Jump to content

GAZ53 su MTZ80 motoru


wamen

Recommended Posts

gal zinot kam reikalingi plastmasinei ziedai ant tarpines po galva :icon-rolleyes: sendiena pirkausi nauja galvute su visom tarpinem ir man pasiule tuos plastmasiukus :icon-rolleyes: dedasi i tarpine ten kur gilzes su galva spaudzesi :icon-wink: ka jie duos :icon-question: ten jug karsta ir spaudimas :icon-rolleyes::icon-question: ir dar klausimelis :icon-rolleyes: kiek kg verzemi svaistikliu kakliukai MTZ80 :icon-rolleyes: otai isrankos suku ir bijau perverzti pastovei :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aha ,aisku del tu plastmasiuku :icon-idea: pabandysiu ideti :icon-wink: dar klausimelis :icon-rolleyes: ar mtz smagracei balansuojami su velenu ar atskirai :icon-confused::mat ,pasmane mtz50 smagratis idetas i d240 motora :icon-wink: ir dabar diskatorio nerandu d50 :icon-cry: kazin d240 seno modelio ar tiktu :icon-question: panasus atrodo :icon-wink: agro tiekime ciupinejau toki :icon-wink:

Tie plastmasiniai žiedai tikrai geras dalikas, todel butinai juos idek.

Svaistikliu kakliukai veržami 180 - 200 N/m (18 - 20 kg ant metro)

d240 diskatorius ira toks pats, tik kad jo diametras truputi didesnis. Mano mtz52 irgi smagratis mtz50 o velenas d240 ir viskas gerai. Man kai reikejo staigiai keisti diskatoriu tai nupirkau del mtz80 ir atsargiai su šmirgeliu padariau iki reikalingo diametro. Aišku kad tas ne pats geriausias variantas, bet ka padarisi jeigu nerandi tikro diskatoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gazas jau po ekspertizes(dyzelis) :icon-wink: paprasciausei tvarkausi motora ir mastau kaip jin priversti judeti greiciau :icon-wink: o del traukos tai jug zila pavelka ir net pakrauta tai ir gazas vazius :icon-wink: o ateity gal ir mersini ikišiu motora :icon-wink:

Ieskok benzininio uralodezes bet ten kozukas kitoks bet 5 saiba greitinta jei susidomejai eisiu pavartyt literaturos kazkur turiu uzsirases ir marke ir perdavima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...