos:

Matka - 20kg maisas 24lt, 1kg - 1.2lt.

Junior - 20kg maisas 22.5lt, 1kg - 1.12lt.

Senior - 20kg maisas 22lt, 1kg - 1.1lt.

Galiu atvezti iki Kauno ir aplinkinius rajonus. Del atvezimo susitarsime. Skambinti arba siusti sms 860615520

Nupirkciau bet prie klaipedos gyvenu,ir jau esu nusipirkes,gal kitais metais vaziuosi pro gargzdus,parasyk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki ar yra kas grynai seret naturaliai be jokiu kombikormu? grudai sienas? ir norejau paklausti per kiek laiko uzauginat iki 3kg?

Iki siu metu stengiausi laikyti be kombikormos, tik kartais avizu duoti, tai is tiesu atsilieka svoriu viena menesi kazkur. bet beda ne ta - neduodant kombikormos, sueda labai labai daug zoles, tai vos spejau vezti. Dabar duodant i diena pvz. suaugusiai patelei tik apie 50 g. kombikormos, zaliuju pasaru reikia bemaz dvigubai maziau... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pats didele triusiu ferma suvalkijoje...vezu pigiai lenku gamybos unipasz pasara triusiams. galiu israsyti saskaita-faktura. Kainos:

Matka - 20kg maisas 24lt, 1kg - 1.2lt.

Junior - 20kg maisas 22.5lt, 1kg - 1.12lt.

Senior - 20kg maisas 22lt, 1kg - 1.1lt.

Galiu atvezti iki Kauno ir aplinkinius rajonus. Del atvezimo susitarsime. Skambinti arba siusti sms 860615520

Jeigu patikslintum kurioj Suvalkijos vietoj randiesi tai būtų galima ir atvažiuot pas tave nusipirkt. Gal i fermą tuo pačiu parodytum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint koki kieki pirksi...as nesuprantu kas cia tokio juokingo???kad uz Repulsus pigiau parduodu???

Nesijuokiu,tiesiog sakau jei vaziuosi per gargzdus parasyk ;)

Na vtacia mano triusynas.Labai neisdekit i suns dienas,bet siek tiek kritikos galite pazerti.

Labai graziai isikures,saunuolis ;]

Idomiai ten pas tave. ;]

Sveiki... Mano triusiukams jau 1 men. bet kiekviena diena randu po viena mirusi. kas jiems gali buti?

Jeigu turi kitu triusiu ir paletei viena is kokiu kitu triusiu ir poto viena mazyli is tu vieno menesio kaip sakai,tai gal mama nebeuzuos savo vaiku,nors tai nezinau,cia tik mano nuomone,o jei mirsta tai vadinasi mama nemaitina vaiku.Tai veterinarijoj nusipirk triusiu ta pipete isipilk ten pieno,geriausias butu is ozkos ar is karves,ir pagirdik kokia 10-15lasu.Apsimoka pirkti,nes ateiti gal prireiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

KAroli as dar neauginu tik renku informacija :icon-wink: Vaidas visai gerai ta tavo ferma :D ten tavo ta ferma statyta is pleveles?ir kaip veike tos girdyklos?

Na pastatas karkasinis,apkaltas lentelemis su tarpais.Is vidaus deta vejo izoliacine plevele.Girdykla veike paprastai.Auksciau stovi indas su vandeniu.Zarna eina i kiekviena narva.Nipeliai su spyruokle,kai triusis paspaudzia bega,kai nespaudzia nebega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint koki kieki pirksi...as nesuprantu kas cia tokio juokingo???kad uz Repulsus pigiau parduodu???

Nesijuokiu,tiesiog sakau jei vaziuosi per gargzdus parasyk ;)

Na vtacia mano triusynas.Labai neisdekit i suns dienas,bet siek tiek kritikos galite pazerti.

Labai graziai isikures,saunuolis ;]

Idomiai ten pas tave. ;]

Sveiki... Mano triusiukams jau 1 men. bet kiekviena diena randu po viena mirusi. kas jiems gali buti?

Jeigu turi kitu triusiu ir paletei viena is kokiu kitu triusiu ir poto viena mazyli is tu vieno menesio kaip sakai,tai gal mama nebeuzuos savo vaiku,nors tai nezinau,cia tik mano nuomone,o jei mirsta tai vadinasi mama nemaitina vaiku.Tai veterinarijoj nusipirk triusiu ta pipete isipilk ten pieno,geriausias butu is ozkos ar is karves,ir pagirdik kokia 10-15lasu.Apsimoka pirkti,nes ateiti gal prireiks.

Na va lieka man baldines plokstes atraizos tai ir surenciau tokius narvus.Aiskuyra niuansu vis reike tobulinti ir tobulinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vtacia mano triusynas.Labai neisdekit i suns dienas,bet siek tiek kritikos galite pazerti.

Šaunuolis :eusa-clap:

Keletas pastebėjimų :

1. Gali sutaupyti girdymo sistemoje, jaigu pirktum "Lytagroj" ar kitur įsukamus nipeliukus ir pravertum plasmasinį vamzdį per narvus ir į jį įsuktum nipelius. Kuo dugiau trišakių tuo brangiau. Jei jungiu su šlangelėm, tai skaidriom, visada galiu įsitikinti jog vanduo tikrai nueina kur reikia :lol:

2. Siūlyčiau narvą pratęsti virš gimdyklos, patelės ten mėgsta ilsėtis :eusa-shifty:

Viskas tinka, kas gerai triušiam ir triušininkui pigu :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vtacia mano triusynas.Labai neisdekit i suns dienas,bet siek tiek kritikos galite pazerti.

Šaunuolis :eusa-clap:

Keletas pastebėjimų :

1. Gali sutaupyti girdymo sistemoje, jaigu pirktum "Lytagroj" ar kitur įsukamus nipeliukus ir pravertum plasmasinį vamzdį per narvus ir į jį įsuktum nipelius. Kuo dugiau trišakių tuo brangiau. Jei jungiu su šlangelėm, tai skaidriom, visada galiu įsitikinti jog vanduo tikrai nueina kur reikia :lol:

2. Siūlyčiau narvą pratęsti virš gimdyklos, patelės ten mėgsta ilsėtis :eusa-shifty:

Viskas tinka, kas gerai triušiam ir triušininkui pigu :eusa-dance:

Tie nipeliukai girdyklos su spiruokle?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki ar yra kas grynai seret naturaliai be jokiu kombikormu? grudai sienas? ir norejau paklausti per kiek laiko uzauginat iki 3kg?

Iki siu metu stengiausi laikyti be kombikormos, tik kartais avizu duoti, tai is tiesu atsilieka svoriu viena menesi kazkur. bet beda ne ta - neduodant kombikormos, sueda labai labai daug zoles, tai vos spejau vezti. Dabar duodant i diena pvz. suaugusiai patelei tik apie 50 g. kombikormos, zaliuju pasaru reikia bemaz dvigubai maziau... :eusa-think:

o kokios veisles pas tave jie yra? ir per kiek menesiu uzauga iki 3 kg? nes pas mane ziauriai ilgai virs 4 menesiu :/ o tipo avizos geriau ? uz ten kitus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vtacia mano triusynas.Labai neisdekit i suns dienas,bet siek tiek kritikos galite pazerti.

Šaunuolis :eusa-clap:

Keletas pastebėjimų :

1. Gali sutaupyti girdymo sistemoje, jaigu pirktum "Lytagroj" ar kitur įsukamus nipeliukus ir pravertum plasmasinį vamzdį per narvus ir į jį įsuktum nipelius. Kuo dugiau trišakių tuo brangiau. Jei jungiu su šlangelėm, tai skaidriom, visada galiu įsitikinti jog vanduo tikrai nueina kur reikia :lol:

2. Siūlyčiau narvą pratęsti virš gimdyklos, patelės ten mėgsta ilsėtis :eusa-shifty:

Viskas tinka, kas gerai triušiam ir triušininkui pigu :eusa-dance:

Tie nipeliukai girdyklos su spiruokle?

Taip su spyruoklem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...