Jump to content

Svarstyklės triušiams


mudu

Recommended Posts

Tikriausiai nieko gero Dimulia nerado tose svarstyklese, kad nieko nesako. :)

Svarstyklėmis nesu 100% patenkintas. :icon-cry:

pati sverimo plokstele nepritvirtinta prie svarstykliu, nusiima. be to gamykliskai turejo tureti tik 3 laikyklius, nors remiasi 5-se taskuose. 1 laikyklis buvo nuluzes. man tas dangtis, triusiu pajudejus stipriau nukrenta.

pardavejui jau antra diena skambinu - neprisiskambinu....

visa kita kaip ir gerai, tik dar - migtuku paspaudimai palydimi pypsianciais garsais. man to nereikia ir negaliu atjungti.

didelis pliuasa - veikai ir nuo 220V, ir nuo imontuoto akumo.

tai kol kas verdiktas - nerekomeduoju. kai atsilieps pardavejas ir isspresu problemike - parasysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimulia,kaip tavo naujas pirkinys? As ziurejau internete, tai pasiulymu labai daug yra,bet labai daug be kainu raso. As turiu galvoje firmas.

Galiu atvezti Olandiskas (uz savaites darysiu uzsakyma), kainuos ~ 280 Lt. man pradzioje pasirode per brangu, ir nepatogu sverti neramu triusiuka

jei atsirastu bent 10 norinciu, gautusi po ~250lt.

http://www.broedmij.nl/product/details/392

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, kad pasidalini info, apie svarstykles, Dimulia. Siaip, jei gerai internete apžiurejau, tai kokybes ir negaletume tiketis su tokia kaina. Net paprasciausios svarstykles, kurios rodo tik svori, kainuoja nuo 200lt.,tai ko noreti uz perpus pigesnes. Aisku, jei jos blogai sveria, tai cia jau kitas reikalas.Gerai, kad dar yra ir +. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...