Jump to content

Kamieniniai serbentai ir agrastai


Papania

Ar jau pasodinote kamieninius (stiebinius) serbentus arba agrastus savo sode?  

9 nariai balsavo

  1. 1. Ar jau pasodinote kamieninius (stiebinius) serbentus arba agrastus savo sode?

    • Taip, jau pasodinau, ir džiaugiuosi derliumi iš jų.
      3
    • Taip jau pasodinau, bet derlius manęs ne tenkina.
      1
    • Ne, dar ne turiu tokių augalų, bet kai tik turėsiu galimybę, būtinai pasodinsiu.
      2
    • Ne, neturiu ir ne ketinu sodinti, man labiau patinka krūmine forma.
      3


Recommended Posts

Manau, kad retas sodininkas iki šiol dar ne pasodino kamieninių (stiebinių) agrastų arba serbentų. Tačiau ne visi žino kaip juos teisingai prižiūrėti.

Čia Romas Vrublevskis pasakoja apie tuos stebuklingus augalus -

.

O kaip jums sekasi auginti "uogamedžius"?

Na as irgi is Pono Vrublevskio ju pirkau turiu jau tris metus. Na ka as apie juos galiu pasakyt, jei nelabai megstate uogas, o reikia grazaus vaizdo apie nama tada prasau, bet jei norit uogyciu tada tikrai neapsimoka. Uogu buna gan mazai, duok dieve kad uztektu pavalgyti vaikams, o jei dar norisi i saldikli isideti ar uogienes kokios issivirti tada tikrai tik paprasti krumelai. Pas mane yra du agrastai kamieniniai ir vienas paprastas, tai ant to paprasto tikriausiai tris kartus daugiau agrastu, nei ant tu abieju kamieniniu. Na mano nuomone tokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Manau, kad retas sodininkas iki šiol dar ne pasodino kamieninių (stiebinių) agrastų arba serbentų. Tačiau ne visi žino kaip juos teisingai prižiūrėti.

Čia Romas Vrublevskis pasakoja apie tuos stebuklingus augalus -

.

O kaip jums sekasi auginti "uogamedžius"?

Na as irgi is Pono Vrublevskio ju pirkau turiu jau tris metus. Na ka as apie juos galiu pasakyt, jei nelabai megstate uogas, o reikia grazaus vaizdo apie nama tada prasau, bet jei norit uogyciu tada tikrai neapsimoka. Uogu buna gan mazai, duok dieve kad uztektu pavalgyti vaikams, o jei dar norisi i saldikli isideti ar uogienes kokios issivirti tada tikrai tik paprasti krumelai. Pas mane yra du agrastai kamieniniai ir vienas paprastas, tai ant to paprasto tikriausiai tris kartus daugiau agrastu, nei ant tu abieju kamieniniu. Na mano nuomone tokia.

Del uogu, tai labai pasigincyciau, nes pas manes yra keturi serbentai, tai as kasmet juos stipriai isgeneju, kad tu uogu maziau butu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...