Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Tie bitininkai irgi naglus,atsiveza avilius niekam nepranese netoli lauku ir stebi kada purksi, kada tresi ir tt.T ai gaunasi tas pats, kad kaimynas atsivestu nepilnameti vaika i mano miegamaji ir lauktu, kada as su savo bobute fiti miti darysiu,o paskui apkaltintu nepilnamecio tvirkinimu :lol::lol::lol:

bitininkai turi deklaruoti kur laiko avilius, pas mum vienas naglai pasidejas aplestoj zemej, bet leidimu neturi ten laikyti, ir zodziu puse biciu is krito ir nieko nepadare, nes nebuvo uzsiregistraves aviliu laikymo vietos,

man viskas ok buvo su tom bitem, jei ir krito kokios bites man pretenzijo nereiske nes pats nustate valandas kada galiu pusti, beje sutarimas tik telefonu jokiu rasteliu nedariau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tokiu taip pat labai daug,be to pasleptstraublio nepataikiau nupurkst.Rytoj darysiu atranka rapso laukuose ir....i zalia trasa kol dziut nepradejo.Derliaus jau nebesitikiu is tokiu. :eusa-pray:

Nu jei tokie rapsai kaip pas Vilių, tai manau jie tikrai žada duoti derlių ir tikrai neverta jų po žeme kišti .... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tokiu taip pat labai daug,be to pasleptstraublio nepataikiau nupurkst.Rytoj darysiu atranka rapso laukuose ir....i zalia trasa kol dziut nepradejo.Derliaus jau nebesitikiu is tokiu. :eusa-pray:

Nu jei tokie rapsai kaip pas Vilių, tai manau jie tikrai žada duoti derlių ir tikrai neverta jų po žeme kišti .... :eusa-shifty:

Na nezinau, ant kuriu stiebu ankstaros normalesnes iskart matosi bet yra tokiu kur ziedai nenubyreje o nurudave tai ten ankstaru isvis nemezga,perpjauni stieba virs saknies, ten kirminukai balti.O gal ne pasleptastriaublis o dar koks velnias uzpuole.Nepasiseke symet su rapsu.Tokius kaip Viliaus ,tai aisku palikciau, vis kazkas i bunkeri ibires.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rapsas prieš 5d nupurkštas karbamido 20kg/ha, kai tik orai pagerės, kartosim tikriausiai su 30kg/ha, laukiam rekordinio derliaus. Ant kiekvieno stiebo yra 2-3 ankstaros, kurios parudavusios, pradeda riestis ir nudziusta, vidury kirminu nera, žydėjimo pabaigoj nupurkšta Amistar Xtra, kas čia per liga ? :icon-confused:

post-14501-141521838672_thumb.jpg

post-14501-14152183868_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rapsas prieš 5d nupurkštas karbamido 20kg/ha, kai tik orai pagerės, kartosim tikriausiai su 30kg/ha, laukiam rekordinio derliaus. Ant kiekvieno stiebo yra 2-3 ankstaros, kurios parudavusios, pradeda riestis ir nudziusta, vidury kirminu nera, žydėjimo pabaigoj nupurkšta Amistar Xtra, kas čia per liga ? :icon-confused:

Pabandyk dalies nepurkst, ir pasverk po kulimo matysi efekta ir visiems galesi pasakyt , nes is patyrimo neduod efekto kai iskaiciuoji vaziavimo nuostolius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rapsas prieš 5d nupurkštas karbamido 20kg/ha, kai tik orai pagerės, kartosim tikriausiai su 30kg/ha, laukiam rekordinio derliaus. Ant kiekvieno stiebo yra 2-3 ankstaros, kurios parudavusios, pradeda riestis ir nudziusta, vidury kirminu nera, žydėjimo pabaigoj nupurkšta Amistar Xtra, kas čia per liga ? :icon-confused:

Pabandyk dalies nepurkst, ir pasverk po kulimo matysi efekta ir visiems galesi pasakyt , nes is patyrimo neduod efekto kai iskaiciuoji vaziavimo nuostolius

turit omeny karbamidu apskritai neverta purkst? ar kad neverta kartot su 30kg/ha?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...