Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Su proxima viskas gerai,o forterai sukėlus iki 1500 manau kryžmės pasidalins į gabalus,nes elektrohidraulinis valdymas.Šendien klausiau specagros vyruko,tai sako reik sumazinti apsukas arba statyti kardaną su praslydimo mova.Bet skirtingiems aparatams daug movų gali reikėt nusipirkti,nes kardanai skirtingi.Nieko patarti man negalėjo,sako-ką gamina tą ir parduodam.Sausio pabaigoje ateina partija forterų,tai kvietė atvažiuoti ir bandysim su agregatu paleisti,tada pasakysiu kas gavosi

o tai proxsimoj ne elektrohidraulinis valdimas?

pas draugelį proximoje darbinis kaip MTZ50 su rankenos patraukimu pasileidžia,gal pliuse ne taip?

Man irgi teks smulkintuvą kabinti,todėl ir susirūpinau,nes traktorius supasi,kol pasileidžia smulkintuvas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su proxima viskas gerai,o forterai sukėlus iki 1500 manau kryžmės pasidalins į gabalus,nes elektrohidraulinis valdymas.Šendien klausiau specagros vyruko,tai sako reik sumazinti apsukas arba statyti kardaną su praslydimo mova.Bet skirtingiems aparatams daug movų gali reikėt nusipirkti,nes kardanai skirtingi.Nieko patarti man negalėjo,sako-ką gamina tą ir parduodam.Sausio pabaigoje ateina partija forterų,tai kvietė atvažiuoti ir bandysim su agregatu paleisti,tada pasakysiu kas gavosi

Sveiki, studijavau šiandien ta instrukcija, tai supratau kad ijungt reik prie laisvu apsuku o darbinis turi pradet suktis nuo 1500 apsuku, tai kalausimas, jeigu tu apsuku nebus tai darbinis nesisuks ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal čia akcentavo kad zetoras iki 1500 aps dusta tai ir prašo tiek palaikyt ijungiant tarkim jei koki presa pajungi ar smulkintuva. O suktis tai suk juk sujungia kietai

Na aš supratau kad ijungt reik prie 700 apsuku, kas čia iš kur ištrauke kad ijungt prie 1500 reik

jei rimtas padargas prijunktas kuris reikalauja galios tai prie tokiu apsuku uzgesins varikli..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal čia akcentavo kad zetoras iki 1500 aps dusta tai ir prašo tiek palaikyt ijungiant tarkim jei koki presa pajungi ar smulkintuva. O suktis tai suk juk sujungia kietai

Na aš supratau kad ijungt reik prie 700 apsuku, kas čia iš kur ištrauke kad ijungt prie 1500 reik

jei rimtas padargas prijunktas kuris reikalauja galios tai prie tokiu apsuku uzgesins varikli..

Bet tai ar suksis prie tu 700 apsuku, jeigu nesisuks tai ir variklio neturetu užgesint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...