Jump to content

Atsargiai su programine iranga


Pofke

Recommended Posts

Atsargiai su programine įranga!

Pernai aš vietoj programos „Draugė 7.0“ įsigijau programą „Žmona1.0“. Pirmus mėnesius programa veikė puikiai, tačiau netrukus pastebėjau nedidelių sutrikimų savo sistemoje. Mano mėgstamos programos pradėjo strigti, o vėliau ir visai nustojo veikti...

Bandant paleisti mano mėgstamiausias programas, tokias kaip „Pokeris naktį 05.30“, „Alaus baras 3“ ir „Futbolas trečiadienį 5.0“, ekrane atsiranda klausimas: „Ar tikrai norite paleisti šią programą?“. Atsakius į klausimą „Yes“ - stringa visos sistemos darbas. Taip pat anksčiau be priekaištų veikusi mano nauja, legaliai įsigyta programa „Alga 2000“ dabar veikia tik kaip demonstracinė versija, apribodama priėjimą prie visų duomenų ir leisdama naudotis tik versijos „Alga 150“ resursais. Ir tai dar ne viskas...

Programos lankstinuke nieko nebuvo minima ir apie procesą „Vaikų gamyba“. Tai užima daug vietos ir kitų vertingų išteklių. Juolab kad programa „Žmona 1.0“ pati įsidiegia į kitas programas, perima jų kontrolę ir resursus, automatiškai paleidžia man iki šiol nežinomas programas, tokias kaip „Uošvienė 66.6“ ir „Tvarka 24“.

Aš negaliu priversti „Žmonos 1.0“ dirbti foniniu režimu ir tuo pačiu metu džiaugtis mėgstamomis programomis. Aš galvojau grįžti vėl prie „Draugės 7.0“, tačiau nebegaliu iš savo sistemos pašalinti „Žmonos 1.0“. Ar galėtumėte man padėti?

Iš anksto dėkoju,

Jonas Jonaitis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...