Jump to content

Šaltalankiai


Loreta

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Anoks as cia profas:)

Saltalankiai skinami su sakutemis, tik uogos nuimamos ne sulaukus kada sakos sudzius, o jas saldant saldytuve -20 ir daugiau temperaturos. O tada jos puikiai nusitrepsi kojomis jei didelis kiekis, o jei mazas tai as imu ir rankomis ir nubarskinu su kuo nors. Bendrai paemus man tie augalai patinka. Nedaug prieziuros, bent jau pas mane, kai pradeda augti grazu pasiziureti i lauka, raudonuoja uogos. Vargelis tik kol pasodini ir pasodini taip kad prigytu. Jei kas planuotumet sodintis galeciau pasiulyti sodinuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Anoks as cia profas:)

Saltalankiai skinami su sakutemis, tik uogos nuimamos ne sulaukus kada sakos sudzius, o jas saldant saldytuve -20 ir daugiau temperaturos. O tada jos puikiai nusitrepsi kojomis jei didelis kiekis, o jei mazas tai as imu ir rankomis ir nubarskinu su kuo nors. Bendrai paemus man tie augalai patinka. Nedaug prieziuros, bent jau pas mane, kai pradeda augti grazu pasiziureti i lauka, raudonuoja uogos. Vargelis tik kol pasodini ir pasodini taip kad prigytu. Jei kas planuotumet sodintis galeciau pasiulyti sodinuku.

Na tu matai, o pas mane kieme dideliausias medis šaltalankio, uogų kai pribyrą kas rudenį keikiuosi, kai reikia šluoti. o kur jas superka tas uogas ir ką galima gauti už jas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
Anoks as cia profas:)

Saltalankiai skinami su sakutemis, tik uogos nuimamos ne sulaukus kada sakos sudzius, o jas saldant saldytuve -20 ir daugiau temperaturos. O tada jos puikiai nusitrepsi kojomis jei didelis kiekis, o jei mazas tai as imu ir rankomis ir nubarskinu su kuo nors. Bendrai paemus man tie augalai patinka. Nedaug prieziuros, bent jau pas mane, kai pradeda augti grazu pasiziureti i lauka, raudonuoja uogos. Vargelis tik kol pasodini ir pasodini taip kad prigytu. Jei kas planuotumet sodintis galeciau pasiulyti sodinuku.

Batygala, kokios rūšies Tavo šaltalankiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Anoks as cia profas:)

Saltalankiai skinami su sakutemis, tik uogos nuimamos ne sulaukus kada sakos sudzius, o jas saldant saldytuve -20 ir daugiau temperaturos. O tada jos puikiai nusitrepsi kojomis jei didelis kiekis, o jei mazas tai as imu ir rankomis ir nubarskinu su kuo nors. Bendrai paemus man tie augalai patinka. Nedaug prieziuros, bent jau pas mane, kai pradeda augti grazu pasiziureti i lauka, raudonuoja uogos. Vargelis tik kol pasodini ir pasodini taip kad prigytu. Jei kas planuotumet sodintis galeciau pasiulyti sodinuku.

Batygala, kokios rūšies Tavo šaltalankiai?

Kad is Lenkijos tai zinau, o kokia rusis tai nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

sveiki..norečiau pasiteirauti tokiu vienu klausimuku:-)..Kadangi kiek žinau daugelis augina šaltalankius del išmoku,tai jie tik pridavineja uogas,nes tokios yra salygos ir buna patenkinti gaudami išmokas.O jeigu pas mane butu šaltalankiu ukis ir aš iš ju gaminčiau produkcija pats nepridavinedamas uogu.Tarkim spausčiau alieju ir panašiai..kiek suprantu išmokos tuomet nepriklauso ar visgi priklauso?nes tokios informacijos niekur nerandu..:icon-smile:

Raportuoti apie šį pranešimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki..norečiau pasiteirauti tokiu vienu klausimuku:-)..Kadangi kiek žinau daugelis augina šaltalankius del išmoku,tai jie tik pridavineja uogas,nes tokios yra salygos ir buna patenkinti gaudami išmokas.O jeigu pas mane butu šaltalankiu ukis ir aš iš ju gaminčiau produkcija pats nepridavinedamas uogu.Tarkim spausčiau alieju ir panašiai..kiek suprantu išmokos tuomet nepriklauso ar visgi priklauso?nes tokios informacijos niekur nerandu..:icon-smile:

Raportuoti apie šį pranešimą

Keistas reikalas, bet tokiu atveju ismokos nepriklausytu. As tokiu atveju parduodu imonei ir po to nusiperku is jos jau pagaminta produkcija. Toks variantas jau tinkamas NMA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek privalai priduoti tonu nuo hektaro pagal tuos visus reikalavimus?..ir ar realu tiek issiauginti kiek jie ten reikalauja,nes kai tenka matyt tuos ukininkus kurie augina saltalankius,tai kas rudeni vis samdosi rinkejus uogu ir juos vezioja po karjierus,kad darinktu uogu,nes nuo savu lauku neprirenka:-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek privalai priduoti tonu nuo hektaro pagal tuos visus reikalavimus?..ir ar realu tiek issiauginti kiek jie ten reikalauja,nes kai tenka matyt tuos ukininkus kurie augina saltalankius,tai kas rudeni vis samdosi rinkejus uogu ir juos vezioja po karjierus,kad darinktu uogu,nes nuo savu lauku neprirenka:-)

Reikia ne tonu o litu is hektaro. Jei sugebesi parduoti uogas po 10 lt uz kg gal pakaks ir 100 kg/ha, o jei po lita tada vel kitas svoris. Mano manymu geriau perdirbti uogas ir parduoti produkcija nei grynas uogas. Kol kas saltalankiai neturi kainos, kurios jie verti ir kiek prie ju skynimo darbo. O skaicia ministro isakyme yra, mintinai nepamenu, teks googlinti;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai,kad googlinu,bet jau baigiu akis isvarvint i kompa beziurint,o taip ir nerandu tu skaiciuku..i zemetvarka nueit ir pasiklaust nera kada pakolkas,bet teks kazkaip atrast to laiko:-)..o kiek vidutiniskai is hektariuko buna derliaus jei i hektara sodinama 1000 sodinuku..nes skaitant straipsnius tai man kazkaip nesirisa skaiciukai..labai jau svyruoja jie..vieni raso,kad 500kg kiti apie 3t.nors ir sodina tiek pat sodinuku i ta pati plota:-)..ir kuo tiket?:icon-smile:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...