Jump to content

sejamoji su freza, patarkit


prayas

Recommended Posts

Praeita pavasari gavau volus su lyginimu tai pirma lyginau arima, paskui sejau trasas ir tada sejau su freza, ir dar privolavau miezius. Mano nuomone viskas gerai su tom trasom.

Kai neturejau volu su lyginimu tai trasa berdavau ant arimo ir tada sedavau. Ar skiriasi galutinis rezultatas kur lyginta ir kur ne tai tikrai nezinau, bet kad yra toks durnas noras viska kuo geriau padaryt :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 69
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Praeita pavasari gavau volus su lyginimu tai pirma lyginau arima, paskui sejau trasas ir tada sejau su freza, ir dar privolavau miezius. Mano nuomone viskas gerai su tom trasom.

Kai neturejau volu su lyginimu tai trasa berdavau ant arimo ir tada sedavau. Ar skiriasi galutinis rezultatas kur lyginta ir kur ne tai tikrai nezinau, bet kad yra toks durnas noras viska kuo geriau padaryt :eusa-think:

O lygini arima ir seji su tuo paciu traktoriu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man klausimas dar vienas atsirado :) dauguma pardavėjų frezų sako, kad reikia gale lauko apsisukinėjant išjungt GTV , kad freza tuščiai nesisuktų. sutinku, kad jei traktorius turi galulaukių programavimą tai anokia čia bėda, bet jei mano technika to neturi tai daug papildomų operacijų dasiseda traktorininkui gale lauko. nemanau, kad darau didelę klaidą jos nejunginėdamas. juolab, kad nekeliu iki max aukščio aš jos. nuo žemės kokius 20-30 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man klausimas dar vienas atsirado :) dauguma pardavėjų frezų sako, kad reikia gale lauko apsisukinėjant išjungt GTV , kad freza tuščiai nesisuktų. sutinku, kad jei traktorius turi galulaukių programavimą tai anokia čia bėda, bet jei mano technika to neturi tai daug papildomų operacijų dasiseda traktorininkui gale lauko. nemanau, kad darau didelę klaidą jos nejunginėdamas. juolab, kad nekeliu iki max aukščio aš jos. nuo žemės kokius 20-30 cm.

Kad isjungtu velena nebutina galulaukiu programa (kai vienu paspaudimu mygtuko atlieka keleta anksciau irasytu operaciju)arba as ja ne taip suprantu. Kiek zinau galima nustatyti ribas iki kuriu iskelus slaunis darbinis issijungia, nuleidus zemiau vel isijungia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man klausimas dar vienas atsirado :) dauguma pardavėjų frezų sako, kad reikia gale lauko apsisukinėjant išjungt GTV , kad freza tuščiai nesisuktų. sutinku, kad jei traktorius turi galulaukių programavimą tai anokia čia bėda, bet jei mano technika to neturi tai daug papildomų operacijų dasiseda traktorininkui gale lauko. nemanau, kad darau didelę klaidą jos nejunginėdamas. juolab, kad nekeliu iki max aukščio aš jos. nuo žemės kokius 20-30 cm.

Kad isjungtu velena nebutina galulaukiu programa (kai vienu paspaudimu mygtuko atlieka keleta anksciau irasytu operaciju)arba as ja ne taip suprantu. Kiek zinau galima nustatyti ribas iki kuriu iskelus slaunis darbinis issijungia, nuleidus zemiau vel isijungia.

senuose laužuose viskas įjungiama ir išjungiama rankų darbu :) darbinis pas mane nesijunginėja nuo aukščio šlaunų. mano manymu vienintelis nelabai geras dalykas tame yra tai, kad kardanas stumdosi įjungtame režime. nes pakolkas tai tik kryžmės kardano daugiau nei kokius 150 ha neatlaiko, nors ir tepu kasdien prieš išvažiuojant į laukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
amazone sunkesne nei kuhn.

Tiksliai paskyta, as pats su KG 401 Ad 402 amazones komplektu dirbu, JD 6920 priekyje svoriu max ir tai jauciasi, manasis komplektas gerokai pagyvenes todel lengvesnis nei siuolaikiniai, bandziau nauja amazone uzsikabinti su paaukstinimais pabandymui, 4 vyrai ant sejamosios galo uzsilipo traktorius ant 2 ratu atsistojo. Jei kada pirkisu, tai kuhn nes kitas variantas netinka siam traktoriui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šeip pasiulyčiau apsuku nekeisti apsukant agragata, nes tada smugiai kai keičiasi apsukos.

na bet apsisukinėdamas nelaikysi 1900 rpm, nebūna taip, kad apsukas per kokią sekundę numeti, ar lygiai taip pat pakeli, iš po lėto stengiuosi daryt. per 5 metus nieko neatsitiko nei frezai nei traktoriui, tai nemanau, kad kenkia labai. tik kardanas tai jau nemėgsta "smaukytis" ant apsukų. retai su kuria kryžme daugiau nei 150 ha pasėju. nors ir tepu kone kasdien bet matyt vistiek nesveika jai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
galmet galima taciau labai diskai sokyneja ir ziauriai ilgai uztrunki kol paseji, ypac jai sausa diena ir molis gerai padziuves

na dėl to ilgumo tai galima ginčytis dar: pats sėju su freza į vieną kartą pravoluotą arimą. bent jau laiko tai tikrai sutaupau, nes aplink tie kas sėja su sėjamosiom be jokio dirbimo tai 2-3 kartus kultivatorium ar dar kokiu padargu važiuoja per lauką. per dieną 20 ha be vargo galima pasėt (mano komplektukas 4 m pločio), minusas nebent tas, kad reikia galingo traktoriaus, pvz. aš dabar su 190 ag dirbu, seniau "vargau" su 160 ag. dėl diskų šokinėjimo tai juk dauguma sėjamųjų turi prispaudimo spyruokles ar dar kokią sistemą spaudžiančią diskus į žemę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ydomiai su tom krizmem, kdl jos byra. Pats pasejas ne ne viena simta ha bet tokiu bedu nebuvo.

Paziurekit gal kardanas per ilgas, nes paciam teko trumpit

trumpintas tikrai, nes jei per ilgas bus tai net neuždėsi jo juk.

o pas tave yra prbuksavimo mova? kokias kryzmes naudoji? pas mane irgi nelaiko kryzmes bet nera jokios apsaugos tai kartais gauna smugius todel ir subyra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...