Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

nu nezinau, as kvieciausi veterinara ir jis isaiskino kad taip viduriuoja dazniausiai nuo tu parazitu visokiu, tai suleido vaistu ir nuo to laiko dabar vis skiepinam pries lauka.

Dar klausima norejau. reiskias vienas avinas yra skirtas iki kokiu 50 aviu bandai, ane? o ka toliau jei 100 aviu tai dar viena ileisti avina ar jau bandas atskiras reikia daryti? kaip tie didieji avininkai daro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nezinau, as kvieciausi veterinara ir jis isaiskino kad taip viduriuoja dazniausiai nuo tu parazitu visokiu, tai suleido vaistu ir nuo to laiko dabar vis skiepinam pries lauka.

Dar klausima norejau. reiskias vienas avinas yra skirtas iki kokiu 50 aviu bandai, ane? o ka toliau jei 100 aviu tai dar viena ileisti avina ar jau bandas atskiras reikia daryti? kaip tie didieji avininkai daro?

pas mane ir is jos avis parvezta yra,bet dar kazkascia laiko apie marijampole,nes kaip skambinau tai sake tikpavasari bus suffolku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nezinau, as kvieciausi veterinara ir jis isaiskino kad taip viduriuoja dazniausiai nuo tu parazitu visokiu, tai suleido vaistu ir nuo to laiko dabar vis skiepinam pries lauka.

Dar klausima norejau. reiskias vienas avinas yra skirtas iki kokiu 50 aviu bandai, ane? o ka toliau jei 100 aviu tai dar viena ileisti avina ar jau bandas atskiras reikia daryti? kaip tie didieji avininkai daro?

pas mane ir is jos avis parvezta yra,bet dar kazkascia laiko apie marijampole,nes kaip skambinau tai sake tikpavasari bus suffolku

is tos moteriskes pas mane tik kelios avys ir avinas, dar atskira banda su avinu is kitur esu parsivezes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tam pacem kaime "gyviskese" laiko toks rimas suffolk'us pirkau is jo avina kadaise puikus buvo.o tai koke doze leidzet to Biomectin kiek kubiku? manau kad i 100 aviu banda ileidus du avinus gali but taip arba jie graziai pasidalis banda arba musis visa laika.

O čia akims paganyti ;)http://www.youtube.com/watch?v=iZGmpAtd ... re=related

nu jo ce yra i ka paziureti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuo papildomai šeriate, penite?

papildomai pradedam serti nuo 2 men., du men. duodam avizu ir soju arba rapsu rupiniu misini, o trecia men. avizu ir baltymu papido protemix misini.

O sojos ar rapsų rupinių iš kur gaunate? Jie tikriausiai importuoti? Ar nemodifikuoti? Skaičiau, kad gen. nemodifikuotų sojų pasaulyje praktiškai nebėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuo papildomai šeriate, penite?

papildomai pradedam serti nuo 2 men., du men. duodam avizu ir soju arba rapsu rupiniu misini, o trecia men. avizu ir baltymu papido protemix misini.

O sojos ar rapsų rupinių iš kur gaunate? Jie tikriausiai importuoti? Ar nemodifikuoti? Skaičiau, kad gen. nemodifikuotų sojų pasaulyje praktiškai nebėra.

as prie to pacio kodel vietoj soju ar rapsu nepasirinkot zirniu pupeliu kukuruzu? meginai avizas su semenu ispaudom tai avim nelb patiko geriau grynos avizos edamos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O apie rapsus dabar visur trimituojama, kad tai visai ne maistinis augalas, rapsų aliejus baisus nuodas (tinka tik biokurui), kenkia bitėm - jos praranda orientaciją ir nebegrįžta į avilius. O kitų pasekmių dar reikia palaukti kokius penkis-desetką metelių.

Pasižiūrėjau Kretingos grūdų mišinių sudėtį (jie skelbia savo interneto puslapyje): prie sojos parašyta GMO. Nesuprantu, kam išvis deda, ir be rapso gali apsieiti, juk avys nuo to nenumirs - tų mišinių sudėtis šiaip jau gera, ten visko daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kur galima pigiau rast tinklo aptvarams visa elektrine yranga

Kasmet pavasari vezu tinklinius aptvarus avims is Vokietijos. Pas mane gaunasi 230Lt uz 50m aptvaro. Elektrini piemeni pirkau is Vokietijos uz 350Lt ir nesigailiu, galingas ir patikimas. Ju yra pigesniu ir brangesniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyras sako, kad kartą kaimyno teliukas, per ilgai laikytas prie karvės, apkramtė karvės spenius, tai net gerą karvę teko parduoti mėson. Ėriuką galima girdyti karvės ar ožkos pienu (kokio jis mažiaus, gal jam jau gana? , bet avis gali susirgti mastitu, jei pienas nbus išmelžtas. Reikia kažką daryti, kad ji nesusirgtų. Paskambinkite savo vet. gydytojui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kur galima pigiau rast tinklo aptvarams visa elektrine yranga

Kasmet pavasari vezu tinklinius aptvarus avims is Vokietijos. Pas mane gaunasi 230Lt uz 50m aptvaro. Elektrini piemeni pirkau is Vokietijos uz 350Lt ir nesigailiu, galingas ir patikimas. Ju yra pigesniu ir brangesniu.

o kokio aukscio tas tinklas buna uz 230lt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...