Jump to content

MTZ-50 saltas sunkiai vedasi


Recommended Posts

Sveiki visi, esu čia naujokas :) turiu 5.5ha dirbamos žemės ir norėčiau paklausti, kas galėtų būti traktoriui MTZ-50 saltas sunkiai kuriasi, meta lyg balta dūmą bet ir melsvo truputį, girdisi kad nesudirba cilindrai, kas galėtų būti? tepalų neryja, karštas kuriasi gerai, starteris Magneton analogas, akumuliatorius 180ah.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o, bet jau keli metai taip sunkiau vedasi,kai pirkom is vokietijos parvaryta tai lyg ir normaliai kuresi, bet dabar nekaip , ir akumas geras, isuka gerai, dumais apsipila kai uzkuriu, draugo mtz-80 kurias vos pariedejes nuo kalniuko, o su mano traktorium jau beda..

jei is vokietijos tai turetu but su pakaitinimo zvakem jei yra patikrink gal jom jau kapiec

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o, bet jau keli metai taip sunkiau vedasi,kai pirkom is vokietijos parvaryta tai lyg ir normaliai kuresi, bet dabar nekaip , ir akumas geras, isuka gerai, dumais apsipila kai uzkuriu, draugo mtz-80 kurias vos pariedejes nuo kalniuko, o su mano traktorium jau beda..

jei no kalno blogai kurias ziurek degima .... draugui vienam tep ir buvo, del degimo blogo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu voztuvai uzspausti nuo kalno irgi blogai kurs . pradziai atsisuk voztuvu dangteli ir prasukdamas varikli patikrink ar yra laisvumo tarp voztuvo ir koromislo[ nezinau kaip teisingai lietuviskai ] , jeigu tarpai yra toliau lupk forsunkes ir tik tada ieskok degimo . as ziureciau tokia tvarka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, esu čia naujokas :) turiu 5.5ha dirbamos žemės ir norėčiau paklausti, kas galėtų būti traktoriui MTZ-50 saltas sunkiai kuriasi, meta lyg balta dūmą bet ir melsvo truputį, girdisi kad nesudirba cilindrai, kas galėtų būti? tepalų neryja, karštas kuriasi gerai, starteris Magneton analogas, akumuliatorius 180ah.
:( cia jau 50 liga
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, esu čia naujokas :) turiu 5.5ha dirbamos žemės ir norėčiau paklausti, kas galėtų būti traktoriui MTZ-50 saltas sunkiai kuriasi, meta lyg balta dūmą bet ir melsvo truputį, girdisi kad nesudirba cilindrai, kas galėtų būti? tepalų neryja, karštas kuriasi gerai, starteris Magneton analogas, akumuliatorius 180ah.
:( cia jau 50 liga

ir kaip ta liga gydyti? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi pritarsiu pasitikrink dar kart žvakes su testeruku ar su kontrolke gal pas tave iš vis srovė neteina nes ten viskas nuoseklei sujungta. Kam nors nudegus neveikia visa grandinė kaip girlendos. Nes jai nešildo tai an buksyro nemažai traukt reik. Čia jau jų liga tai žvakę, tai kontrolkę nušauna rečiau rėlę. Jai garantuotas kad tikrai šildo tada eini toliau purkšlei vožtuvai degimas ir tt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip abejoju ar žvakės, dar nėra šalčio, nors irgi nesunku patikrint.

Pas mane sriaublys remontuotas, purkštukai keisti, liko tik motoras neliestas. Tiesa vožtuvų nebetikrinau net, bet nemanau kad tarpelių nebėr, bet patikrint juk nesunku. Jaučiasi net kad jėgos nebeturi, senas.

Degimas priklauso ir nuo purkštukų slėgio: kuo mažesnis - tuo ankstesnis, jei slėgį darai didesnį (pvz 190-200) tada jau reik ankstint. Šitą sakau kad žinotumėt jei nekeisdami degimo keičiat purkštukų slėgį, tipo "nieko nedariau" ir suvelyvėjo (paankstėjo).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei šiltas taip pat sunkiai vedasi, tai turbūt ne žvakėse problema :)

Jei staigiai duodant gazo jaučiasi vėlavimas (lagas), tada degimas vėlyvas. Jei ne, tada vožtuvai arba kompresijos nebėr.

Dar gali būti ir paskirstymo velenėlis nusidevėjęs, tada vedasi sunkiai ir sunkiai degimas nusistato (neina tiksliai nustatyt).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemaišykit 50 ir 80 variklių , nors nedauk , bet tie varikliai skiriasi , tuo pačiu ir " ligos simptomai " skiriasi . Jeigu dar su starteriu MTZ-50 eina šaltu oru įbrūžyt , tai dar ne tragedija , esu matęs kaip prie -10 su pūskačium visą aušinimo sistemą užšildo , kol užsikuria ( žinoma tada benzinas pigesnis buvo :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tėvas kolchoze turėjo 50, pasakojo netgi kad žiemą su puskačiais sunkiai vesdavo kiti, o jis su žvakėm užsikurdavo. Būdavo ale pirmūnas, prižiurėjo, todėl ir motoras tvarkingai dirbo. Kad sunkiai vedasi reiškia kad kažkas netvarkoj, nors, žinoma, yra skirtumas pačių motorų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...