Jump to content

koki germinatori patarumet pirkti is lietuvisku


bielka

Recommended Posts

  • Atsakymai 223
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

su 892 7 pavara greitinta po valkiavimo.

o del greicio... meslas tas greitis. nereikia jo. jus galit mane durnint, ar laikyt idijotu, bet pas mus vienas seja su laumetrio 3.6 germinatorium + 3.6 rusiska noragine, dvieiliai norageliai. sedavo su mtz 82 3-4 pavara, dabar su 892, paseliai tikrai graziai atrodo, ir mieziu sugeba 7 t/ha ikabint.

tik yra niuansu. sviezia arima turi germinuot, o paskui germinuot + set.

vat taip... juokites.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keliu metru uz 16000 ir koki

Jau rasiau geny 3.6metru.

Na jo kokybe nudazymo prasta :icon-confused: bet padaryta manau tvirtai :icon-wink:

Mano durna galva suprantu taip: svarbiausia metalo kokybe, darbiniu daliu kokybe, suvyrinimo siuliu tvirtumas, o dazymas paskutinei vietoje. Asmeniskai net nematau reikalo diskutuoti apie dazymo kokybe. Svarbiausia technine puse, o ne dazymas. Pas mergas su germinatoriu nevaziuosi

:D

Na bet cia tik mano nuomone, kuri gal ir neatitinka jusu

Reikia kad ir dazymo kokybe butu gera nes ziurek ir pradeda metalas rudyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut reiks pirkt 3,2 geni, tai ir greicio uzteks ir greiciau apvarysiu nei su3.6plocio vos vilkdamasis.

protauk biski....

Na raimi pagal zemes ir padargas. jei zemeles sunkesnes dar kalveliu pasitaiko dar jei gylio daugiau uzduosi kokiem kvietukam gali ir sunkokai traukt. pagrinde greitis skutikui reikalingas volui. jei lystinis volas reik didesnio greicio. tada jis labai gerai dirba.

as asmeniskai rinkciausi 3 metru su pakaba sejamajai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

varsteli, kaip ir pritariu. bet pas mane lygumos, todel tik 4 metrai...

ir pakabinamas, nors jis niekam tikes...

Pas mus irgi daug kas pirko pakabinamus tai moly i zeme nelindo tik nepamenu kuri firma atvaziavo ir sudejo i ta germinatoriu s nagus tada jau geriau ejo. Geras germinatorius turi buti sunkus nes kitaip neimanoma palaaikyti pastovaus idirbimo gylio ivairios sudeties dirvose. ypac mazesnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukai nera dideli, bet visa esme laike darbu.... ir kuro sanaudose...

Vakarietiski traktoriai oru taip pat neina jie naudoja irgi salerkele, jei dar koks senesnis tai zek uz ta ruseli daugiau isgeria. bet del sejos vienu pravaziavimu tai sutinku kad kuro ekonomija as siemet taip sejau. su freza 3 metru ir 3 metru sejamoji 100ag zetor samadielka.

Siaip galvoju jei spesu is rudens nusibalkiuot bent puse lauku. pavasari trasas ir set is karto kad galeciau.

Pas lenkus fotke lygtais kuno maciau ant priekio uzsideda volas arimu su tokia koja kad persinestu volas tai i desne tai i kaire puse cia vartomam plugui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat vat. pralekiu su 6m balkiu, o paskui trasas isberes galiu varyt su kompakteriu + sejamoji.

butu baika, jei laiko laisvo butu marios.... vat jo nera, ir saliara isbrango...

Pas mane ir ne marios su laisvu laiku nes dar valdiskas darbas.

Va tas volas

http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/12 ... 317685.jpg

Beje ziuriu tu megsti paeksperimentuoti. Ne tu buvai minejes apie cekisko kuro siurblio reguliavima.

Isplatinau savo vartoma kvernelanda iki 3*40 tai jau zetoras truputi jaucia ir zymiai graziau vercia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...