Jump to content

Reikalinga informacija apie T-16m


Recommended Posts

Sveiki, man yra 21m, dažnai leidžiu laika pas tėvus sodyboje, tai dažnai padedu ukyje, na nėra didelis, užtenka tik malkas suruošti gal kokias kelias vagas padaryt, nes gyvenam savo malonumui, tai gavau dovanu traktoriu T16m (Tai mano pirmas traktorius, ir netgi pirmas kuri išmokau vairuoti), bet va nėra jis idealus su dokumentais, metai jo 1975, bet važiuoja, pats užsiveda su starteriu su paprastu mašinos 74Ah akumuliatoriumi.. Na iš bėdų jam yra, reikia persidažyti visa, ir susitvarkyti pavaru dėžė, tai reikia techninės informacijos, manualu ir panašiai gal turite?

Dar papasakokit savo nuožiūra, greičių dėže norint sutvarkyti varikli nukelti reikia? Ir kaip blokiruote jam veikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as isivaizduoju, pupsiu lekianti tokiu greičiu :icon-mrgreen::icon-mrgreen: ir jai dar kelias duobėtas, o jai dar ir kuzave nieko nėra :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Dabar galvoju, koki starteri įsidėti? Nes dabar yra kogero nuo mtz didelis melynas visas, matos, kad kažkada buvo pakeistas, na jis man suka silta užkuria lengvai, bet šalta tai turim užtempti su mašina nes starteris jėgos neduoda, buvau išsiardęs, tai įvorės kliba jau normaliai..Tai keisti ar dėti kita starteri ta mažiuka? Kokios jų kainos?

Ar jam stovi tepalo filtras? t16m 75metų?

Ir kiek litrų tepalo telpa i varikli?

Kaip greičių dėžėje patikrinti tepala?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as isivaizduoju, pupsiu lekianti tokiu greičiu :icon-mrgreen::icon-mrgreen: ir jai dar kelias duobėtas, o jai dar ir kuzave nieko nėra :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Dabar galvoju, koki starteri įsidėti? Nes dabar yra kogero nuo mtz didelis melynas visas, matos, kad kažkada buvo pakeistas, na jis man suka silta užkuria lengvai, bet šalta tai turim užtempti su mašina nes starteris jėgos neduoda, buvau išsiardęs, tai įvorės kliba jau normaliai..Tai keisti ar dėti kita starteri ta mažiuka? Kokios jų kainos?

Ar jam stovi tepalo filtras? t16m 75metų?

starteriukas bus nuo t-40 idėtas jei sunkiai kuriasi ar dekompresini naudoji? Filtro nebuna tik centrifuga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as isivaizduoju, pupsiu lekianti tokiu greičiu :icon-mrgreen::icon-mrgreen: ir jai dar kelias duobėtas, o jai dar ir kuzave nieko nėra :icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Dabar galvoju, koki starteri įsidėti? Nes dabar yra kogero nuo mtz didelis melynas visas, matos, kad kažkada buvo pakeistas, na jis man suka silta užkuria lengvai, bet šalta tai turim užtempti su mašina nes starteris jėgos neduoda, buvau išsiardęs, tai įvorės kliba jau normaliai..Tai keisti ar dėti kita starteri ta mažiuka? Kokios jų kainos?

Ar jam stovi tepalo filtras? t16m 75metų?

yra centrifuga, iscentrinio veikimo filtras toki kugio formos iskart atidares kapota pamatysi, kaireu nuo kuro filtru, ivores pakeisk ir ramiai viniosi, o maziukas apie 300lt kastuoja, as turiu ir tokiu ir toiu skirtumo didelio nera, mazajam (reduktorinem) silpnesnio akumuletoriaus uztenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, dekompresini naudoju, nes be jo visai nepasuka :icon-mrgreen: bet ir taip suka sunkiai :) nors akumas normalus tikrai :) na šilta tai uzkuria, bet irgi su dekompresiniu, išsuku biški ir uždarau dekompresini ir pupsi jau :)

Dėl ivorių išdilusiu gali sunkiai suktis?

Nes pats starteris buvau išardęs angliukai tikrai geri, net vaizdas, kad nauji sudėti. O daugiau reikės bandyti ardyti ir pasikeisti :)

Buvau šiandien ja atsidares, prapučiau dėl visako su kompresorium skylutes, kad nebūtų užsikišusios, bet ten viduje tik tokios kaip skylėtas yra, daugiau tuščiaviduris, ar turėtu būt ten kažkas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, dekompresini naudoju, nes be jo visai nepasuka :icon-mrgreen: bet ir taip suka sunkiai :) nors akumas normalus tikrai :) na šilta tai uzkuria, bet irgi su dekompresiniu, išsuku biški ir uždarau dekompresini ir pupsi jau :)

Dėl ivorių išdilusiu gali sunkiai suktis?

Nes pats starteris buvau išardęs angliukai tikrai geri, net vaizdas, kad nauji sudėti. O daugiau reikės bandyti ardyti ir pasikeisti :)

Buvau šiandien ja atsidares, prapučiau dėl visako su kompresorium skylutes, kad nebūtų užsikišusios, bet ten viduje tik tokios kaip skylėtas yra, daugiau tuščiaviduris, ar turėtu būt ten kažkas?

tenviskas toj centrifugoj kaip ir turi but, nesvarumai tenkasi ant vidiniu sieneliu, bet svariai isplaut nepatartina(nors as isplaudavau)sako kad kai isplauni pradzioj nelimpa nesvarumai.y varikly jei gerai pamenu eina 7litrai tepalo.greiciu dezej tepalai ziurisi is uzpakalio desinem kampe yra du varsteliai. ten apatine ir virsutine normos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 metų...
Beje gal zinot, kur gauti remonto zinyna traktoriu t-16m?

Cia sioki toki radau http://acat.autodealer.ru/index.php?model=266

Bet man reikia, kad i kompiuteri eitu parsisiusti, nes sodyboje ten interneto nera.. :)

Čia radau DJVU formatu:

http://publ.lib.ru/ARCHIVES/H/HZTSSh/

http://publ.lib.ru/ARCHIVES/H/HZTSSh/_HZTSSh.html

90-am puslapy yra ir el. schema. Bet tokio paveikslėlio, kaip pas autodealer.ru šitam žinyne nėra:

053.gif

Spėju, šitas iš 1991 metų modelio aprašymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...