Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Witalikas pranešimas:

O pavasari su Avoxa dar

Galvojau gal nenaudoti visai nes švaru buvo, bet pagalvojau kad dėl 30 eur bus ramesnė galva, tai su 1,1 pravažiavau, plius granstar su Starane, apie 40 eur gavosi, bet švaru gražu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Galvojau gal nenaudoti visai nes švaru buvo, bet pagalvojau kad dėl 30 eur bus ramesnė galva, tai su 1,1 pravažiavau, plius granstar su Starane, apie 40 eur gavosi, bet švaru gražu. 

Is rudens toks mixsas buvo. Pavasari tik elegant. 
Dabar turiu lauku kur rugines dirses atsirado.

Panasu kad reiks du purskimus daryt stipresnius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Witalikas pranešimas:

Is rudens toks mixsas buvo. Pavasari tik elegant. 
Dabar turiu lauku kur rugines dirses atsirado.

Panasu kad reiks du purskimus daryt stipresnius

Pas mane praktiškai idealiai švarus žieminiai, viena kita tik dirsė išlindo. Rudenì Boxer 2l su Saracen delta 0.1l, o pavasarį Axial 0.7l, elegant 0.6l ir nuance 10g. Rudenį galvoju prie boxer prisidėti kažko su flufenacetu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Remse pranešimas:

Pas mane praktiškai idealiai švarus žieminiai, viena kita tik dirsė išlindo. Rudenì Boxer 2l su Saracen delta 0.1l, o pavasarį Axial 0.7l, elegant 0.6l ir nuance 10g. Rudenį galvoju prie boxer prisidėti kažko su flufenacetu. 

čia dėl dirsės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Remse pranešimas:

Pas mane praktiškai idealiai švarus žieminiai, viena kita tik dirsė išlindo. Rudenì Boxer 2l su Saracen delta 0.1l, o pavasarį Axial 0.7l, elegant 0.6l ir nuance 10g. Rudenį galvoju prie boxer prisidėti kažko su flufenacetu. 

Pas mane ir ne prudai jos. Jai ne dirse, neturiu priekaistu savo technologijai. Paciam negrazu tik, kad vietom kuokstu yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...