Jump to content

reikalinga 6000lt paskola


Dariukas24

Recommended Posts

vat kad ne visada iseina, as viska nuo nulio pradejes bet va po truputi i virsu kapstausi labai sunku bet kazkaip gyvent reik

Man panasiai ,is 80 su virs ha iki dugno beveik , tai pradziai reikia dbr seklai ir panasiai :( man ir panasiai 6000-5000lt reiktu esme kad pajamu nebus kaip ir jokiu :icon-cry: teks kazkaip issivynioti ir be ju

Ka norejai pasakyt "is 80 su virs ha iki dugno beveik "?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 50
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

vat kad ne visada iseina, as viska nuo nulio pradejes bet va po truputi i virsu kapstausi labai sunku bet kazkaip gyvent reik

Man panasiai ,is 80 su virs ha iki dugno beveik , tai pradziai reikia dbr seklai ir panasiai :( man ir panasiai 6000-5000lt reiktu esme kad pajamu nebus kaip ir jokiu :icon-cry: teks kazkaip issivynioti ir be ju

Ka norejai pasakyt "is 80 su virs ha iki dugno beveik "?

Taip gavos, neansaves dirbau tai nieko nepadarysi, dbr jau pradesiu ant saves :icon-cry: Ir reikes atsigauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme? Tai eji turiu zemes, priekaba tai gaunasi kad ikeist ja galiu? Domiuosi nes pavasary paciam reiks butent tokios sumos :icon-confused:

Taigi firmos skolina jokių problemų dėl to ūkininkams, nebent nori mažesnių palūkanų :icon-wink:

Trasom skolona, chemikalam o kurui ir padargu prikimui?

padargu ir kuro irgi bent jau pas mus, technika lizingu :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat kad ne visada iseina, as viska nuo nulio pradejes bet va po truputi i virsu kapstausi labai sunku bet kazkaip gyvent reik

Man panasiai ,is 80 su virs ha iki dugno beveik , tai pradziai reikia dbr seklai ir panasiai :( man ir panasiai 6000-5000lt reiktu esme kad pajamu nebus kaip ir jokiu :icon-cry: teks kazkaip issivynioti ir be ju

okas čia parašyta ne 80

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat kad ne visada iseina, as viska nuo nulio pradejes bet va po truputi i virsu kapstausi labai sunku bet kazkaip gyvent reik

Man panasiai ,is 80 su virs ha iki dugno beveik , tai pradziai reikia dbr seklai ir panasiai :( man ir panasiai 6000-5000lt reiktu esme kad pajamu nebus kaip ir jokiu :icon-cry: teks kazkaip issivynioti ir be ju

okas čia parašyta ne 80

Tai tu ir paskaityk ka ten raso :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:Man panasiai ,is 80 su virs ha iki dugno beveik nejaugi skaityt dar nemokam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kredito unijoj gerai kad viskas greitai ir paprastai, bet skaičiuojant procentus reikia nepamiršt, kad (bent jau paskutinį kartą kai skolinaus taip buvo) jiems reikia palikt 11proc. nuo sumos kurią skolines, taip kad jei skolines 10000 tai pasinaudosi ne visais 9000.

O kam jiems tas 11 procentu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Overumas kaip suprantu tai čia tie procenteliai palūkanos.... pasiskolinsi tiek atiduoti jau reikes daug daugiau o jei ten ant keliolikos metu imti tai atiduoti reiks vos ne dvigubai :eusa-think:

Hobis tai kai nori pradėtį nuo nulio ukininkaut praktiškai tai tokių paramėlių reikia statant ant koju ukį pamažu, išlaidos kaip sakai 1ha minimum 1,5 tuks, o pajamos bus iš to hektaro grubiai 3000lt tai puse sumos liks- pelnas

Kaip gerb forumietis Arimas minėjo reikia skaičiuotis 3 variantais pajamas: kai tikiesi blogiausiu atveju, kai tikiesi vidutiniskai ir retesnis skaičiavimo kai tikiesi labai gero biznio :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniau sakydavo, kad jeigu ūkininkas pradėjo banko duris varstyti, tai ilgai netemps... Dabar laikai kiti, skolinasi žmonės. Palūkanos žvėriškos kredito unijose, kažkada reikėjo ir man litų, tai unijos atkrito. Paskui paėmiau Nord LB su 5 % palūkanų. Per 5 metus atsimušiau šitą gėrį ir kažkaip nelabai norėčiau vėl į tai veltis :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...