Jump to content

TKR-7


Overumas

Recommended Posts

kiekvienas turi savo nuomone :D

Apie ceko reguliavimus as nulis . Bet UTN siurbly yra toks kaip korektoriaus isijungimo momentas , turbo variklio jis apie 200aps/min aukstesnis , plius pacios korekcijos laipsnis . Ariant tai svarbus dalykai , dziaugsmo gali sumazet . Pasikonsultuok su tikrai geru meistriuku , tuo klausimu . Sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal menesi klausinejau ir ieskojau informacijos apie cekisko kuro siurblio reguliavima kol viena kartai visai netycia atradau vieno zmogaus tel numeri kuris remontuoja ir reguliuoja kuro siurblius, jam paskambinau ir jis man viska paaiskino :)tada visi rupesciai ir isisprende :)

... tada rupesčiai tik prasidėjo :lol: bet tema ne apie tai... :D

na man vieno firmele siule po 8lt 10w40 perkant backa200l kaledu proga -kadangi krautuvui ieskojau zieminio 5w30 tai nepsinaudojau ta proga :) ziema kai reikia dirbti stengiuosi pilti ziemini nes kitaip starteris ju nesuka.

Koks krautuvas, kad toks prabangus tepalas pilamas ?

Skaitau šitos temos galiorką, tai toks vaizdas, kad nuo krautuvės diedai susirinkę... Vienas viritionką pila, kitas kamazinį, dar kitas velniai žino ką ir visi visiškai teisūs. Mano teisybė 10W40 su specifikacija žemasūkiams dyzeliniams varikliams dirbantiems didelėmis apkrovomis. Supylus paprastą pemco iš norfos tikiu, kad gali ir užlinkti. Variklis viduje blizga, jokio "nagaro", žiemą starteris suka puikiai (ko nepasakysi su M10). Taigi išvada, kad ne belekoks 10W40 tinka traktoriui.

As galvoju kiekvienas ka nori ta pila :) bet yra reglamentas gamintojo rekomendacija ,kiekvienas desto ka ir kaip ...o krautuvai savaeigiai jusu ziniai atf vaziuoja ekskavatoriai taip pat ..pasidomekit o poto garsiai :eusa-shhh: ir jei taip is aukstai ivardinkit ta 10w 40 o tai ju begale yra ...cia manau mielai vyrai ir ne nuo krautuves isgirstu koki pilate ir kiek mokate uz litra o tai mistiskai viskas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

My Dear Friend , (taip atsakytu koks kitaicas jei jo ko klaustum) , gal ir mum reiktu to is ju pasimokint . Taigi , My Dear Friend , "Augunstas" sitoj vietoj , mano nuomone sutampa su Tamstos , gamintojas pvz. "JD" , rekomenduodamas pvz. shell (vienoki ar kitoki) tep. , manau turi omenyje to gamintojo atitikima API specifikacijai , tai yra ne zemesnes negu nurodyta . Kur , "JD' , ar kitas gamintojas sako , kad pvz. "PEMCO " ar "Castrol" yra sh. , jei taip yra pasakyta , parodykit kur . Gerb. "Minduksx" realistas ir su savo nuomone , kaip ir mes visi . Jo isitikinimu tep. kuri Jis naudoja , atitinka MTZ reikalavimus ir tiktai , ir tik tiek . Ka tas labai zeidzia , kaip neteisybe - prasom irodymus konkrecius , o ne "Shell" rekomenduoja , man taip buvo , girdejau ir pan. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

My Dear Friend , (taip atsakytu koks kitaicas jei jo ko klaustum) , gal ir mum reiktu to is ju pasimokint . Taigi , My Dear Friend , "Augunstas" sitoj vietoj , mano nuomone sutampa su Tamstos , gamintojas pvz. "JD" , rekomenduodamas pvz. shell (vienoki ar kitoki) tep. , manau turi omenyje to gamintojo atitikima API specifikacijai , tai yra ne zemesnes negu nurodyta . Kur , "JD' , ar kitas gamintojas sako , kad pvz. "PEMCO " ar "Castrol" yra sh. , jei taip yra pasakyta , parodykit kur . Gerb. "Minduksx" realistas ir su savo nuomone , kaip ir mes visi . Jo isitikinimu tep. kuri Jis naudoja , atitinka MTZ reikalavimus ir tiktai , ir tik tiek . Ka tas labai zeidzia , kaip neteisybe - prasom irodymus konkrecius , o ne "Shell" rekomenduoja , man taip buvo , girdejau ir pan. :)

Gerbiamieji tyngiu irodineti kiekvienam kaip rusai sako ,,На вкус!,, tema TKR-7. servise dvi backos stovi vienas dyzeliam kitas benzui ;)jei koks auksarankis mielacnikas praskiedzia niekas net nepajunta.geru svenciu !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supylus paprastą pemco iš norfos tikiu, kad gali ir užlinkti.Dėl Pemco 10W40 dyzelinio nesu tokios blogos nuomones,perku ji is Lytagros ir visas namuose esancias transporto priemones uzpylias siuo tepalu tai MTZ 82 VW golf 1,9 td ir Nissan terrano 2,7tdi naudoju mazdaug 4 metai kol kas jokiu bedu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...