Jump to content

Kas turi ar domisi JOHN DEERE 7930


Recommended Posts

Mūsų ūkyje yra JD 7820 su čipu ir JD 7930 be čipo. Realiai su 7930 dirbau tik pirmus metus na ir man jis pasirodė kiek silpnokas iš pradžių, tačiau paskui kiek įsibėgėjo. Su 7930 šiemet dirbo praktiškai tik su vaderštado sejamaja rapid ir traukė gerai. aipe 14km/h su įdirbimu. Na bet aš kiek pats esu su abiem dirbes su topdown'u, tai man susidarė toks įspūdis, kad 7820 įjungus čipą yra kiek stipresnis už 7930 be čipo, nors su čipu abiejų galia turėtų būti 200 ag. Šiaip šiemet dar Valtra 191 nusipirkome, tačiau aš su ja tik epizodiškai dirbau ir ji mane kiek nustebino. Topdown'ą traukia su 190 ag taip pat kaip JD abu. Ir sako, kad Valtra kuro mažiau valgo, bet aš kiek ariau su ja tai tas pats kaip JD. Tačiau man JD daug patogesnis valdimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Plėšotes maikes dėl nieko :)

Nebetraukia? tai gal reikia geriau oro filtro sandarumus pažiūrėt ar variklio tepalą dažniau pakeist? Stūmoklinę pasikeist?

O gal taupydamas nusipirkai per silpną traktorių?

Jei darbuotojui duosi amfetamino tablečių, kad dirbtu ne 8 h, o 16h tai manai taip išsispręsi problemą?

Pamirškit jus tuos čipavimus kaip ir visokius xenonų statymus.

Pradžiai, bent gerai prižiūrėkit standartinę technika, nes kiek skaitau forume tai remontas vyksta tik tada, kai jau kažkas nulūžo arba nebesijungia pavara. Apie čipus ar galios kėlimą galima galvoti tik itin tvarkingoj technikoj, o ne tai, kad man nebelabai traukia reiks padidint galią. Tai tik greičiau priartins variklį prie mirtis.

NOS?

:auto-nx:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plėšotes maikes dėl nieko :)

Nebetraukia? tai gal reikia geriau oro filtro sandarumus pažiūrėt ar variklio tepalą dažniau pakeist? Stūmoklinę pasikeist?

O gal taupydamas nusipirkai per silpną traktorių?

Jei darbuotojui duosi amfetamino tablečių, kad dirbtu ne 8 h, o 16h tai manai taip išsispręsi problemą?

Pamirškit jus tuos čipavimus kaip ir visokius xenonų statymus.

Pradžiai, bent gerai prižiūrėkit standartinę technika, nes kiek skaitau forume tai remontas vyksta tik tada, kai jau kažkas nulūžo arba nebesijungia pavara. Apie čipus ar galios kėlimą galima galvoti tik itin tvarkingoj technikoj, o ne tai, kad man nebelabai traukia reiks padidint galią. Tai tik greičiau priartins variklį prie mirtis.

NOS?

:auto-nx:

Pagaliau atsirado protingas žmogus mūsų debilų gaujoj . Žinoma perkam traktorius už pusę lemono ir mums nusišikt ant filtrų sandarumo , tepalų keitimo , ir ypač nekeičiam stūmoklinės kas 1 000 motovalandų .... Nemačiau dar kad žemės ūkyje darbininkai dirbtų po 8 valandas , kažkaip vidurkis visvien gaunasi 12 ...Gal dar savų argumentų turi kuo sakykim skiriasi 6,8 L varikliai sudėti visoje serijoje . Man atrodo , kad skiriasi tik gamykliniu čipavimu , tai tada kuo jų gamykliniai čipai pranašesni ? ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plėšotes maikes dėl nieko :)

Nebetraukia? tai gal reikia geriau oro filtro sandarumus pažiūrėt ar variklio tepalą dažniau pakeist? Stūmoklinę pasikeist?

O gal taupydamas nusipirkai per silpną traktorių?

Jei darbuotojui duosi amfetamino tablečių, kad dirbtu ne 8 h, o 16h tai manai taip išsispręsi problemą?

Pamirškit jus tuos čipavimus kaip ir visokius xenonų statymus.

Pradžiai, bent gerai prižiūrėkit standartinę technika, nes kiek skaitau forume tai remontas vyksta tik tada, kai jau kažkas nulūžo arba nebesijungia pavara. Apie čipus ar galios kėlimą galima galvoti tik itin tvarkingoj technikoj, o ne tai, kad man nebelabai traukia reiks padidint galią. Tai tik greičiau priartins variklį prie mirtis.

NOS?

:auto-nx:

Pagaliau atsirado protingas žmogus mūsų debilų gaujoj . Žinoma perkam traktorius už pusę lemono ir mums nusišikt ant filtrų sandarumo , tepalų keitimo , ir ypač nekeičiam stūmoklinės kas 1 000 motovalandų .... Nemačiau dar kad žemės ūkyje darbininkai dirbtų po 8 valandas , kažkaip vidurkis visvien gaunasi 12 ...Gal dar savų argumentų turi kuo sakykim skiriasi 6,8 L varikliai sudėti visoje serijoje . Man atrodo , kad skiriasi tik gamykliniu čipavimu , tai tada kuo jų gamykliniai čipai pranašesni ? ...

Niekas nesustabdys proceso, juolab nepakeisiu tavo nuomonės, bet mano tikslas ir nėra kažką įrodyt. Kiekvienas turi savo galvą, kaip mąsto taip ir vadovaujasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 5 metų...
Prieš 1 valandą, Alikas pranešimas:

Kiek teko skaitinėti apie 7930 tai pastebėjau kad jie būna su 230 arklių, bet kai kuriuose skelbimuose parduoda su 250 kanopinių. Tai klausimas ar tie papildomi arkliai padėtų išvengti dusinėjimo, o iš kitos pusės ar tie papildomi 20 arklių labai variklį ir kitus mazgus kankina?

akiu dumimas paprasciausiai.... kiek turinciu sneka va pas mane ten bet kai sunku dasideda arklei ir oi lekia.... ziuri kiek specifikacijose raso nominali galia ir fsio. nes tau cia 250 parase turbut maximalia... nevardinsiu kur buvo variantas kur buvo atvare 4 deminius traktorius tospacios galios ir tik vienas normaliai trauke padarga... taip kad ziuret reik kiek nominali galia yra.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Čia tas 250, gal atčipuotas? Mūsų peprogramavo kompiuterį, tai kuro paduoda į siurblį dabar kaip 270ag., tik siurblys jau nepaima tiek ir ten mums kalbėjo, kad reikia burti, dėti 8 klasės traktorių siurblį ir tada tie 270ag. bus... bet iš ties, tai gal ir gerai šitą traktorių atsičipuoti, bet iš jo 250 ar 270ag. Nepadarysi. Jis realiai atčipavus bus tikras 220ag. (kiek ir rodo jo skaičiai specifikacijose), bet iš jo nieko daugiau neišspausi. Taip šis traktorius yra vangesnis už 7820, nėra to riaumojimo variklio ir tarsi lėčiau įsibėgėja kartais taip atrodo, tačiau jis visgi yra stipresnis už 7820 (jei kalbame apie nečipuotus traktorius). Labai daug kas sako, kad čia ne visai pavykęs modelis ir pats ilgai taip galvojau, tačiau šiai dienai esu juo patenkintas. Jis padaro tą ką turi padaryti ir atčipavus 220ag tikrai jame yra, nors jis ir vangokas traktorius, tačiau turi tą resursą ir trauką turi. Antrą sezoną traukia Vaderstad Spirit 6m. ir dar geriau nei 4m. Vaderstad (spėjame, dėl to, kad galą užspaudžia Spirit). Netikėjome, kad jis išvis trauks tą sėjamąją ir jau galvojome keisti traktorių po sezono pirmo, bet kai pabandėme pamatėme, kad nereikia net keisti traktoriaus, tikrai gerai važiuoja, o Spirit specifikacijos reikalauja beveik 300ag traktoriaus. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...