Jump to content

bebrai


polaz

Recommended Posts

na bebras tikrai gudras padaras, viena esu paskandines, ejau prie sulinio o netoli jo salia teka upelis ziuriu ogi upeliu bebras migruoja greit nubegau sakes paemiau pribegau ir primyges ji su sakem i dugna paskandinau.

Kitas atvejis daznai lankytis bebru buvimo vietose ypac su kokiu suniu nes jis buna pamato pirmas bebra ir pradeda loti, o tada tik spek laiku pribegti su kokiu veztu kol bebras nenubego i vandeni. Visumoj jau 4 bebrai tokiais budais nugalabyti. O siaip jei nori isvaryti bebra tai ilgas ir monotoniskas kasdieninis uztvankos ardymas, kuris pasibaigia bebro arba zmogaus nervu neislaikymu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kam taip nervuotis ir sveikatą gadinti. Parašai seniūnui skundą kad bebrai tau daro žalą ir paprašai kad sudarytų komisiją nuostoliam apskaičiuoti ir žalą atlyginti. Ir nespėji namo parvažiuoti o visi bebrai jau išaudyti medžiotojų būrelio kurio teritorijoje yra tavo valda vyrų ir prašo tik būk žmogus atsiimk prašymą kad nereikėtų jiem pinigų tau mokėti. Patikėkit manim tai pats veiksmingiausias būdas būdas kovoti su visokiausias medžiokliniais padarais.

P.S. tik nesakykit man kad bebro mėsa skani. Nes degtinės dėžę išgerėm greičiau nei penki vyrai vieno bebro uodegą įveikėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...