Jump to content

Pieno gamintojai pries perdirbejus


Donatas

Recommended Posts

Idomus straipsniukas apie perdirbeju atseit sunku gyvenima

http://www.delfi.lt/news/economy/busine ... d=18228240

is daugumos komentaru matyti kad zmones toleruoja tiesiogini pieno pirkima is ukininku. Perdirbejai uzsikele kainas pieno produltams 50% susimazino pieno produktu vartojima. Visai idomu skaityti komentarus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai kas be ko visi sie dalykai kuriuos isvardijai jie galioja, bet jei manai kad per menesi bus parduodama tik keli litrai pieno ir keli kilogramai bulviu tai tu ziauriai klysti. Ir realiai neisaugs ta kaina kaip tu galvoji. Per menesi nuo pelno surinkti ir pardavejai minimalke tai cia joks stebuklas. Pagal tavo pasisakymus niekas neapsimoka, pridavineti neapsimoka mazai moka, paciam pardavineti vel blogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat tam ir reiktu kurti maza ukininku produkcijos parduotuvele. Pvz rajone susivienija keli ukininkai, vienas tiekia piena, kitas darzoves kitas kokius vaisius. Bent jau tokia prekyba isivaizduociau.

Pienui tiekti reikia turėti ūkio sertifikatą, ir dar daugybę pažymų . Ir kaip bus su tuo pienu kuri per dieną neparduos ? grąžinti ? Pardavinėti pilstomą pieną niekas neleis , jis turėtų būti išpilstytas. Taigi pienas ne bulvės ir nėra taip paprasta ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Be to siam sumanymui tikrai nepakeliui su temos pavadinimu :D Na garai sakykim tokia pardotuvele atsiranda mano rajone ir as jai tiekiu piena,tai as beveik garantuotas kad ta parduotuve galeciau uzverst pienu ir tai dar viso tikriausiai neispirktu.O KA DARYT KITIEM MANO RAJONO UKININKAM?Tad taip kovojant su perdirbejais nieko nepasieksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Be to siam sumanymui tikrai nepakeliui su temos pavadinimu :D Na garai sakykim tokia pardotuvele atsiranda mano rajone ir as jai tiekiu piena,tai as beveik garantuotas kad ta parduotuve galeciau uzverst pienu ir tai dar viso tikriausiai neispirktu.O KA DARYT KITIEM MANO RAJONO UKININKAM?Tad taip kovojant su perdirbejais nieko nepasieksi.

tam butu reikalinga pasiskirstymas vienas turetu tiekti pienas, kazkas tada turetu specializuotis sviesto ir surio gamyboj.

Na bet cia tik mano sapaliojimai. Teisingai sneki cia ne apie tai turi buti kalbama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Be to siam sumanymui tikrai nepakeliui su temos pavadinimu :D Na garai sakykim tokia pardotuvele atsiranda mano rajone ir as jai tiekiu piena,tai as beveik garantuotas kad ta parduotuve galeciau uzverst pienu ir tai dar viso tikriausiai neispirktu.O KA DARYT KITIEM MANO RAJONO UKININKAM?Tad taip kovojant su perdirbejais nieko nepasieksi.

tam butu reikalinga pasiskirstymas vienas turetu tiekti pienas, kazkas tada turetu specializuotis sviesto ir surio gamyboj.

Na bet cia tik mano sapaliojimai. Teisingai sneki cia ne apie tai turi buti kalbama.

gerai donatai sapalioji. sutinku su tavim aisku su popieriais sunku butu bet jeigu tarkim vidutines tos parduotuveles kainos skirtusi nuo maxios nuo 20 iki 50 ct o dar ukininku uzauginta bulves kiausiniai daroves galu gale paukstiena kiauliena su gera reklama issinuomavus geroj vietoj patalpas gali ojojoj bizniuka prasukt. Zinau zmogu kurio moteriske kasdien turgui sedi su pienu ir suriu ir dziaugiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat man irgi taip atrodo neveltui zmones rytais i miesta per padjezdus pastoviems klientams piena veza ima po 1,5lt/ltr, tai zmones nemazai kas ypac jaunesnes seimos iskart ir po 3ltr paima. Tik aisku tokiems veziotojams nei ten reikia labai laikytis tu visu higieniniu reikalavimu ir pan.... Toks prekybos variantas pygiausias.

Tada dar vienas pvz.: rode kazkada per gimtaja zeme kai viena seima suriu gamyba uzsiima. Isirenge nedideles patalpeles pasistate vandentieki, prausykla, saldytuva, vyrykle issiklojo plytelem ir karviu piena ne pieninen priduoda o is jo surius gamina ir viskas legaliai ir higienos normos atitinka. Tai kaip cia gaunas? Tai reiskias imanoma ir nera tie higienos reikalavimai tokie absurdiski matyt jei zmones uzsiima. Juk aisku kad su meslinais batais is tvarto tiesiai i tokias patalpas nebegsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

varstelis-gerai donatai sapalioji. sutinku su tavim aisku su popieriais sunku butu bet jeigu tarkim vidutines tos parduotuveles kainos skirtusi nuo maxios nuo 20 iki 50 ct o dar ukininku uzauginta bulves kiausiniai daroves galu gale paukstiena kiauliena su gera reklama issinuomavus geroj vietoj patalpas gali ojojoj bizniuka prasukt. Zinau zmogu kurio moteriske kasdien turgui sedi su pienu ir suriu ir dziaugiasi.

Didziausias biznis bus pardotuves savininko,kita dalis to ukininko kuris statys piena.Tie zmones gal ir bus laimingi,bet as vel pasikartosiu KA DARYT KITIEM?taip pat kurti pardotuves?Tada manau butu dar daugiau nesamoniu.Nes jaigu pas "Petraiti" pigiau tai is jo ir pirks,o ka "Antanaitis' darys?taip pat mazins kainas kad vel is jo pirktu ir galiausiai taip grįztu iki perdirbeju siulomos kainos.Sitas sumanymas (gal ir neblogas) labiau tiktu inividualiam verslui,bet tikrai ne kovai su perdirbejais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip cia tada gryna tiesa pasakei keli dziaugsis, o kiti liudes. Tai jei rajone uztenka poros stambiu pieninku poros darzovininku ir pan. Tai tada persasi skaudi ir teisinga isvada kad tikrai nera ko skundziasi - mat musu per daug ir kol kas per daug visko visi priauginame ir prigaminame. Tai kai sumazes dar daugiau ukininku tik tada gyvens kurie ukininkauja geriau. Nes nebus perdirbejams pasirinkimo. Tada persasi irgi teisinga isvada kad zum vykdoma strategija istikruju yra tikslinga ir gera isliksianciuju naudai. Nes jei realiai uztenka tik keliu ukininku raj. kad jie aprupintu viskuom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...