Jump to content

arimo cempionatas


gintrs

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Noreciau informuot tauta apie 56 pasaulines arimo varzybas vykusias slovenijoj,Musu dalyviai pasirode: Rimas Kleiva pirma diena 15vieta, antra 17vieta, bendra 15 is 28 dalyviu aria paprastais plugais, Kazys Gencius vartomais plugais ,pirma diena 17 antra 22vieta, bendra 19 is 31 dalyvio smulkesne informacija galima pamatyt ;www.worldploughing.org

cia buvo paklausimas ar teko dalyvaut varzybose, tai galiu pasigirt kad turiu siokios tokios patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie gps, mobiliu tel,raciju naudojimas yra grieztai draudziama, del uzimamu vietu tai cia idirbio ir laimes dalykas.Leituvoij tas reikalas issigime ir neaisku kada atsistos i normalias vietas, nes tai yra patogu keliem zmonem. kad ir siu metu varzybos Lietuvoij, pirma buvo respublikines o paskui dare rajonai, siaip ten vyrauja tokia politika kad nauji veidai nepageidaujami, ypac jaunimas.O tiem kurie dabar dalyvauja po n kartu pasaulinese ar neverta susimastyt gal but laikas tas ekskursijas baikt, arba leist jaunimui sudalyvaut, nors sudaryt lygiavertes salygas. Idomu kokia nesekmes priezasti sugalvos ponas Malinauskas siemet, traktoriai nauji,plugai modernizuoti, stazas pasaulinese tu paciu dalyviu n kartai.Turetu kazka ismest idomaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalyvavau ir as po pono arimo :) treniravo mane pusdieni, ale nuvykus i kauna ziurim,kad plugas be ratuku :angry-banghead: dalyvavau ir kitamet ale niekam neidomu kaip tu ari, vietos jau is anksto sudeliotos...

norint kazka pasiekti pusdienio treniravimosi neuztenka, kaip manai del ko musu cempionai neblizga? atsakymas paprastas, del to kad nearia. norint kazko pasiekt reikia labai daug bet kokiom oro salygom art.Tu gali but koks nori genijus per diena pasitreniraves cempionu nebusi, toij sporto sakoij dar reikia ir idirbio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..tai va labai gaila ,kad pirma respublikinės paskui apskrity ir tada rajone ,seniūnijoj ,kaip arimas sako ...manot liaudis nenori persimest ant arimo :icon-question:..pernai buvau suorganizavęs lauko dieną " mokomės arti" {yra fotkių } tai suvažiavo apie 20 artojų su tuo ką turi ir taip visiems buvo įdomu , man teko "pasiknist" pakol tuos sklypelius varžybinius atmatavau ,bet..dalyvių nuotaika ,pažiūrėt į kaimyną, apsitart,noras gražiau suart suteikia kažką tokio :icon-exclaim: nors ir aš pats sėdau į traktorą ir ariau,..laimėjo visi kas dalyvavo. ...arimai ,reik keist taisykles , sėdi rajonuos valdininkai ..trin trava ..ūkininkų sąjungos- kur tame :icon-question: aišku už tai jiems nieks nedadės , bet ... :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...