Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

483 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      240


Recommended Posts

...gali pasireiksti pavasarinis pelesis :eusa-think:http://www.bayercropscience.lt/?ca=1089

pas mus dauguma taip lauku atrode, pries 3-4metus dabar tiksliai nepamenu,bet seti anksti iki rugsejo 15d. buvo ir kad suvieseje buvo po 10-12mln. daugu ir labai istyse is rudens. bet pavasari davem gryna kasa po 200l/ha po keliu savaiciu dar tiek ir taip pasitaise kad biro per 7t/ha.

o kur seti velai,po 20rugsejo ten viskas ok ir derlius tas pats.

tad laukiam ir ruosemes pavasariui... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas vaziavimas, labai geras atsigavimas po salto pavasario geras krumijimasis ir varpoje segmentu net 14, kaip pernai metams tai tikrai buvo daug

kur buvo sutresta su salietra 400 kg i ha pirmu tresimu buvo tik 12 segmentu

pas mane tas pats tik pas mane buvo dar ir ligu dvigubai daugiau apsikrete,o kur dar kasas susipurske tai visai nuo ligu parudavo pries varpai isplaukiojus.o kasas buvo trestas anksti pavasari,o parudavimas pasirode po 2men. :eusa-think: taip ir iki galo neissiaiskinau kas ten ne taip buvo... nebuvo pernai laiko su fotiku pavazineti tai fokkiu neturiu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ryskiai pertankus paselis, su kasu purksta turejau tik 4 ha lauka, jame vienoje varpoje vidutiniskai 110 grudu, vina rekordine radau su 180 grudu, garbes zodis nemeluoju, tik sejos norma pas mane nedidele, daznam pavasari atrodo kad ryskiai per retas paselis, derlius is ha nebuvo rekordinis kazkur netoli 7 t bunkeriniu, nebuvo saiko svorio, siaip man kasas patinka, tik nevisada galiu ji naudoti, ten kur stulpai labai daug laiko sugaistama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai pas mus visi laukai 100proc. buvo naudojama kasas ir amonio sulfatas siemet tik dali jau ir salietros nusipirkom. tarp stulpu nematai bedu su kasu,aisku laikas ilgeja darbo,bet tas atsiperka... dar klausymas,kokia veisle ir koks paselio tankumas buvo pavasari? mano tai galejo buti ir per tankus,bet derlius nieko nesiskyre nuo iprastos technologijos.gal del veisles ARON kiri nera labai derlinga,pernai apie 5tbiro.uzpernai apie 7t/ha, ziuresiu ka siemet parodys skagen ir torild.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau olivina ir flaita ar flyer kaip jis ten, siemet likau tik ant olivino

olivinas pernai gerai ziemojo kas turejo,bent musu kraste ir derlius gan neblogas buvo,palyginus su praejusiais metais...

siemet turesiu misinio nes per klaida susimaise olivinas su akteur 2/3,tai ziuresim kas bus... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau olivina ir flaita ar flyer kaip jis ten, siemet likau tik ant olivino

gal kitamet bus akvata etela pabandyti? rudeni pasejau su 63gr 1000grudu

kaip suprantu cia kazkokia veisle? tas "akvata etala". pernai taip pat turiu pasisejes kvieciu hibrido pabandymui,tik gaila,kad jis pasarinis tai bus mayt paciam kokia klase eina is jo isspausti,sejau 1mln.daigo/ha. tik trup per velai pasejau,is rudens nespejo pakankamai issikrumyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...