Jump to content

kaip greituoju budu moli idirbti


minde

Recommended Posts

jei zemes nedaug ir nekubi baisiai freza puikus varjantas .jiegu skubi apsidirbti tai freza netinka jei 3 metru freza tai 10-12 ha per diena pasesi jeigu normaliai. patys skolinomes freza bulvems zeme paruost tai laukas puikiai atrodo lygus grumstu nera bet ruosem 8 ha visa diena. ir attitinkamai kuro daugiau susidegino .tai tiek .nebent tiesiai i arima gal neblogas varjantas seti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su 4m freza ir sėjamają per dieną pasėju 18-20 ha lengvai. tai su trimetre manau galima 12-15 ha pasėti tikrai. pliusas tas kad vienu važiavimu ir žemė išdirbama ir pasėjama :) ir kuro nemanau kad labai jau daugiau sudega negu kad dirbant atskirai kokiu germiu žemę o po to atskirai sėjama. vien tik laiko atžvilgiu kiek susitaupo :) bent jau mano nuomonė tokia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su 4m freza ir sėjamają per dieną pasėju 18-20 ha lengvai. tai su trimetre manau galima 12-15 ha pasėti tikrai. pliusas tas kad vienu važiavimu ir žemė išdirbama ir pasėjama :) ir kuro nemanau kad labai jau daugiau sudega negu kad dirbant atskirai kokiu germiu žemę o po to atskirai sėjama. vien tik laiko atžvilgiu kiek susitaupo :) bent jau mano nuomonė tokia :)

o kaip su tresimu kurioj vietoj jis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kazkiek galiu is savo puses papasakoti apie sejima su freza ir pneumatine sejamaja(3m). :) Sparta tikrai nedidele.. Manau kad su germinatorium ir sejamaja(4m) sparciau darbas vyktu ir turbut kuro ekonomija didesne. Pirmiausia matot reikia ta arima su lygintuvu praeiti, tada atvaziuoji pabarstai trasas ir tada atvaziuoji seti. Per diena nesunkiai pavyko islyginti 10ha, pabarstyti ir paseti. Jeigu tik seti tai su 3m kombinuotu agregatu paseju per diena 18ha su 240litru kuro. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su 4m freza ir sėjamają per dieną pasėju 18-20 ha lengvai. tai su trimetre manau galima 12-15 ha pasėti tikrai. pliusas tas kad vienu važiavimu ir žemė išdirbama ir pasėjama :) ir kuro nemanau kad labai jau daugiau sudega negu kad dirbant atskirai kokiu germiu žemę o po to atskirai sėjama. vien tik laiko atžvilgiu kiek susitaupo :) bent jau mano nuomonė tokia :)

o kaip su tresimu kurioj vietoj jis?

pastaruosius 5 metus buvo eko ūkis tai tręšt nereikėjo :) o dabar žiūrėsim kaip bus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su 4m freza ir sėjamają per dieną pasėju 18-20 ha lengvai. tai su trimetre manau galima 12-15 ha pasėti tikrai. pliusas tas kad vienu važiavimu ir žemė išdirbama ir pasėjama :) ir kuro nemanau kad labai jau daugiau sudega negu kad dirbant atskirai kokiu germiu žemę o po to atskirai sėjama. vien tik laiko atžvilgiu kiek susitaupo :) bent jau mano nuomonė tokia :)

o kaip su tresimu kurioj vietoj jis?

Trešimas tai paprastas ant arimo išlyginto arba ne išbėriai trašas ir igerminavai tada gali jau ir su freza sėti :eusa-whistle: forume yra aprašyta ta bėda, arba pasėjus berti trašas ant viršaus bet man kažkaip nelimpa... Visgi lokalus yra lokalus pavariai 300-400kg/ha ir ramu nes trašos bus iterptos tolygiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kazkiek galiu is savo puses papasakoti apie sejima su freza ir pneumatine sejamaja(3m). :) Sparta tikrai nedidele.. Manau kad su germinatorium ir sejamaja(4m) sparciau darbas vyktu ir turbut kuro ekonomija didesne. Pirmiausia matot reikia ta arima su lygintuvu praeiti, tada atvaziuoji pabarstai trasas ir tada atvaziuoji seti. Per diena nesunkiai pavyko islyginti 10ha, pabarstyti ir paseti. Jeigu tik seti tai su 3m kombinuotu agregatu paseju per diena 18ha su 240litru kuro. :)

tai kokiu gyliu freza leidi, kad tiek kuro sudegini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kazkiek galiu is savo puses papasakoti apie sejima su freza ir pneumatine sejamaja(3m). :) Sparta tikrai nedidele.. Manau kad su germinatorium ir sejamaja(4m) sparciau darbas vyktu ir turbut kuro ekonomija didesne. Pirmiausia matot reikia ta arima su lygintuvu praeiti, tada atvaziuoji pabarstai trasas ir tada atvaziuoji seti. Per diena nesunkiai pavyko islyginti 10ha, pabarstyti ir paseti. Jeigu tik seti tai su 3m kombinuotu agregatu paseju per diena 18ha su 240litru kuro. :)

tai kokiu gyliu freza leidi, kad tiek kuro sudegini?

apie 6cm leidziu.. :) sakot daug kuro? gal ir nemazai mano jonis ryja.. bet visa diena pilnu gazu jis dirba kol toki plota paseja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...