Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Kas per holera?Ant pateles atsirado sasai ant nosies mazdauk 10mm o ant ausu 5mm ir viena akis asaroja .Guzu nera ir jokiu patinimu,veterinaro teigimu sukandziojo uodai arba vakcinos salutinis poveikis.Man tai itartina vet nuomone ,gal kas susidret sutuo DEKUI

Teip teip holera miksomatoze vadinas ji kas ten per veterinorius kad elementariu miksomatozes pozymiu neatpazyzta?

imkis priemoniu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai gal kas turite šios veisles triušių? KIŠKINIS veislė, kailis panašus į rekso.

kiek susigaudau, tai sita nuotrauka ir daryta pas saraj, ant raudono kilimo? jis turi, bet tik 1 pas jy temaciau, gal daugiau nenorejo rodyti? :) pas jy juodaausiai mazyliai po 150 lt, tai tas kiskis pigus nebus manau :)

Krito jam patele viena tai derejosi su svedais kad parduotu. Ar atsiveze nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As is Šaruno ji ir pirkausi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ir patele dar paemiau, bet ta patele yra kiskinis maisytas su milzinu tai ji jau kitokia nei pats kiskis, sako, kad ideali jie pora tai ir pirkom kainavo abu 160 lt. rasiau jam emaila tai neatraso, noriu grynaveisles pateles dar... kaip man ji pagaut... kailis labai labai grazus tik del kailio ir emem, aisku kai reiks mušt tai nieks nemuš, nes gaila, tai nzn ka darysim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Labai apsidžaugiau internete radusi štai tokį kampelį, kuriame visi triušių augintojai bei mylėtojai gali dalintis patirtimi, įv. mintimis, klausti bei gauti atsakymus. Turbūt nei vieno nenustebinsiu pasakiusi, kad esu pradedančioji triušių augintoja :) Taigi, labai norėčiau Jūsų paklausti, gal kas žinote internetinių nuorodų, knygų, ar svetainių, kur būtų galima gauti visą reikalingą bei detalią info susijusią su triušių auginimu . Dėkoju jums :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Labai apsidžaugiau internete radusi štai tokį kampelį, kuriame visi triušių augintojai bei mylėtojai gali dalintis patirtimi, įv. mintimis, klausti bei gauti atsakymus. Turbūt nei vieno nenustebinsiu pasakiusi, kad esu pradedančioji triušių augintoja :) Taigi, labai norėčiau Jūsų paklausti, gal kas žinote internetinių nuorodų, knygų, ar svetainių, kur būtų galima gauti visą reikalingą bei detalią info susijusią su triušių auginimu . Dėkoju jums :D

Patariu isigyti sita knygele http://www.dovanucentras.lt/triusiai-p-6011.html as tai pat katik pradejau auginti ilgaausius :) tai man labai daug klausimu issisprende :)

viewtopic.php?f=4&t=5771&start=0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Labai apsidžaugiau internete radusi štai tokį kampelį, kuriame visi triušių augintojai bei mylėtojai gali dalintis patirtimi, įv. mintimis, klausti bei gauti atsakymus. Turbūt nei vieno nenustebinsiu pasakiusi, kad esu pradedančioji triušių augintoja :) Taigi, labai norėčiau Jūsų paklausti, gal kas žinote internetinių nuorodų, knygų, ar svetainių, kur būtų galima gauti visą reikalingą bei detalią info susijusią su triušių auginimu . Dėkoju jums :D

Patariu isigyti sita knygele http://www.dovanucentras.lt/triusiai-p-6011.html as tai pat katik pradejau auginti ilgaausius :) tai man labai daug klausimu issisprende :)

Na knygele gal ir nebloga, tik gan stipriai auginimo technika pasenus,be to ir triušiai patobulėjo, plius naujų ligų ir ju atmainų krūva atsirado....yra patobulintas varijantas ,jeigu nepamiršiu :) vakare parašysiu kaip vadinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje norejau paklausti kaip ziemojate kas neturite sildomu patalpu kaip su girdyklomis reikaliukai? ka darote kad neuzsaltu? skaiciau kad su vatomis izoliuojate slangutes ar padeda ar nelabai? isanksot dekoju uz info

na, kai jau ziema ateina tai belieka man tik dazniau vandeni keisti. Ipilu silto tai netrumpai islieka. Beto visvien ne lauke gyvena tai tvarte nera jau taip salta kaip lauke, bent jau pas man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje norejau paklausti kaip ziemojate kas neturite sildomu patalpu kaip su girdyklomis reikaliukai? ka darote kad neuzsaltu? skaiciau kad su vatomis izoliuojate slangutes ar padeda ar nelabai? isanksot dekoju uz info

Nemanau, kad geras sprendimas slangutes izoliuosi triusiukai labai skaniai prises vatos. Siulyciau i inda kuriame laikai ideti sildytuva, o prie slangutes pajungti cirkuliacini siurbliuka. (elektros prisuksi apie 30-40 Lt/men.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del narvo matmenu. Aš darau maždaug tokio dydžio: plotis 60 cm, aukštis 40- 45 cm, nes triušiai į aukštį nelabai šokinėja ir tik retkarčiais stiebiasi pasižvalgyt iš aukščiau, o ilgis apie 90 cm, nes kai patelė paaugina nemažą vadą triušiukų, jiems reikia nemažai vietos. Be to, ilgesniame narve triušiai gali jaustis saugesni nulindę į narvelio gilumą jei juos kas išgąsdina. O išorines narvo sienas darau iš ~1x1 cm tinklo akutemis, nes nenoriu, kad į juos landžiotų visokie peliniai graužikai. Dar jeigu triušiai šeriami šienu, galiam daryti vienas ėdžias dviems narveliams, kad iš abiejų narvelių galima būtų pasiekti pašarą. Šeriant susitaupo šiek tiek laiko.

Griztant prie senu klausimu. Dabar noriu pasigaminti kokius sesis naujus narvus, nes senieji per dideli ir per daug vietos uzeme. Narvai bus patineliams ir patelems iki triusiavimosi, tad nesinori jiems daug vietos skirti (jos didelis stygius pas manes...). Idomu pasidare, ar darant bendra serykla dviem sujungtiems narvam uzteks tokiu matmenu - ilgis 90, plotis 115 (tame tarpe serykla, kurios virsuje plotis 30), aukstis 50. Ar nebus per daug suspausti, nes dabar gyvena beveik dvigubai didesniuose. Cervys rase, kad plotis 6o, tai cia su serykla, ar be?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerbiami triusininkai kam reik nipeliniu girdyklu ? tai lytagroje kainuoja tik po 7 litukus, cia tos kur avena prekiauja po 10,80

tai kad ir pas mane komplekta perkant po 7,15lt gaunasi,ir beje turejau šiandien proga patikrint lytagroje itališkos, o pas man prancuziškos , kad ir nedaug bet skiriasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...