Jump to content

Help reikia pagalbos?


Donatas

Recommended Posts

manau nesamone leisti vienam fiziniam asmeniu isigyti 500ha :icon-rolleyes: ka kolegos mano siuo klausimu?

As manu, kad isvis neturetu buti ribojama, ypac jei tas amuo vykdo zemes ukio veikla. O koks skirtumas ar fizinis ar juridinis asmuo. IĮ ar UAB gali įsteigti ir vienas fizinis asmuo. Reiskia jis galejo nusipirkti 2000 ha kaip juridinis asmuo ir dar 300 kaip fizinis asmuo. Is viso 2300 ha, o jei dar kita juridini asmeni isteigia.... Tai kam tada isvis tie ribojimai, jei jie taip lengvai apeinami...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 51
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Aktyviausios dienos

Daugiausiai įrašų parašė

Aktyviausios dienos

siaip manau turetu buti toks dalykas kad neturintiems ukininko statuso zemes butu galima tureti iki 50ha ar dar maziau, o ukininkui neribojant kiekio, jei jis vykdo zemes ukio veikla.

O tai taip ir atsiranda visokiu perpardavinetoju ir normaliems ukininkams kainos pasidaro neikandamos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jus cia prakalbot apie tai,kad negalima pirkti zemes nesant ukininku...o tai kaip tada perpardavinetojai zemes visi ir pan? juk jie tai ukiu neregsitrave,cia kazkaip man idomu baisiai pasidare

Man irgi idomu. Faktas, kad taip buvo, tik nezinau ar dabar yra. Juk buvo metas, kai norint parduoti skelbtis reikejo, kad parduoti negalejo kam nori. O perpardavinetojams uki iregistruoti nera problemu. Juk jie ir zemes supirke buvo daugiau nei 300 ha, nors riba 300 buvo. Taip jie ir dare man atrodo kaip as parasiau, per visokius UAB, ZUB ir savo seimu narius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vyrai dar norejau paklaust jusu,matot mano tetis nenori nuomotis is savo brolio zemes,sako man,jei as busiu ukininkas,tai nuomokis tu...nu gerai as tai issinuomot galiu,bet o kaip man gaut ismokas ar mano tevas negaletu deklaruot tos zemes? o tretiems asmenims perleisti negalima?

Tai as nesuprantu koks cia skirtumas kuuriam nuomotis. kodel tevas negali? Nu bet jei taip nori, tai nuomokis tu su pernuomavimo teise ir pernuomosi savo tevui. o be to kiek pamenu tai nera skirtumo kas issinuomaves ta zeme ismokos mokamos tam kas jas dirba. Juk daug kas oficialiu nuomu ir nesudare ypac su giminaiciais. Svarbu nepasidaryti per daug gobsiems ir neudeklaruoti to pacio ploto abiems... :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau naujom istatymo pataisom tik palengvinamas zemiu supirkinejimas. supirkinetojai toliau sekmingai :icon-confused: vykdo savo veikla ko pasekoje kyla zemes kaina nerealiais tempais,tuo tarpu pajamos is jos tik mazeja :icon-cry: ,beto iskyla reali gresme kad perpardavinetojai sekmingai BRANGIAI parduos zeme uzsenieciams o tada mums tik beliks kukuoti :icon-mad

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai del tu skelbimu buvo,reikejo viska viesinti,kad neivyktu parduodant zeme apgaule,kad neapgautu to kuris nuomojasi ta zeme,nes pirmenybe parduot buvo teikiama nuomininkui...dabar ar taip yra tai nzn

Dabar taip nera ir buvo ne del to (del pirmumu,kainu ir pan), nes del nuomos tai nebutu problemu - sutartys registruojamos registru centre ir perkant - parduont notarai gauna is registru centro pazymas ir jei nebutu sandoriui nuomotojo sutikimo notaras paprasciausiai nebutu registraves. O jei nuoma neuzregistruota registru centre, tai nera nuomos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai,tas dede biski pageriantis mano,tai apses teva ir t.t. zinai tipo duok lita antra,o manes to tikrai neprasys :lol: cia tarp seimyniniai santykiai,beje ir pats zadu tapt jaunuoju,tai zeme po biskuti reikia rinktis...o ar nezadejo padaryt taip,kad ne ukininkas negautu ismoku,kazka buvom girdeje :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai del tu skelbimu buvo,reikejo viska viesinti,kad neivyktu parduodant zeme apgaule,kad neapgautu to kuris nuomojasi ta zeme,nes pirmenybe parduot buvo teikiama nuomininkui...dabar ar taip yra tai nzn

Dabar taip nera ir buvo ne del to (del pirmumu,kainu ir pan), nes del nuomos tai nebutu problemu - sutartys registruojamos registru centre ir perkant - parduont notarai gauna is registru centro pazymas ir jei nebutu sandoriui nuomotojo sutikimo notaras paprasciausiai nebutu registraves. O jei nuoma neuzregistruota registru centre, tai nera nuomos.

nu tai tas pats panasiai iseina,kad nuomotojas turejo daugiau galios nei dabar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai,tas dede biski pageriantis mano,tai apses teva ir t.t. zinai tipo duok lita antra,o manes to tikrai neprasys :lol: cia tarp seimyniniai santykiai,beje ir pats zadu tapt jaunuoju,tai zeme po biskuti reikia rinktis...o ar nezadejo padaryt taip,kad ne ukininkas negautu ismoku,kazka buvom girdeje :icon-question:

Nu jo jei neukininkas tai problemos. Ir be to pagal deklaruota plota dyzeli gauni spalvota, o ji gali gauti tik ukininkai. Taip, kad teks registruoti uki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na del to kad neukininkas tai nezinau, bet kai mano tevukas nebuvo uzregistraves ukio, tai pinigus gavo i saskaita, bet kai norejo nusiimti banke jam nedave be ukininko pazymejimo, nors nesvarbu kad jam i saskaita pervede :), o kai ukininko pazymejima susitvarke tai jau ir pinigu nebereikejo :).

Siaip as irgi uz tai kad ne ukininkams nemoketi jokiu ismoku, geriau normaliems ukininkams po daugiau negu visiems, juk kokia logika moketi tiems kurie nedirba tos zemes ir nenesa visai lietuvai naudos???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai del tu skelbimu buvo,reikejo viska viesinti,kad neivyktu parduodant zeme apgaule,kad neapgautu to kuris nuomojasi ta zeme,nes pirmenybe parduot buvo teikiama nuomininkui...dabar ar taip yra tai nzn

Dabar taip nera ir buvo ne del to (del pirmumu,kainu ir pan), nes del nuomos tai nebutu problemu - sutartys registruojamos registru centre ir perkant - parduont notarai gauna is registru centro pazymas ir jei nebutu sandoriui nuomotojo sutikimo notaras paprasciausiai nebutu registraves. O jei nuoma neuzregistruota registru centre, tai nera nuomos.

nu tai tas pats panasiai iseina,kad nuomotojas turejo daugiau galios nei dabar

perfrazuosiu: :lol: jokiu teisiu nebeliko :icon-exclaim: tu nuomojiesi o tau gali is panosies ir nupirki ir nesvarbu kad nuomos sutartis yra :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...