Jump to content

REIKALINGA PAGALBA


donace

Recommended Posts

Nutiko idomus dalykas, atvaziavo Mokesciu inspekcijos, aisku neprisistate ir iskart i ferma, kur laikoma apie 100 galviju. Iskart pareikalavau, kad paisalintu is fermos, kadangi jie be apsaugos priemoniu, t.y. be vinekartiniu batu ir t.t. Zinau, kad lygtais turiu tokia teise reikalauti, kad jie butu su apsaugos priemonemis arba ju nors batus dezinfekuoti, kad atbege is kaimyno fermos galimai neisplatintu ligos..... Gal kas zinote, kur yra istaymas tai reglamentuojantis, nes veterinarijos istatyme tik abstrakciai aprasyta, jog privaloma imtis visu priemoniu del ligu neplitimo... Susisiekus su veterinarijos tarnyba, man paaiskino, kad as buvau teisus, bet konkreciai tik nurode veterinarijos istayma....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai ko tau daugiau reikia juk kaip pats sakiai nurode vet istatyma to turi pakakti, juk tu neliepei nesdintis o isvariai del to kad nebuvo imtasi sanitariniu priemoniu is ju puses. Abejoju ar VMI labai apsidziaugtu ir lieptu prisesti ir palaukti jei tu i VMI nuvykes meslinais batais pas juo isoktum ir kilimus sudintum?????

Analogiskai turi buti ir is ju puses.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai ko tau daugiau reikia juk kaip pats sakiai nurode vet istatyma to turi pakakti, juk tu neliepei nesdintis o isvariai del to kad nebuvo imtasi sanitariniu priemoniu is ju puses. Abejoju ar VMI labai apsidziaugtu ir lieptu prisesti ir palaukti jei tu i VMI nuvykes meslinais batais pas juo isoktum ir kilimus sudintum?????

Analogiskai turi buti ir is ju puses.

Bet ten apie apranga ir pan nieko nera parasyta, tik tai, kad privalu imtis visu priemoniu siekiant uzkirsti kelia ligom ir pan....

su VMI ne taip parprasta, us isvaryma pas save kvieciasi, o paskui i teisma, bauda iki 2000 lt.... dabar iekau istaymo kuris tiksliai viska apibrezia....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia taip kebliau atseit gal ka slepiai ir pan. Bet tu paaiskink jiems juk sakyk kai i mesos kombinata koki atvykstate juk irgi uzsirengiate apsauginius drabuzius ir t.t., kai i ligonine i intensyvios slaugos palatas einate juk irgi liepia chalatus uzsimesti ir t.t. tai taip ir sakyk yra ir pas ukininkus kurie uzsiima masiskai nes nezinia kur buvote pries tai ir kokiu bacilu man galite netycia uzvezti. Sakyk o jei tokiu poelgiu man bacila uznestumete kuri 100 galviju isguldytu tai tada as jau jus i teisma padavineciau ir pan...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia taip kebliau atseit gal ka slepiai ir pan. Bet tu paaiskink jiems juk sakyk kai i mesos kombinata koki atvykstate juk irgi uzsirengiate apsauginius drabuzius ir t.t., kai i ligonine i intensyvios slaugos palatas einate juk irgi liepia chalatus uzsimesti ir t.t. tai taip ir sakyk yra ir pas ukininkus kurie uzsiima masiskai nes nezinia kur buvote pries tai ir kokiu bacilu man galite netycia uzvezti. Sakyk o jei tokiu poelgiu man bacila uznestumete kuri 100 galviju isguldytu tai tada as jau jus i teisma padavineciau ir pan...

jiems atvykus iskart taip buvo paaiskinta, bet kai jie nelegalu iesko tai baisiau, kaip vilkai elgiasi, nei prisistato, nei ka, be to kai jie atvyko ir savavaliskai vaiksciojo po ferma nieko net nebuvo, musu taip pat. atvykus tevui iskart buvo liepta jiems psisalinti, net iskart nesupratom kad ten is VMI atvaziave... kraujas net uzvire, kai neisejo is fermos uzrakinom ja ir isvaziavom, o jie policija issikviete :icon-redface: tada paaiskejo ko jie nori ir kas jie ir aiskinomes dar valanda :icon-evil: dabar vel pri.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip turi buti kiekvieno pareiguno darbo tvarkos aprasas ar kazkas panasaus, kuriuo jis privalo vadovautis (ispeti apie atvykima, parisistatyti, parodyti pazymejima ir pan.)

jei jis juo nesivadovauja - jis elgiasi neteisejai (nesvarbu ar jis is mokesciu ar is policijas ar jis pats popiezius).

Bet kad juos rasti reikia gerai pasiknisti VMI tinklalapyje.

As kazkada seniai seniai panasiu bedu su aplinkosauga turejau, del ju igaliojimu ribu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...