Jump to content

case 5140 ar valmet 6600


Recommended Posts

Sveiki..ieskau pirkti naudota uzsienietiska traktoriu tai noreciau pasiklausinet jusu ( tu kas turi tokius modelius) nuomones apie siuos traktorius..Kadangi susidures esu mazai su uzsienietiska technika o ju stovis abieju daugmaz vienodas kaina ir panasi..Valmetas 6600 1993 metu, 105 ag, tvarkingas padangos geros, viskas veikia..Cesas 5140 110 ag, 1990 metu taip pat tvarkingas..Kuris vertesnis demesio? kurio eksplotacines islaidos mazesne? kuris patikimesnis? kuris valgo maziau salergos? kurio valdymas patogesnis? gal yra turinciu tokius modelius ar bent panasius..buciau dekingas uz pasisakymus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki..ieskau pirkti naudota uzsienietiska traktoriu tai noreciau pasiklausinet jusu ( tu kas turi tokius modelius) nuomones apie siuos traktorius..Kadangi susidures esu mazai su uzsienietiska technika o ju stovis abieju daugmaz vienodas kaina ir panasi..Valmetas 6600 1993 metu, 105 ag, tvarkingas padangos geros, viskas veikia..Cesas 5140 110 ag, 1990 metu taip pat tvarkingas..Kuris vertesnis demesio? kurio eksplotacines islaidos mazesne? kuris patikimesnis? kuris valgo maziau salergos? kurio valdymas patogesnis? gal yra turinciu tokius modelius ar bent panasius..buciau dekingas uz pasisakymus..

Žiūrint ką dirbti su jais ruošiesi, jeigu šienausi daugiausia, tai valtra gal geriau, 4cil. turbo, kuro mažiau ims, gabaritai mažesni, lengvesnė. Žemės darbams, as geriau case paimčiau, vistik 6 cilindrų, gerokai sunkesnis už valtra bus, didesni gabaritai, rimtesni padargą galėsi užkabint, trauks plūgą geriau nei valtra ;). Abiejų remontas bus brangus :D Valdymas, tai kai Voras saka, skonio reikalas :D

P.s Čia tik mano nuomonė, kuri gali nusutapti su Jūsų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki..ieskau pirkti naudota uzsienietiska traktoriu tai noreciau pasiklausinet jusu ( tu kas turi tokius modelius) nuomones apie siuos traktorius..Kadangi susidures esu mazai su uzsienietiska technika o ju stovis abieju daugmaz vienodas kaina ir panasi..Valmetas 6600 1993 metu, 105 ag, tvarkingas padangos geros, viskas veikia..Cesas 5140 110 ag, 1990 metu taip pat tvarkingas..Kuris vertesnis demesio? kurio eksplotacines islaidos mazesne? kuris patikimesnis? kuris valgo maziau salergos? kurio valdymas patogesnis? gal yra turinciu tokius modelius ar bent panasius..buciau dekingas uz pasisakymus..

nesu bandes valmeto bet caso valdymas labai aiskus, patogus ir lengvai perkandamas :) bent jau man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naudojamas butu viskam..ir sienautei ir arimam ir kultivuoti..nu viskam.. padargus manau lie gan panasius patemptu pagal arklio galias ir svorius..abu temptu po 4 korpusus nevartoma pluga, kultivatori kokiu 5 metru gal..aisku ceisas lengviau temptu, gal ir ekonomiskiau.. o case 5140 ar susidorotu normaliai su kokiu dubliu presu, nes ateiti planuoju isigyt tiki presa..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naudojamas butu viskam..ir sienautei ir arimam ir kultivuoti..nu viskam.. padargus manau lie gan panasius patemptu pagal arklio galias ir svorius..abu temptu po 4 korpusus nevartoma pluga, kultivatori kokiu 5 metru gal..aisku ceisas lengviau temptu, gal ir ekonomiskiau.. o case 5140 ar susidorotu normaliai su kokiu dubliu presu, nes ateiti planuoju isigyt tiki presa..?

dubliui norint normaliai dirbti reikia minimum 130 ag, galima vargti su kai kuriais presais turint 110 ag, bet cia ne darbas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...