Jump to content

patarkit koki traktoriu geriau pirkt?


Recommended Posts

dabar naujo belaruso uz 40 tukst. nenupirksi, lygtais 50 ar daugiau kainuoja, taip kad dar teks prideti pinigu, o kaip tokiam ukiui tikrai jo uzteks

82 gali nauja gaut uz 30 tik kad lietuvoi negalesi priregistruot

Kur kur ? Kodel negalima priregistruot?

Rtv turgui atvaziuoja toks zmogus pats parvaro is gamyklos. Tik kad sake ner euro sertifikatu. Tai negalima priregistruot. Sake jai turi sena mtz uzsidek numerius ir i tras.

gal rimtai turi jo tel. nr.?arba kur ji tame turguje surast?

O turguje pastovei prie zemes ukio teknikos stovejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau uz tokia kaina turetu nespeti ju varyti, tik trukumas kad su juo tik po kokius uzkampius vazineti galima, ten kur mentai neuzsuka :)

Turit sutart kad atvarytu tipo kaip naudota tada galima priregistruot. O kad tokia kaina tai gan itiketina ness kitaipkaip deiranair itos firmeles ismusu uzdirbtu jei uz savikaina parduotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur garantijos, kad tie beleriai nebus vogti??? ir kad vieną dieną ( kai pvz. prokuratūra) atriš visus galus neteks jo "atiduoti" cia tiesiog pamastymui :D

o dėl to kokį traktorių pirkt - man geriau dėvėtas užsienskas, negu naujas ruskinis. jau nemažai metų stebiu ir lyginu užsieninę techniką ir rusišką: išvados tokios: užsieniniai genda žymiai žymiai rečiau, tačiau jų dalįs brangesnės. Rusiški genda žymiai dažniau, tačiau jų dalįs pigesnės. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ruskinio eksplotacija pigesnė. .Bet..jei įvertinsim, kad aš perku vieną dalį savo vakarietiškam, o mano kaimynas tris per tą patį laikotarpį ir dar plius remontuoja tris kartus dažniau, o tai reiškia, kad darbymetį jis tris kartus daugiau sugaišta laiko, tai mano nuomone, užsienietiško eksplotaciaja yra pigesnė arba bent jau tokia pati. Žinoma tai negalioja absoliučiai visom vakarietiškom markėm. Na o pabaigai pamąstymui - kuris iš jūsų vis dar naudojasi lada??? na kad ir nauja??? :icon-question::icon-question::icon-question::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur garantijos, kad tie beleriai nebus vogti??? ir kad vieną dieną ( kai pvz. prokuratūra) atriš visus galus neteks jo "atiduoti" cia tiesiog pamastymui :D

o dėl to kokį traktorių pirkt - man geriau dėvėtas užsienskas, negu naujas ruskinis. jau nemažai metų stebiu ir lyginu užsieninę techniką ir rusišką: išvados tokios: užsieniniai genda žymiai žymiai rečiau, tačiau jų dalįs brangesnės. Rusiški genda žymiai dažniau, tačiau jų dalįs pigesnės. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ruskinio eksplotacija pigesnė. .Bet..jei įvertinsim, kad aš perku vieną dalį savo vakarietiškam, o mano kaimynas tris per tą patį laikotarpį ir dar plius remontuoja tris kartus dažniau, o tai reiškia, kad darbymetį jis tris kartus daugiau sugaišta laiko, tai mano nuomone, užsienietiško eksplotaciaja yra pigesnė arba bent jau tokia pati. Žinoma tai negalioja absoliučiai visom vakarietiškom markėm. Na o pabaigai pamąstymui - kuris iš jūsų vis dar naudojasi lada??? na kad ir nauja??? :icon-question::icon-question::icon-question::D

nelygink nelyginamu dalyku. pasiskaityk daugiau :icon-exclaim::icon-exclaim:

senas uzsieninis neprilygs naujam bielkiui pagal gedimus niekada, aisku, nelieciant naujesniu bielkiu modifikaciju.

buvau i foruma ikeles nuoroda, kur buvo palyginimi traktoriu gedimai.

bielkis tegul genda 3 kart per savaite, 2 valandos, ir detales namie. uzsieniniui sugedus 1-2 savaites.....

dumaj, fiedia :icon-wink::):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzsieninis uzsieniniam nelygus---> pvz: JD vs FIAT

o kaip paciam loterijoj sekasi???????

naudoto daikto pirkimas - loterija, todel gali laikyt, gali nelaikyt.

ir fiatas gali laikyt geriau uz sudrozta dzoni....

jei netingi, paieskok, kur buvau ikeles nuoroda. beje, naudotiem ne davikliai genda, bet motorai, dezes, tiltai, hidraulika. visa tai, reikalauja kruvos pinigu......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur garantijos, kad tie beleriai nebus vogti??? ir kad vieną dieną ( kai pvz. prokuratūra) atriš visus galus neteks jo "atiduoti" cia tiesiog pamastymui :D

o dėl to kokį traktorių pirkt - man geriau dėvėtas užsienskas, negu naujas ruskinis. jau nemažai metų stebiu ir lyginu užsieninę techniką ir rusišką: išvados tokios: užsieniniai genda žymiai žymiai rečiau, tačiau jų dalįs brangesnės. Rusiški genda žymiai dažniau, tačiau jų dalįs pigesnės. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ruskinio eksplotacija pigesnė. .Bet..jei įvertinsim, kad aš perku vieną dalį savo vakarietiškam, o mano kaimynas tris per tą patį laikotarpį ir dar plius remontuoja tris kartus dažniau, o tai reiškia, kad darbymetį jis tris kartus daugiau sugaišta laiko, tai mano nuomone, užsienietiško eksplotaciaja yra pigesnė arba bent jau tokia pati. Žinoma tai negalioja absoliučiai visom vakarietiškom markėm. Na o pabaigai pamąstymui - kuris iš jūsų vis dar naudojasi lada??? na kad ir nauja??? :icon-question::icon-question::icon-question::D

nelygink nelyginamu dalyku. pasiskaityk daugiau :icon-exclaim::icon-exclaim:

senas uzsieninis neprilygs naujam bielkiui pagal gedimus niekada, aisku, nelieciant naujesniu bielkiu modifikaciju.

buvau i foruma ikeles nuoroda, kur buvo palyginimi traktoriu gedimai.

bielkis tegul genda 3 kart per savaite, 2 valandos, ir detales namie. uzsieniniui sugedus 1-2 savaites.....

dumaj, fiedia :icon-wink::):)

dumaj tai dumaj, bet dar karta klausiu ka pasirinksi ar sena Mitsubischi Pajero ar Lada Niva???? o koki sunkvezimi i uzsieni siusi ar nauja MAZA ar geriau sena volvo??? ir dar daugelis slavisku produktu mano nuomone, kokybe itin nusileidzia vakaram

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as žinau, ginčytis su MTZ fanais yra beprasmiška (nekartą jau taip teko daryt) džiugu, kad jie taip tvirtai įsitikinę savo teisumu ir su dideliu optimizmu ir pakeltu tonu rėžia tau visus šios markės privalumus...tiek to, gyvenam demokratinėje valstybėje ir kiekvienas turi teisę į nuomonę... tiesiog vakarietiška technikaman patinka dėl požiūrio į žmogų, ko nerandu MTZ. Ir dar džiugu kad vakarietiški modeliai nebūna padaryti su garsiu šūkiu "saidiot!!!" :D dumaj, fedia, dumaj :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as žinau, ginčytis su MTZ fanais yra beprasmiška (nekartą jau taip teko daryt) džiugu, kad jie taip tvirtai įsitikinę savo teisumu ir su dideliu optimizmu ir pakeltu tonu rėžia tau visus šios markės privalumus...tiek to, gyvenam demokratinėje valstybėje ir kiekvienas turi teisę į nuomonę... tiesiog vakarietiška technikaman patinka dėl požiūrio į žmogų, ko nerandu MTZ. Ir dar džiugu kad vakarietiški modeliai nebūna padaryti su garsiu šūkiu "saidiot!!!" :D dumaj, fedia, dumaj :D

:lol::lol::lol:

prajuokinai..... as nesu mtz fanatas. man jo uztenka, nors ir jis yra mane ne syki pavedes.

reikia kalbet ne savo isitikinimais, bet skaiciais :icon-wink::icon-wink:

o skaicius buvau ikeles :icon-wink:

taikad faktai mano pusej, o kalbos tavo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...