Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

noriu paklausti, kokia banda rekia laikit kad galetum isgyvent pievos butu nuomojamos 1ha 200litu.

Jei deklaruosi savo vardu, dar liks keleta centu. Bet mano nuomone tai perdidele kaina ganykloms, nes zeme nera alinama. O sienavimui neapsimoka nuomoti, geriau tuomet nusipirkti sieno, nes sieno paruosimas kainuos dar papildomu islaidu. Pas mus 1ha kaina yra 100Lt ir deklaruoja nuomininkas. Jei man neleidzia deklaruoti savo vardu, leidzia ganyti ir sienauti nemokamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ,jei geras zoles iselis 5 eriavedes su prieaugliu gal islaikysi, tiesa siena teks kazkur kitur sienauti. 200lt uz pievos nuoma daugoka,net ismokas paciam gaunant.

Labas plunlita,

Mano siulomo paskolinti avino nuotrauka yra prie mano vardo. Iki rudens jis jau dirba kitame ukyje, o veliau galesi pasiskolinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane bus ir avinu ir aveliu grynaveisliu suffolku, bet tik apie vasaros pradzioj. Jau visos apsiereve, veda po 1-2 eriukus :D

kiekuz eriukus prasysi?irar dokum turi jie?

eriuku kaina pas mane 8 lt/kg, apie kokius dokumentus kalbam? pas mane nera uzregistruoto veislyno, tik avinas turi kilmes dokumentus, nes atkeliaves is Vengrijos, avys pirktos is tuo uzsiimancios firmos. Avys ir eriukai zenklinami auskarais, kurie ir patvirtina veisle, lyti ir kt, visi gyvunai yra registruojami ir pastoviai tikrinami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.eriukas.lt/?lt=1178631987 kas kas zinot apie sita uki? tiekia sitiek restoranu aviena o kiek laiko aviu ir is kur ji neraso kiba uz prakapaviciu didesnis ukis

Jei per porą metų situacija nepasikeitė (o spėju, kad taip ir yra), jam dar toli iki Giedriaus ūkio dydžio.:) Egzotiškesnis ūkis, nes tvartas padarytas iš drožlių plokščių. Kadangi Klaipėdos krašte žiemos šiltesnės, tipo, užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau anksčiau radau šią svetainę. Joje man užkliuvo daug kas, bet pirmiausia tai, kad interneto svetainės dizainas toks prašmatnus, o informacijos beveik kaip ir nėr, lyg žmogus nuo kažko slpėtųsi: nei kur tos avys auginamos (duotas tik mobilus nr.), sužinai tik panaršęs per paiešką, nei kiek avių laiko ("Mes didžiausi!"). Apie ūkio mąstą gali spėti tik iš restoranų, kur gali paragauti šio ūkio ėrienos, sąrašo, bet tai irgi ne rodiklis. Ar iš puikybės, ar iš nesupratimo šitaip pateikta ta minimalistinė info... Vakariečiai, atvirkščiai, tokius dalykus rašo labai draugišku, atviru tonu, stengiasi būti, taip sakant, customer-friendly, t.y. malonūs, patrauklūs klientui, tik atvažiuok, mes laukiam. Lietuvoje verslo kultūrai iki to dar toli gražu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joje man užkliuvo daug kas, bet pirmiausia tai, kad interneto svetainės dizainas toks prašmatnus, o informacijos beveik kaip ir nėr, lyg žmogus nuo kažko slpėtųsi: nei kur tos avys auginamos (duotas tik mobilus nr.), sužinai tik panaršęs per paiešką, nei kiek avių laiko ("Mes didžiausi!").

Kad labai neišsiplėsti, trumpai pasakysiu taip: tas ūkis orientuotas į tam tikrą tikslinį segmentą (restoranus), kur parduodamas santykinai nedidelį kiekį gauna gana neblogą kainą. Didinti apimčių nėra didelio poreikio (nes restoranų užsakymai nesipučia iki begalybės). Žodžiu, toks specializuotas ūkis, į kurį nereikėtų žiūrėti kaip į geros praktikos pavyzdį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man, žioplai pradinukei :eusa-doh: , parašykit aiškiau, parduodat jau 6-7 mėn. ėriukus? Kokio jie būna svorio ir kiek maždaug gaunate už gyvą ar negyvą svorį (jei ne komercinė paslaptis)?

mes parduodam apie 5-8men. amziaus, tokiu laiku jie buna apie 50-65kg svorio.

reiktu atvaz pavasaripas tawe ir paziuret tuos suffolkus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na aviu augintojai sviecesi saule musu horizonte tik reikia susiburti.tema 2009 metu galviju supirkimo kainos

Justina rašė:

iš tiesų, nežinau kiek yra tiksli savikaina užauginti mėsinį bulių, bet pardavėjai jau kelis sykius užsimena kad nori gauti bent 5 Lt už gyvo svorio kg (keista, nes dabar jau ir pieninius auginantys beveik tiek nori, vat čia nežinau kur šuo pakastas), bet pardavę mėsinius pagal dabartines skerdenų supirkimo kainas gauna gerokai daugiau :eusa-think: tai galvoju matyt kad padengia savikaina ir dar apie +-10 % gaunasi pelnas. pagal pasaulinę praktiką, skerdyklos turi dirbti su 4% pelnu.

Dabar pakalbėkim apie avis (jei galima šioje temoje) - kur aš galėčiau gauti info kiek yra avių ant mūsų svieto :) kokias išeigas jos duoda, kokia rinkos kaina, kokios galimybės ir po kiek vnt/kg jos pardavinėjamos, vnž, Jūs kažkada klausėte dėl avių skerdimo, tai dabar reikėtų info iš Jūsų, nes gal ir bandysime kažką organizuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia kaip ir apklausą nori surengti? Visoje Lietuvoje ar tik tarp forumo dalyvių? Jeigu visoje Lietuvoje :eusa-doh: , tai visus Lietuvoje registruotų gyvulių (ir avių) duomenis turi Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras (http://www.vic.lt) ir tokia apklausą galėtų atlikti avių augintojų asociacija. Tokia egzistuoja, bet, kaip supratau, jie užsiima tik tais, kurie laiko avis veislei?

Jeigu tik forume, gal reikėtų atskirą temą išskirti? be to, vėliau kažkas turės apibendrinti visus surinktus duomenis ir juos forume paskelbti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...