Jump to content

Nesveiki obuoliai ir nuvytusi tręšnė.


aukstaite

Recommended Posts

Labas visiems, turiu problemų su vaismedžiais. Pirma: 3 metų obels obuoliai tarsi su tokiais taškeliais viduj. Iš išorės, jie atrodo gražūs. Pačios obels lapai yra sveiki. Antra: šį pavasarį pasodinau tręšnę ("Regina"), kasdien aš ją stebėjau, augo gražiai, lapeliai žaliavo, kol vieną dieną, iš po nakties žiūru, kad beveik visi lapai nudžiūvę ir pageltonavę. Manau, kad galėjo užpilt kokiais nors chemikalais, nes kiti, nepaliesti lapai, yra sveiki ir gražūs. Manau susidarėt bendrą vaizdą ir galit patarti, ką daryt? Gal reikia užpurkšt vaistais, bet nieko apie juos nenusimanau. Gal jų galima įsigyti ir internetu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Labas visiems, turiu problemų su vaismedžiais. Pirma: 3 metų obels obuoliai tarsi su tokiais taškeliais viduj. Iš išorės, jie atrodo gražūs. Pačios obels lapai yra sveiki. Antra: šį pavasarį pasodinau tręšnę ("Regina"), kasdien aš ją stebėjau, augo gražiai, lapeliai žaliavo, kol vieną dieną, iš po nakties žiūru, kad beveik visi lapai nudžiūvę ir pageltonavę. Manau, kad galėjo užpilt kokiais nors chemikalais, nes kiti, nepaliesti lapai, yra sveiki ir gražūs. Manau susidarėt bendrą vaizdą ir galit patarti, ką daryt? Gal reikia užpurkšt vaistais, bet nieko apie juos nenusimanau. Gal jų galima įsigyti ir internetu?

Mano trešnei buvo lygiai taip pat, ji nudžiuovo visiškai. Pavasari sukrovė žiedus užderėjo gal 5 uogos ir už kokiu 5 dienų ėmė ir nuvyto. Sakė man ta ligą bet pamiršau pavadinimas toks naglas. dar neroviau nes iš po šaknų leidžia naujus daigus, bet tada reiks skiepit nes žemiau skiepo leidžiasi daigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...