Jump to content

Noreciau info issamiau


bobuke_is_kaimo

Recommended Posts

Sveiki, ukininkai ir tik seip ukininkaujantys. Teko susidurti su tokiu "fainu" ukininku kurio gyvuliukai is bado dvesta,o ferma skesta gyvuliu ismatose. Na JIS manau zmogelis riboto intelekto, todel nereguoja i jokias nuobaudas ir t.t., rajono vetai ir visos kitos instancijos negauna rodos. Kur galima pakrutinti toki ukininka rimciau, gal kas zinot,patarkit. Gaila ir gyvuliu ir gamtos. ACIU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na net nzn kaip cia jums viska ir papasakoti. Zodziu, cia neaisku ar rysiai kokie yra, nes tas zmogeliukas kaip kokia bacila visus terorizuoja. Man asmeniskai atsakyma parase inspektorius is kalvarijos, kad nuobauda administracine paskirta, bet 40 dienu laikotarpis kaip tik dabar eina. Nors Jis tu nuobaudu galo marios. Kaimo zmogeliukai irgi galvas lauzo kaip taip. Zodziu. Kiek gyvuliu niekas nezino, registraves apie 80 galviju, komisija rado apie 60. ten gyvuliai gaista kas diena ir laidojami cia pat fermu meslo kruvoj, bet irodyti neina. Jis islupineja numerius. Kalbejau su paciu inspektoriumi asmeniskai, jis zmogus tik rankomis skescioja, sako cia tik teismas pades,o kaip i ta teisma ji... Jei jis net neskaites laisku ir t.t. i savartyna meta. Cia ne smeistas koksai, pakvieciau televizija,po apsilankymo pas ji zurnalistai gavo soka taip kaip ir as, bet ir vel nieko. Tik jis va tai sugebejo mane savivaliautoja per visus kanalus apsaukti ir dar pareiskima parase :icon-eek: i policija, bet ir vel... tardytojas i akistata kviecia,o jis neatvyksta... Na zodziu jauciuosi kalta uzvirusi sita kosyte, bet zinot ka, jei gyvulys dvese is bado,kaukdamas nesavo balsu jau net jegu neturedamas baubti ir mano akyse nudvese,o as gaunu atsakyma netavo gyvulys netavo reikalas.......... Na zinot. Zodziu jei noretu kas paziureti, galiu ir filmuota medziaga atsiusti. Cia ukininkas is Marijampoles raj. Skersabaliu 1 km. K.Pucinskas taip uki tvarko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavusi skunda givunu globa turi atvazioti patikrinti iskarto ir issiaiskinti kas ten dedasi antra kas jam nuraso galvijus ir kur jei jis ten laidoja isikis ir aplinkosauga trecia jei jis gauna ismokas isikis NMA ci tikrai nebe tie laikai kad tokie artistai ka nori daritu gaila kad as ne Lietuvoje tai pats dar nuvaziuociau ritoj dar i Kauna paskambinsiu pasakisiu adresa issiaiskinsiu kas dedasi del to ukio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai nustebau perskaites sita straipsni,kai paminejo pavarde ir kaima kur gyvena sitas parazitas. As pats asmeniskai ji zinau,buvau susitikes karta. Spekit kaip? :) Esu vienos firmos vadybininkas,statom sandelius,angarus,fermas, tai jis buvo trumpam tapes musu klientu,darem skaiciavimus jo 150 galviju fermai, bet kaip ir reikejo tiketis veliau nebekele ragelio,nes suprato kad modernia ferma pasistatyt reikia nemazai pinigu, o i ji paziurejus,atrode kaip zmogus is savartyno islindes. keista kaip gyvuliu nepriziurintis zmogus gali isvis galvot apie fermos statyba. Turiu kazkur ir jo telefono numeri, jei kas planuoja skust ji tam tikrom instancijom,tai jis yra Kestutis Pucinskas is Skersabaliu kaimo. Pats esu ukininkas,ir tikrai netoleruoju tokiu dalyku, manau,ji pati reiktu srutu duobej ismirkyt keleta menesiu,o baudos cia nieko neispres.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki,

Na tema baigesi tuo, Kad Kestutis Pucinskas apskunde mane savivalevimu jo ukyje ir byla perduota prokuraturai. Zmones kurie suteike jo gyvuliams laikina prieglobsty, fermas seip netaip atgavo, gyvuliukai ganomi kol kas lauke. Perskambinau visas instansijas kuriom buvau pranesusi, visi guscioja peceis.. nuobaudos issiustos, bet......................... Patarkit,ka toliau, gal daugiau yra kas ji pazysta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Na tema baigesi tuo, Kad Kestutis Pucinskas apskunde mane savivalevimu jo ukyje ir byla perduota prokuraturai. Zmones kurie suteike jo gyvuliams laikina prieglobsty, fermas seip netaip atgavo, gyvuliukai ganomi kol kas lauke. Perskambinau visas instansijas kuriom buvau pranesusi, visi guscioja peceis.. nuobaudos issiustos, bet......................... Patarkit,ka toliau, gal daugiau yra kas ji pazysta

Dar mus apskundes p> K.Pucinskas i akistatas pagal policijos saukimus nesirode, tardytojui nusibodo, nuvyko ji priverstinai atvesdinti ir ka jus manot... Rado ji su traktorium be teisiu vazinejant po kaima, sulaike ir nubaude,po to vakarop netycia jo broli sulaike su tuo paciu traktoriumi ir taip pat be teisiu. Tai,p.K.Pucinskas kreipesi i prokuratura,kad tardytojas yra saliskas ir tycia jo tykojo ir nubaude.......... Yra musu zemeje daunu vadinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Žinote kiek Lietuvoje tokių gyvūnų kankintojų yra :icon-question: Mūsų raj. yra keli tokie "ūkininkai" , o vienas toks kaiminystėje gyvena :icon-evil: Vieną žiemą pas jį nugaišo apie 12 karvių, o kiek teliukų nežinia :icon-question: Šiemet pašarų nė pusės neturi, matyt ruošiasi sumušti karvių gaišimo rekordus . Dar paramą paėmes. Jam technika svarbiau nei gyvūnai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinote kiek Lietuvoje tokių gyvūnų kankintojų yra :icon-question: Mūsų raj. yra keli tokie "ūkininkai" , o vienas toks kaiminystėje gyvena :icon-evil: Vieną žiemą pas jį nugaišo apie 12 karvių, o kiek teliukų nežinia :icon-question: Šiemet pašarų nė pusės neturi, matyt ruošiasi sumušti karvių gaišimo rekordus . Dar paramą paėmes. Jam technika svarbiau nei gyvūnai.

Tai reikia viešinti tokius "ūkininkus" nors čia.Aišku reiktų ir VMVT ir gyvūnų globos įstaigas informuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...