Jump to content

tankintuvas prie plugo


Mindaugas..

Recommended Posts

Nieko tu ten su plugu neuzspausi , su packomat taipat , parasaciausiai pluga kels aukstin . Cia vadibininku "triukas" tvirtinti , kad plugas spaudzia . Uztenka pamatyt kaip kokiam molije kokiu 4korpusu vartomas kverneland plugelis sokineja packomato "pagalba".

 

Kolega, aš ariu su packomatais, tai tu man nepasakok pasakų. Packomatas ​juodžemyje puikiai suspaudžia žemę. Taip molyje jie ne visuomet veikia, bet nereikia vieno žemės tipo ar nevykusios asmeninės patirties taikyti kaip bendros nuostatos. Turiu pavasarį simbolinio arimo kaip tik Panevėžio rajone, galiu pademonstruoti. Pirma pabandykit praktiškai, o tada šnekėkit ir komentuokit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 52
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Kolega, aš ariu su packomatais, tai tu man nepasakok pasakų. Packomatas ​juodžemyje puikiai suspaudžia žemę. Taip molyje jie ne visuomet veikia, bet nereikia vieno žemės tipo ar nevykusios asmeninės patirties taikyti kaip bendros nuostatos. Turiu pavasarį simbolinio arimo kaip tik Panevėžio rajone, galiu pademonstruoti. Pirma pabandykit praktiškai, o tada šnekėkit ir komentuokit.

Anoks ten ir stebuklas , kad reiketu demonstruoti , manau cia esanciu kolegu ir turejo, ir turi , ir tos patirties uztektinai pas daugeli tik jie taip emocionaliai nesusireiksmina. Teko pernai toj vietoj kur siai dienai dotnuvos projektu filialas atsidaris Pasvalio rajone matyti demonstracija. Netgi pats Valentinas rankomis skesciojo kai demonstruojamas plugelis su volu neare o tiesiog issokinejo is dirvos , kada vola pakelia tada viskas normaliai . Asmeniskai as pats turejau kvernelad ecomat su packomato dvieju eiliu volais , taipat EG su viena eile packomat volu , tad galiu drasiai teikti , kad pavirsiu lengvesnej dirvoj (priesmelis , priemolis ir tas pats juodzemis) padaris grazu o kas liecia vyso armens sluksnio sutankinima , nu bukim biedni bet teisingi to nepadaris. As esu tokios nuomones , kad tankintuvas turi buti nepriklausomas nuo plugo , pabreziu , tankintuvas o ne arimo volas , tai du skirtingi priedai plugams. 

 Pasaku sekti as nemoku o ir gincitis neturiu jokio noro , jei kolega tenkina pasirinkta dirbimo technologija tai valio ,     :eusa-hand:

 

p.s beje neskaiciavau kiek noragu sutryniau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...