Jump to content

Apie tepalo siurblius


Recommended Posts

Laba diena,

 

Kokie būna tepalo siurbliai pas Belarusus? kokie litražai ir kokios gamybos geriau pirkt? Man reikėtų kuo galingesnio

 

Esmė tame, kad man reikia susiorganizuot galingą siurblį į orginalaus vietą miško priekabai, manipuliatoriui stumdyt. Traktorius pas mane ne MTZ bet apžiūrėjau, eis perdaryt siurblį 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena,

 

Kokie būna tepalo siurbliai pas Belarusus? kokie litražai ir kokios gamybos geriau pirkt? Man reikėtų kuo galingesnio

 

Esmė tame, kad man reikia susiorganizuot galingą siurblį į orginalaus vietą miško priekabai, manipuliatoriui stumdyt. Traktorius pas mane ne MTZ bet apžiūrėjau, eis perdaryt siurblį 

Ant darbinio statai liaudiskai vadinama,, spulia,,Tai toks kampinis reduktorius su lygiu skyvu juostai sukti,numeti ta skyva ir pritaikai plunzerini siurbli 80l\min.Reduktorius padidina apsukas kazkur 1,3karto.Statai darbini 1000aps.variklio apsukas laikai apie 800-1000 dirba graziai taupiai ir manipuliatorius dirba sparciai,nekaista tepalai.Galima ir tiesiai ant darbinio, bet birbinsi traktoriu, sudegs daug kuro.Dar geriau siurblys ir tepalo bakas ant disliaus,suka kardanas,greitas uzkabinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko kito galvoti nereikia;priekabos pavara darai sukama hidrovariklio,maitini nuo tos pacios sistemos.Dariau kazkam,puikiai veikia.Priekaba net traktoriu isstumdvo is balu

Labai jau hidrovariklis turėtų būt galingas tokiu atveju ir siurblys, ir investicijos manau didelės. Reikia galvot kažką paprasčiau,nes tą priekabą naudoju retai, Kitas dalykas su hidrovarikliu netiks traktoriaus ir priekabos varymo greičiai, man bent taip atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai jau hidrovariklis turėtų būt galingas tokiu atveju ir siurblys, ir investicijos manau didelės. Reikia galvot kažką paprasčiau,nes tą priekabą naudoju retai, Kitas dalykas su hidrovarikliu netiks traktoriaus ir priekabos varymo greičiai, man bent taip atrodo

Jus tos priekabos pavaros foto ikeltumet ,o tai burt nezinia ka ir kur.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras dalykas ,itariu ruskas nasumu ne maziau ns-50 pas ekskavatorius NS-100 stovi ,pralaiduma reikia zinot jusu driglaino paskirstytojo...siaip manipuliatoriam buna stumokliniai siurbliai , hidrovarikliai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras dalykas ,itariu ruskas nasumu ne maziau ns-50 pas ekskavatorius NS-100 stovi ,pralaiduma reikia zinot jusu driglaino paskirstytojo...siaip manipuliatoriam buna stumokliniai siurbliai , hidrovarikliai 

Tai jei ns 100 įdėčiai į orginalo vietą. ? Dabar su orginaliu apie 30 l dirbu tai iš bėdos galima bet kūbinių žalių rąstų didysis cilindras jau nepakelia. Beje dabar pajungęs prie orginalių išėjimų, todėl tepalas eina per du paskirstytojus, kažin ar tai neturi įtakos nekrenta galia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei ns 100 įdėčiai į orginalo vietą. ? Dabar su orginaliu apie 30 l dirbu tai iš bėdos galima bet kūbinių žalių rąstų didysis cilindras jau nepakelia. Beje dabar pajungęs prie orginalių išėjimų, todėl tepalas eina per du paskirstytojus, kažin ar tai neturi įtakos nekrenta galia?

Galia nekrenta tik spartumas kencia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kelimo galia priklauso nuo cilindro diametro.Nasumas nuo paduodamo tepalo kiekio,stai ir visa matematika.I kardana galima itarpuoti kazka panasaus ;razdatkes;viena padetis suka siurbly,kita padetis suka priekabos tilta.Kazkokioje texnikoje esu mates toky daigta,dvi atsakos ,persijungia su svirtele                                                        Kai dariau priekaba varoma hidrovarikliu,seimininkas prisitaike greicius,manipuliuodamas traktoriaus pavaromis,o hidrovarikliu sukimo momentas tikrai didelis,uztektu priekabos ratus sukti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NS-32  prie 2400aps/min  duoda 68,6 ltr

NS-40  prie 2400aps/min  duoda 85,8 ltr

NS-50 prie 2400........duoda 107,2    

Jei apsukos 1200 per min jis atitinkamai duos nasumo per puse....

Jei didelio stoko nekelia gali buti kad siurblys pavarges ..jei jungiant dvi is kart dirba tik viena gali mazai srauto

Uztat stovi hidrovarikliai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš mėnesį pirkausi 80 l. Plunzerini ,palikau 550 e , čia iš pigesnių italų firmos ,už tokį pat tarkim kad ir volvini gali tekti pakloti iki stukos. I originalo vieta nekazka gero ir sugalvosi ir tepalo bakas per mažas ,reikia min 60 l. maniskiam vienam siurblys stovi ant dėžės iš Kairio šono ,razdatke savadarbe ,prieš tai buvo pajungtas per zilo razdatke tai nelaike . Kitam pajungtas priekije nuo alkūninio veleno ,šis variantas daug geresnis tik perdarimu nemažai ir reik gamintis išjungima siurblio .Su hidro važiuoklė idėja gera tik kainos didelės ,kas tavo atveju investuot tūkstančius būtų kaip minimum kvaila. O seip nepagailek poros šimtų geram kad ir krumpliaratiniam siurbliui ir mėgėjiškam darbui uzteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries perkant siurbli reikia zinoti dezuciu pralaiduma as savam naudoju 80l plunzerini,dezutes atitinka toki pralaiduma bet buvau uzdejes Jumzo ekskavatoriaus krumpliaratini 100l tai viskas normaliai dirbo.Kardanas atitinka tiesiai ant siurblio tik viena slica su bulgarke reikia ipjauti del fiksavimo.Kaina -100e.Sukimo krypti reikia parinkti,ju buna kairiu ir desiniu.

 

Manau reikia įmontuot kiek įmanoma galingesnį siurblį į orginalo vietą  ir pajunkt tiesiai į paskirstytoją . turėtų būt gerai.

Abejuju ar gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...