Jump to content

Triušių ligos


zitule27

Recommended Posts

Sveiki iškilo problemų su kailiagraužiu, kaip su juo kovoti ką galite patarti?

Tas pats "Neostomosan", jei kartais turi "Biokill" (abieju veiklioji medziaga tas pats permetrinas) turetu puikiai susitvarkyt. Tik itrint iki odos, kad visas kailis sudrektu, reik ir pakartot po kokiu 10 dienu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ikando, gali.... Gan patikimi pasiutliges pozymiai: agresija, vandens ir ryskios sviesos baime. Stebek triusius apie 10 dienu, jei elgesys nepasikeite, viskas ciki. Pasaugok rankas. Beje katinas apsiputojes gali but ne vien nuo pasiutliges

Vien priejimo prie narvo neuztenka, reikia kad ikastu arba sergancio gyvuno seiliu patektu ant zaizdos. Pasiutlige perduodama seilemis arba per krauja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tave taip bet ka gali zinot kur ir ka jis valge ar buvo. As ir nieko nenuodijau o parejo katinas apsiputojes ir susvaiges tai su raugintu pienu vos isgelbejom. Matyt kur pas kaimynus kaska rado. Aisku ir nuo pasiutliges putoja toki geriau pagaut ir uzdaryt ar pas vet vest o jei nebepareina vadinas psio... katinai retai namuose dvesia iseina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Prasau ne pagalbos seip smalsu ir idomi jusu nuomone. Mire mano Triuis Nr.1. nuo jos viskas ir prasidejo. Kai radau jau buvo sustingus bet kas idomiausia galva imerkus i vandens bliuda tad vaizdelis toks kaip geriau geriau ir pameciau galvele. Issiemiau ja faktas galva bliudelio formos o is akiu pieno baltumo skystis begt pradejo. Na maciau daug kritusiu triusiu sie metai man ju nepagailejo bet kad "Pienas" is akiu begtu dar nebuvo :D gal kas toki atveji matet ir zinot kaip tai atsitinka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Ar jus krenta masiskai triusiai? Man krenta, suzvygia ir krenta ir nevalgo kombikormos. Pradejau serti, likusius gyvus, kita kombikorma ir atsigavo. Kas kuo seria ir krenta triusiai, gal suvesim galus

ir visai nei maras, cia kaltas. Jau pora zmoniu radau sutapusiu ir tyrimam issiunciau pasarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jus krenta masiskai triusiai? Man krenta, suzvygia ir krenta ir nevalgo kombikormos. Pradejau serti, likusius gyvus, kita kombikorma ir atsigavo. Kas kuo seria ir krenta triusiai, gal suvesim galus

ir visai nei maras, cia kaltas. Jau pora zmoniu radau sutapusiu ir tyrimam issiunciau pasarus.

As seriu TIK Kauno grudu kombikorma ...ir kolkas tfu tfu tfu nekrenta nei vienas triusis .

Jei nepaslaptis kokia kombikorma seri ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Su kuo pateplioti pėdas, atsirado zaizdeliu nuo tinklo???

nusipirk BORO PLIUS tepaliuko,-žolių pagrindu-yra sanitexe,kosmetikos parduotuvėse,rusiškų vaistų kioskuose,-kaina apie 4litus,-užgydo visokias žaizdeles,-tepiau ir triušiams pėdas,ir šuniui nutrintą kaklą nuo antkaklio-padėjo :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kuo pateplioti pėdas, atsirado zaizdeliu nuo tinklo???

nusipirk BORO PLIUS tepaliuko,-žolių pagrindu-yra sanitexe,kosmetikos parduotuvėse,rusiškų vaistų kioskuose,-kaina apie 4litus,-užgydo visokias žaizdeles,-tepiau ir triušiams pėdas,ir šuniui nutrintą kaklą nuo antkaklio-padėjo :icon-wink:

aciu :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu, Vaida Šarauskaitė, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Veterinarijos akademijos, Veterinarijos fakulteto 6 kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį magistrinį darbą „Triušių susirgimų patomorfologinis diagnozavimas ir priežasčių analizė“ tema. Būčiau labai dėkinga, jei skirtumėte kelias minutes ir užpildytumėte šią anketą. Anketa anoniminė, Jūsų atsakymai bus išanalizuoti ir pateikti baigiamajame darbe. Iš anksto širdingai dėkoju už Jūsų laiką ir pagalbą.

http://apklausa.lt/f/triusiu-susirgimu- ... 5.fullpage

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...