Jump to content

T-40 AM vairo kalonele


Recommended Posts

Visiems laba diena,

gal kas nors susidurete su problema T-40AM beprotiskai sunkiai sukasi vairas, neimanoma jo pasukti nei vienon nei kiton pusen. Kur cia gali buti problema sr siurblyje (hidraulkis tai veikia gerai siurblys tai taspas), ar vairo kalonele (stiprintuvas) pasibaige (uzluzo).

Isanksto dekoju.

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
sveiki, man tai su kolonele yra problema del laisvumo gal kas zinot kaip ji reikia sureguluoti. o del remonto tai nera ten nieko imatraus paziurek voztuva skirstimo daugiau man nieko nera buve. :P

jei teisingai sutverta,tai reguliuojasi sliekas su varztu,kuris yra is virsaus kolonkes,o jei tas nepadeda,tai bus sliekas isdiles arba blogai sudeti stumokliukai ant sriegio,to velenelio,kuris horizontaliai stovi ir i ji vairas ateina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiems laba diena,

gal kas nors susidurete su problema T-40AM beprotiskai sunkiai sukasi vairas, neimanoma jo pasukti nei vienon nei kiton pusen. Kur cia gali buti problema sr siurblyje (hidraulkis tai veikia gerai siurblys tai taspas), ar vairo kalonele (stiprintuvas) pasibaige (uzluzo).

Isanksto dekoju.

Aciu

pas mane katine irgi buvo problerma su vairo pasukimu bet uzteko patept priekinio tilto skvornes ar kaip kitaip jas vadina vienu zodziu priekiniam tilte prie ratu esancius tepimo taskus ir vairas pasidare daug lengvesnis bent jau dirbti su traktorium tapo imanoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiems laba diena,

gal kas nors susidurete su problema T-40AM beprotiskai sunkiai sukasi vairas, neimanoma jo pasukti nei vienon nei kiton pusen. Kur cia gali buti problema sr siurblyje (hidraulkis tai veikia gerai siurblys tai taspas), ar vairo kalonele (stiprintuvas) pasibaige (uzluzo).

Isanksto dekoju.

Aciu

Dažnai pakanka nusipirkti guminių žiedelių komplektą stiprintuvui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėk nuo to, kad pagalvok, kada keisti, ar tepti atraminiai priekinių ratų guoliai (remontinių tiltų būna įvorės). Jeigu ten nieko nėra, tai bus Nr.1, antra, kaip buvo rašyta, keisk visas gumas, manžetus, žiedus ir pan., tai man padėdavo ir nuo ratų maskatavimosi į šonus. Galima pakeisti srautų vožtuvą, galima padidintį slėgi(gal tiksliau srautą) į kolonėlę, bet tai jau l. trumpam jei ir padės, galima pamažinti ašies prispaudimą, kartais trumpam padeda. Kolonėles remontuoja ir Panevežy, kainos neprisimenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

taip buna rem komplektas tu gumu ten ju nemazai issiardai kolonke pakeiti ziedus ir pamacyjo bent jau mano atveju.

Čia labai gražiai parašyta 'pakeiti žiedus'- ne taip jau lengva sudeti atgal visą i korpusą ,gal kas žino kokiu mandrybiu kaip palengvinti ,nes kišant i korpusą jau labai gadinasi manžetai.Šiandien keičiau tai vieno komplekto neužteko.(čia eina kalba apie standartini vairo stiprintuvą traktoriui T-40) :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus dar vargstat su ta sena --- o jei stumokiuka i tilta ir hidraulini padaryt ,,,,,,  siaip krantus reikia pasvelnint su svitriniu poperium ;)

buk geras nepristok su savo stumokliukais ,kolonkei du metai mat aš vargsiu su cilindriuku.o ardžiau del to kad velenui nuejo sriegis ir pradejo manes nebeklausyt trakroriukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...