Jump to content

del power-shift transmisijos


Recommended Posts

man reikia zinoti kaip naudotis, kokie atsiliepimai, bet aciu kad klipu paieskojei.

Nesuprasi tokio klausimo esmės. :eusa-think: Faktas, kad tokioje perjunginėjant pavaras nėra Džrrr ir nėra pauzės tarp perjungimų. Faktas dar ir tas, kad sudėtingesnė sistema nei paprastų krumplių dėžė. O sugedus tenka remontuoti :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man reikia zinoti kaip naudotis, kokie atsiliepimai, bet aciu kad klipu paieskojei.

Pirma paziurek ir pasiklausyk ka tuose klipuose pasakoja kad aiskinant apie veikima ir naudojimasi bent jau suvoktum apie ka snekama.

Beje pirmam klipe labai aiskiai pasakyta apie naudojima ir prieziura. Cia ir siaip visiems power ar full shiftu savininkams aktuali info, nes papasakoja apie elementarius dalykus suprantamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man reikia zinoti kaip naudotis, kokie atsiliepimai, bet aciu kad klipu paieskojei.

Pirma paziurek ir pasiklausyk ka tuose klipuose pasakoja kad aiskinant apie veikima ir naudojimasi bent jau suvoktum apie ka snekama.

Beje pirmam klipe labai aiskiai pasakyta apie naudojima ir prieziura. Cia ir siaip visiems power ar full shiftu savininkams aktuali info, nes papasakoja apie elementarius dalykus suprantamai.

o tu tipo supratai ka tuose klipuose pasakoja :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...