Jump to content

ka manot apie valtra a95n


Recommended Posts

su visais priedais t,y pr. pakaba,padangos,kompresorius ir t,t 120

Traktoriai juk visi su padangomis parduodami Kokia priekine pakaba :icon-question: Frontalinis krautuvas yra :icon-question: Kokia greičių dėžė :icon-question: Yra kondicionierius,orinė sėdynė :icon-question:

Mane domina tas traktorius ir žinau kad standartinės komplektacijos kainuoja 100000Lt.O už priedus jie plėšia solidžiai tad įdomu kaip skiriasi papildomos komplektacijos kaina skirtingiems ūkininkams...kiek pavyksta nusiderėti :icon-question:

Jei nenorite čia,galite man į PM parašyti,ar duotumėte savo numerį,pasiskambinčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS BUVAU UZSISAKES TOKI SU KELIAI NAVAROTAIS SVORIAI + 3POROS HID ISEJIMU KAIP IRVISKAS 108 000 T PASAKE KAG BUS PER TRIS MEN O REIKĖJO JAUKT 4M TAI PIRKAU CLASA CELTIS 105A KON.3 POR, ORO KOM. PRIEKI SVORIAI IR ISEJO 115000 O TOKS VALTRA BUTU KAINAVES 138000.PAZISTAMAS VALTRA TURI TAI NELABAI LAIMINGAS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AS BUVAU UZSISAKES TOKI SU KELIAI NAVAROTAIS SVORIAI + 3POROS HID ISEJIMU KAIP IRVISKAS 108 000 T PASAKE KAG BUS PER TRIS MEN O REIKĖJO JAUKT 4M TAI PIRKAU CLASA CELTIS 105A KON.3 POR, ORO KOM. PRIEKI SVORIAI IR ISEJO 115000 O TOKS VALTRA BUTU KAINAVES 138000.PAZISTAMAS VALTRA TURI TAI NELABAI LAIMINGAS

buk draugas caps'u nenaudok :icon-wink:

tanx

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka as galiu pasakyti del kainu tai visur megint pasideret bet reikia aisku moket ta daryt tai apie 10% manau galma nusideret. turejau toki atsitikima kai pazystamas norejo pirkt nauja auto is salono tai navaziavom i viena sako viena kaina nuvaziavom i kita apziurejom paskui gryzom vel i ta pirma sakom mums ta kitam salone auto grazsne tai sako mes numesim kaina ir numete kokius 4tk tada skambinam i antra(nes ten buvom kaip ir sutate) ir sakom mums cia nuolaida padare t.t ir pan tai tas sako mes dar didesne nuolaida padarysim ir dar duosim ziemines padangas su ratlankiais. Tai va kiekvienas nori prastumt savo preke tai ir stumia juolab jie antkaini uzsikelia 15-20% tai 10% nuo vienos stukos nieko nereiskia :D

O kalbant apie traktorius tai kai ta parama ES prasidejo tai visi kosminius antkainius uzsiplese visai zemes ukio technikai tai jie ten visi kaip inkstai taukuose gyvena lupa nu ukininku kaip turi buti o skaitosi ES ukininkam

Tai tiek.. :icon-exclaim:

Sveiki,

Pasikartosiu dar syki. Nezinau, kaip kitu atstovu bet Vaderio kainos keliamos kiekvienais metais visiems atstovams pasaulyje, ne isimtis ir LT. Ir visiskai nepriklauso tai nuo jokiu fondu, derliu kainu, kataklizmu, karu ir t.t.t.t. Kitose salyse jau seniai pasibaigusi ES remimo programa, o kainos toliau kyla kaip ir LT. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...