Jump to content

Kitkiniai presai


vvaldas

Recommended Posts

  • Atsakymai 145
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Praveri iš špagato dėžės per atskiras skyles iš atskirų špulių, pro prispaudėją, tada į rolikėlius kur ant spyruokliuojančių dratų, tada į rėmo rolikėlius, į prie adatų esančius rolikėlius, praveri pro adatas ir užriši už kabliukų esančių apačioj arba už adatas laikančio rėmo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praveri iš špagato dėžės per atskiras skyles iš atskirų špulių, pro prispaudėją, tada į rolikėlius kur ant spyruokliuojančių dratų, tada į rėmo rolikėlius, į prie adatų esančius rolikėlius, praveri pro adatas ir užriši už kabliukų esančių apačioj arba už adatas laikančio rėmo.

taip viska supratau tik ka daryt jei pas mane nera rolikelu kur ant spyruokliuojanciu dratu, jie nuluze, ar labai butini jie? ir dar vienos puses mazgo nerisa isvis ir nepagauna sniuro, nes ju dantraciai blogai siekiasi su tuo didesniu dantraciu, ar ten isdile kazkas ar kaip kad vos susisiekia tie dandraciai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praveri iš špagato dėžės per atskiras skyles iš atskirų špulių, pro prispaudėją, tada į rolikėlius kur ant spyruokliuojančių dratų, tada į rėmo rolikėlius, į prie adatų esančius rolikėlius, praveri pro adatas ir užriši už kabliukų esančių apačioj arba už adatas laikančio rėmo.

taip viska supratau tik ka daryt jei pas mane nera rolikelu kur ant spyruokliuojanciu dratu, jie nuluze, ar labai butini jie? ir dar vienos puses mazgo nerisa isvis ir nepagauna sniuro, nes ju dantraciai blogai siekiasi su tuo didesniu dantraciu, ar ten isdile kazkas ar kaip kad vos susisiekia tie dandraciai

Kas buvo vadinasi ne bereikalo ir buvo .jei isdile ne tuo laiku gaudo ir nepagaus turi abu vienodai sudirbti
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praveri iš špagato dėžės per atskiras skyles iš atskirų špulių, pro prispaudėją, tada į rolikėlius kur ant spyruokliuojančių dratų, tada į rėmo rolikėlius, į prie adatų esančius rolikėlius, praveri pro adatas ir užriši už kabliukų esančių apačioj arba už adatas laikančio rėmo.

taip viska supratau tik ka daryt jei pas mane nera rolikelu kur ant spyruokliuojanciu dratu, jie nuluze, ar labai butini jie? ir dar vienos puses mazgo nerisa isvis ir nepagauna sniuro, nes ju dantraciai blogai siekiasi su tuo didesniu dantraciu, ar ten isdile kazkas ar kaip kad vos susisiekia tie dandraciai

Kas buvo vadinasi ne bereikalo ir buvo .jei isdile ne tuo laiku gaudo ir nepagaus turi abu vienodai sudirbti

paziurejau tai dantraciai neisdile laisvumo turi pats tas visas laikiklis kur sukasi prie asies ant kurios visi tie mechanizmai ir dantraciai sumauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir vina puse grybaut nori..tj kur yra varstas tu ploksteliu reguliavimo tj vienos puses palieku visiskai neuzverzes,kad turetu kaskiek laisvumo td buna viskas ok..o jai tik uzverziu tj td arba net abu ar tik tas vienas tik mazga padaro ant vieno sniuro..pas mane toks ploksteles per kniedes jau laisvumo nemazai turi ,bet kol dar eina su jom susisneket tj nekysu nagu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...