Jump to content

katininis siurblys + mtz 82 = shit?


MTZ-920

Recommended Posts

  • Atsakymai 90
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

zmogau mazai suari cia realus skaiciai 12ha bent mano per diena sunkioj zemej, bet va lengvoj galima ir daugiau ispaust. Mazai tesuari. Kaimynas su 1221.3 130(ag) kvernu 4x40 tai padaro per diena 20ha ir tai sustodamas parukyt ir t.t aisku greitis arima didelis

neturiu ka pasakyt... as su ruskiu 8 pavara ardamas 7 ha vos ystenejau per diena, o jus ziuriu varot kaip uz tevyne, gal i plugus turbinas susideje? :D

gerai kad dar neatsirado zmogus su pupsu suarentis 8ha, bet jauciu yra toks, tik nenori girtis :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogau mazai suari cia realus skaiciai 12ha bent mano per diena sunkioj zemej, bet va lengvoj galima ir daugiau ispaust. Mazai tesuari. Kaimynas su 1221.3 130(ag) kvernu 4x40 tai padaro per diena 20ha :icon-wink: ir tai sustodamas parukyt ir t.t aisku greitis arima didelis

Pas jus ten matyt hektarai kitaip yra skaiciuojami. Su kirovu prie geriausiu noru per 12 h apari 20 ha...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei per diena suari 20ha, tai ant 100ha vienas bielkis pats tas, neskubedamas susiari per savaite ir dykas :lol: akivaizdu bet neytiketina :icon-idea::lol::lol::icon-cool:

na, uosvis 3m 200 ha are su 892 ir 5x45 plugu.

bet kiek pamenu, 30 ha lauka are dvi dienas

Tai realu nes ariama su 5 korpusais o ne su 4. Kai ariama didesniu greiciu negu priklauso plugo daliu dilimas padideja 4kartus(kazkur skaiciau), optimalus arimo greitis yra 8-10km/h
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogau mazai suari cia realus skaiciai 12ha bent mano per diena sunkioj zemej, bet va lengvoj galima ir daugiau ispaust. Mazai tesuari. Kaimynas su 1221.3 130(ag) kvernu 4x40 tai padaro per diena 20ha ir tai sustodamas parukyt ir t.t aisku greitis arima didelis

neturiu ka pasakyt... as su ruskiu 8 pavara ardamas 7 ha vos ystenejau per diena, o jus ziuriu varot kaip uz tevyne, gal i plugus turbinas susideje? :D

gerai kad dar neatsirado zmogus su pupsu suarentis 8ha, bet jauciu yra toks, tik nenori girtis :lol:

:lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pamatavau kas man iseina.

traktorius t150, viksrinis.

plugas odesos, 4x45, pakabinamas

neskaitant galulaikiu ir ismetimu 1.2ha/valandai

apvaziavimai 30ha trikampiui laukui kazkur 5 valandos

arimo gylis apie 15cm, degalu sanaudos 16l/ha

vaziavimo greicio nzn, antro diapazono trecia pavara, variklio sukiai 1500.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pamatavau kas man iseina.

traktorius t150, viksrinis.

plugas odesos, 4x45, pakabinamas

neskaitant galulaikiu ir ismetimu 1.2ha/valandai

apvaziavimai 30ha trikampiui laukui kazkur 5 valandos

arimo gylis apie 15cm, degalu sanaudos 16l/ha

vaziavimo greicio nzn, antro diapazono trecia pavara, variklio sukiai 1500.

na kolegos nieko as cia nesuprantu, vieni su 892 tampo 5x45, kiti su 1221.3 tampo 4x40, o treti su pusantriniu 4x45 :icon-idea: tai jus man pasakykit ar 892 galingesnis uz pusantrini ar as kazko nesuprantu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pamatavau kas man iseina.

traktorius t150, viksrinis.

plugas odesos, 4x45, pakabinamas

neskaitant galulaikiu ir ismetimu 1.2ha/valandai

apvaziavimai 30ha trikampiui laukui kazkur 5 valandos

arimo gylis apie 15cm, degalu sanaudos 16l/ha

vaziavimo greicio nzn, antro diapazono trecia pavara, variklio sukiai 1500.

Su tokiais variklio sūkiais tikrai neišnaudojamas variklio galingumas. Dyzeliniams varikliams reikalinga apkrova. Taip dirbdami, nesiskųskim, kad uždegė purkštukai, vožtuvai, trūko variklio velenas. Tačiau jei padargas neatitinka variklio galingumo, tenka dirbti ir taip.

P.S. Jei žinai lauko ilgį, užstatyk chronometrą laikrodyje ar telefone, ar dar kitur. Prisėdęs prie kompiuterio, galėsi su atitinkama programa suskaičiuoti ne tik arimo greitį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pamatavau kas man iseina.

traktorius t150, viksrinis.

plugas odesos, 4x45, pakabinamas

neskaitant galulaikiu ir ismetimu 1.2ha/valandai

apvaziavimai 30ha trikampiui laukui kazkur 5 valandos

arimo gylis apie 15cm, degalu sanaudos 16l/ha

vaziavimo greicio nzn, antro diapazono trecia pavara, variklio sukiai 1500.

na kolegos nieko as cia nesuprantu, vieni su 892 tampo 5x45, kiti su 1221.3 tampo 4x40, o treti su pusantriniu 4x45 :icon-idea: tai jus man pasakykit ar 892 galingesnis uz pusantrini ar as kazko nesuprantu...

Ne galingesnis o tik tokius plugus liaudis turi. Tai tampe kvernelanda 4 korpusu su 1025 kai nusipirko 1221 kabino ant jo(beja tempia ta pluga ir nejaucia) dbr nusipirko ligtais nauja 4 korpusu vartoma kvernelanda tai kabins ant 1221 :icon-wink: ka turi su tuo ir dirbi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei per diena suari 20ha, tai ant 100ha vienas bielkis pats tas, neskubedamas susiari per savaite ir dykas :lol: akivaizdu bet neytiketina :icon-idea::lol::lol::icon-cool:

na, uosvis 3m 200 ha are su 892 ir 5x45 plugu.

bet kiek pamenu, 30 ha lauka are dvi dienas

Tai realu nes ariama su 5 korpusais o ne su 4. Kai ariama didesniu greiciu negu priklauso plugo daliu dilimas padideja 4kartus(kazkur skaiciau), optimalus arimo greitis yra 8-10km/h

arimo greitis daug priklauso nuo plugo senesniu modeliu max greitis iki6km valandai. yra ir nauju kur greitis iki6km valandai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pamatavau kas man iseina.

traktorius t150, viksrinis.

plugas odesos, 4x45, pakabinamas

neskaitant galulaikiu ir ismetimu 1.2ha/valandai

apvaziavimai 30ha trikampiui laukui kazkur 5 valandos

arimo gylis apie 15cm, degalu sanaudos 16l/ha

vaziavimo greicio nzn, antro diapazono trecia pavara, variklio sukiai 1500.

na kolegos nieko as cia nesuprantu, vieni su 892 tampo 5x45, kiti su 1221.3 tampo 4x40, o treti su pusantriniu 4x45 :icon-idea: tai jus man pasakykit ar 892 galingesnis uz pusantrini ar as kazko nesuprantu...

Ne galingesnis o tik tokius plugus liaudis turi. Tai tampe kvernelanda 4 korpusu su 1025 kai nusipirko 1221 kabino ant jo(beja tempia ta pluga ir nejaucia) dbr nusipirko ligtais nauja 4 korpusu vartoma kvernelanda tai kabins ant 1221 :icon-wink: ka turi su tuo ir dirbi :icon-wink:

paaiskinimas toks: rusiska pluga prilaikau todel kad geru kaltu, noragu ir verstuviu turiu na bent jau desimciai metu :) o su vienu keitimu suariu ne maziau 50 ha. Odesos plugai sukus, tad teko bandyt ir 5 korpusu prikabinama tampyt. Tj su juo daug ilgiau trunka kol galulaukese issisukineji.... Jei su ratiniu ariant tai viskas ok, o viksrinio visas manevringumas dingsta.... nes su pakabinamu nereikia sustot net sumetima darant :) Ir siaip kaip reminis traktorius gana minkstas ir smagus dirbt.

1500 variklio sukiai visai normalus daugeliui traktoriu. Panasiai prie tokiu variklis turi didziausia sukimo momenta bei geriausia naudingumo koeficienta, o maksimalus galingumas siekia 60 - 75% nuo vardines galios. Kad purkstukai uzdegs ar velenas truks tai tikrai nepatikeciau :) Juo labiau kad rusiskuose varikliuos ekeliant sukius stipriai vibraciju daugeja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...