Jump to content

Skolos, jų valdymas ir rizika


Recommended Posts

Tiesiog manau nėra tokio ūkio kuris neturėtu šio gėrio,

Nežinau į kuria skiltį reikėjo kelti šią temą.

Įdomi visų ir visokia patirtis šiuo klausimu, kiek esate skolingi bankui, kiek tiekėjui, kokius skolinimosi variantus taikote? kokia yra maksimali skolinimosi suma, nerizikuojant prarasti viso ūkio ir pan.

manau ne pats etiškiausias dalykas yra surasyti skolas tūkstančiais..., tarkim skolos tankačios vienam ha ar skolos tenkančios visam turtui yra daug informatyvesnis dydis?

Ačiū už pasidalintą patirtį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes stengiamės viską pirkti už grynus, o grynus skolinti iš banko šiandien kabo paskolos po 7,7 -9,9 proc. palūkanų. tačiau pardavus viską kas dar stovi sandėliuose ir gavus išmokas rezultatas rugpjučio pirmai kai rapsą pardavinėt pradedam lygus 0. O paskolos sudaro vidutiniškai po 1000 lt/ha. Cia daug ar mazai? ar verta dar skolintis ir modernizuoti uki?

o kas jei metai kaip 2006 ir kainos kaip 2008 galia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skola reikia ziureti ne i 1 ha, o i tai, ka is to 1 ha generuoji. as visalaik uz skolintis pirkti zemei, ir visaik pries skolintis pirkti trasoms, chemikalams.

siaip vienas is mano ukininku pasake "as skoloj tiek, kiek siais metais gausiu ES ismoku, ir viska is kart galiu grazint" manau protinga galvosena..

agrowill'as gi del skolu ir turi problemu.. na, yra teka matyti ukininku, kurie nusiperka "plika" fendta, antrais metais lemken rubin lekstes ir paskui masturbuoja zeme 2 metus kol ji patampa pansi i zeme (ar susitaupo pinigu plugui). esme tame reikia tureti komplekta technikos, o po to ja truputi gerinti, pagal galimybes, ir jeigu imanoma isvengent skolu.

skolintis tik pirkti zeme, nes issideliojus per 10 m. gaunas bole mene tas patc kas nuoma su nuomos pakilimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau taip buvo... o dabar tarkim zeme kainuoja 5000 lt cia gera ir normalia kaina, kur nuomojam. kaip ir grazu uz 5000 nuperki viena ha per 10 metu ismoki po 250 jau max kiek gali moketi 2500 dar 10 metu kaip ir tas pats kas nuomoti...

Bet

Skolinis is banko litais uz 10 proc su kompensacijom, ikeiti ta pacia zeme ir dar kazka...,

reiskia kas met moki 500 lt palūkanų reiškia tavo is ha gaunamas pelnas sumazeja 250 lt

o juei ta pacia zeme nuomuoji uz 150 ar 200 dar matematika labiau nepalanki skolinimisi zemes pirkimui????

Aisku trumpas atsakymas zemes verte po 10 metu gal bus jau 10000 lt ha, bet jei buciau zinojes kad taip viskas susiklostys 2005 uz milijona buciau prisipirkes nekilnojamo turto 2007-2008m pardaves uz 2-3 mln...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu o pirkti trasas seklas ir visa kita kreditan su 10-12 proc palukanom..

Nu o jei 20proc nuo viso trumpalaikio ir ilgalaikio turto?

o tai kaip suprasti zmones kur su garantiniu fondu skolina, kai uzstatui neturi ka uzstatyti, tai arba turtas jau praskolintas, arba jo nera...

beveik vidutine ūkinių metų 1000lt/ha - 450 vidutine ismoka su visom ekologijom ir kitom programom.. o vidutines ha pajamos nuo 2000-4000....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...