Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Kaip pirmokams šiame reikale, labai jau neaišku, kas prie ko. Mano vyrui, apskritai tokie nekliuvo, man asmeniškai, kiekviena ropele su leisgyviu dugniuku, jau pergyvenimas. Dar norejau paklausti nuorodoj, dezele apdorotu, ar teisingai mes kotelius pjiaunam, ar turi ilgis kokia itaka?

Iš nuotrauku matyti kad per vėlai nukasti ir stipriai pažeisti ligu tokiu sėklai nepalikčiau. Aš kotelius pjaunu 1cm ilgio,i maišus lengviau sudėti ,kotelio ilgis turi itaka sandėliavimui,trumpi koteliai mažiau vietos užima,apie kitokia itaka neteko girdėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane neblogi užaugo, jei kas nori sėklai. Vidutiniškai skersmuo 6-7cm.(rekordas 9cm). Svoris apie 120gr. Skiltelių skaičius vidutiniškai 9-11. 50kg sėklinių tikrai bus, gal ir daugiau.

jei cesnakas turi tiek skilteliu vadinasi jos isauge bus neviename vainike o seklai tinkamos tik is issorinio vainiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane neblogi užaugo, jei kas nori sėklai. Vidutiniškai skersmuo 6-7cm.(rekordas 9cm). Svoris apie 120gr. Skiltelių skaičius vidutiniškai 9-11. 50kg sėklinių tikrai bus, gal ir daugiau.

jei cesnakas turi tiek skilteliu vadinasi jos isauge bus neviename vainike o seklai tinkamos tik is issorinio vainiko

Būtent tiek yra išoriniam vainike. Aš skaičiuoju neišlukštenus galvų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane neblogi užaugo, jei kas nori sėklai. Vidutiniškai skersmuo 6-7cm.(rekordas 9cm). Svoris apie 120gr. Skiltelių skaičius vidutiniškai 9-11. 50kg sėklinių tikrai bus, gal ir daugiau.

jei cesnakas turi tiek skilteliu vadinasi jos isauge bus neviename vainike o seklai tinkamos tik is issorinio vainiko

Būtent tiek yra išoriniam vainike. Aš skaičiuoju neišlukštenus galvų.

Tai čia apie vasarinius kalbat?Kiek teko susidurti su žieminiais visi turėdavo viena eile skilčiu ir nuo 4iki10 skilčiu . :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...