Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 28 minutes , Vilius pranešimas:

Karbamido+ am. sulfato 10+10kg +5 magnio sulfato visas sis miksas eina tiek su herbicidais tiek su antru augimo reguliatorium. Ruteris pirmam kartui. Daugiau jo nereikia. Bet čia tas ruteris kaip kam šiaip brangus reikalas ir pats ne visad naudoju ruterio 2ltr i ha 

aciu,dabar viskas labai aisku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Vilius pranešimas:

Ir tas miksas nesikeičia. Purški nuo žoliu dedi ta pati trumpini antra kart dedi ta pati ;)

Drysciau paabejoti,Viliau,azotas su herbisidais nesimaiso.Esu stipriai nukentejes nuo tokio mikso,na mano normos buvo stipresnes,bet taip sustresavo kad praradau kokias dvi tonas.Mazos normos gal taip nestresuoja bet nemanau kad tai gerai augalui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pamokintas vadybininkes nusipurskiau tai stresas buvo kvieciams didelis man dar didesnis:violence-hammer:  nuo to laiko herbicidu su niekuo nebemaisau.Logiskai mastant herbicidas duoda per pakausi ne tik piktzolem bet ir kvieciui o tuo paciu dar jam ir maisto norim igrusti.Plika akim ne visada matosi bet kai dar is po salnu ar nepalankiu oru stresuoja.geriau luktert 7 dienas ir atskirai purksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-04-17 at 17:28, Vilius pranešimas:

Karbamido+ am. sulfato 10+10kg +5 magnio sulfato visas sis miksas eina tiek su herbicidais tiek su antru augimo reguliatorium. Ruteris pirmam kartui. Daugiau jo nereikia. Bet čia tas ruteris kaip kam šiaip brangus reikalas ir pats ne visad naudoju ruterio 2ltr i ha 

Kokiu tikslu dedi magnio sulfatą???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, Išradėjas pranešimas:

Drysciau paabejoti,Viliau,azotas su herbisidais nesimaiso.Esu stipriai nukentejes nuo tokio mikso,na mano normos buvo stipresnes,bet taip sustresavo kad praradau kokias dvi tonas.Mazos normos gal taip nestresuoja bet nemanau kad tai gerai augalui.

Kokios tos normos buvo? Ir kas maisyta, kad toks stresas buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Kokios tos normos buvo? Ir kas maisyta, kad toks stresas buvo

Herbicidas Orelon Fliuzing (neprisimenu ar taip rasosi bet panasiai) maisytas dar su kazkokiu silpnesniu,normos pusines ir ipyliau KASo 20 ar 15 ltr. ir viskas, uzteko kad numustu apie 2t derliaus.Kai sustresavo konsultavausi su ne vienu agronomu ir konsultantu, visi patvirtino kad suveike herbicidas su azotu.Nuo to laiko herbicidas tik vienas arba  tik su svelniais mikrikais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Išradėjas pranešimas:

Herbicidas Orelon Fliuzing (neprisimenu ar taip rasosi bet panasiai) maisytas dar su kazkokiu silpnesniu,normos pusines ir ipyliau KASo 20 ar 15 ltr. ir viskas, uzteko kad numustu apie 2t derliaus.Kai sustresavo konsultavausi su ne vienu agronomu ir konsultantu, visi patvirtino kad suveike herbicidas su azotu.Nuo to laiko herbicidas tik vienas arba  tik su svelniais mikrikais.

As manau del kaso, nes jis per astrus. As ir taip buvau pasidares. O su karbamidu viskas ciki. Nors pagalvojus juk jis yra karbamido tirpalas. O veikimas stipresnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Išradėjas pranešimas:

Herbicidas Orelon Fliuzing (neprisimenu ar taip rasosi bet panasiai) maisytas dar su kazkokiu silpnesniu,normos pusines ir ipyliau KASo 20 ar 15 ltr. ir viskas, uzteko kad numustu apie 2t derliaus.Kai sustresavo konsultavausi su ne vienu agronomu ir konsultantu, visi patvirtino kad suveike herbicidas su azotu.Nuo to laiko herbicidas tik vienas arba  tik su svelniais mikrikais.

Nereikejo sakyt, kad dejai dar azoto kazin ar butu isiaiskine nuo ko sustresavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...