Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  2.658
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  35

Visas nario wydas63 paskelbtas turinys

 1. wydas63

  Pliurpalas

  ... nu čia turbūt tiems , kas užsispyrusiai nenori matyti "vargšo senuko" daromos politįtakos ir prisivogto turto .
 2. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Sveikas , imt karterį , žiūrėt įndėklus ir pasimatuot švaistiklinius kakliukus . Veikiausiai nusimato veleno remontas .
 3. wydas63

  Traktorius T-25

  Nedidelė problem , jei nėra mietkių pasidaryk jas Pats . a. pasidaryt degimo rodyklę , jei jos irgi nėr . b.atjungt kūro siurblio pavarą . c . pirmo cilindro vieną kūrį vožtuvą nuspaust kiek galima daugiau ir užfiksuot mechaniškai (po svirtele šalia štangutės pakišant ką nors kas ir laikytų jį tokioj padėtį) . d. palengva(atsargiai) sukam veleną pagal laikrodžio rodyklę , stumokliui atsirėmus į nuspaustajį vožtuvą , pasidarom laikiną žymę . Ta patį darai ir sukdamas veleną priešinga kryptim . e. Ištraukiam vožtuvo fiksatorių . Vidurys tarp tų žymių bus VRT(jį pasižymim jau konkrečiai) , viduriukas iš priešingos pusės bus ŽRT . f. žygiuojam pas kaimyną kurs turi T-25 ir ant lipnios juostelės nusikopijuojam atstumus mietkių nuo VRT .
 4. wydas63

  Traktorius T-25

  Nevedęs tikriausia ... šiaip žmona , juk galėtų
 5. wydas63

  Pliurpalas

  Lietuvai - davė , a konkrečiai "Ekologas"- negavo nieko , viską reikėjo užsidirbt jam pačiam .
 6. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Forumo pašte , nieko nėr . Pabandyk į tą kur numečiau , į Tavo pm .
 7. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Jei taip padarysi , tai būtų įdealus variantas , nes vienoj vietoj viskas ko reikia . Aš , Tamstai tiesiog didvyrio medalį užkabinčiau , jei galėčiau ... , sakau tai visai rimtai , ba esu kažkieno čia forume prašęs vidiuškės kaip patvirtinimo , tai atmazkių kalnus prisiklausiau o vidiuškės taip ir nesulaukiau .
 8. wydas63

  Pliurpalas

  Jeigu pagal "Ekologas" , tai tik su velniu jiem pakeliui ................ , bet papranašausiu : koncervatorių ateitis liūdna , jie pasikabinę virš savo galvų Domoklo kardą - "vienintelės teisingos ir neginčijamos nuomonės" pavidalu . Čia tik laiko klausimas , kada tas jų vadams ir klapčiukams atsisuks kaip tautos sąžinės teroras ... teks tadu tautos ant kelių atgailos prašyt .
 9. wydas63

  Pliurpalas

  ..................................................... gal , palik kaip yra , na kam tie negražūs epitetai ? Man , Kęstūtis , būtent dėl mandagumo esat mėgstamas , nors ir "ladsberginis" . Kas berodys elgsenos pavyzdį Tamstos chebrantams , jei pradėsit blevyzgot ???
 10. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Na ką jau čia , man pačiam irgi su tuo yra problemų ... ką parašęs visad dar du kart perskaitau , prieš spusteldamas "Paskelbti"
 11. wydas63

  MTZ variklio remontas

  A , dabar "dašuto" ... manęs draudikas dėl kasko vis pasiteirauja jei į užsienius , kartais užsimanyč , bet "kaško" , nu irgi kaipo variantas , nelabai vykęs ... Kelk , paprasčiausiai į juotube , o iš ten nuorodą numesi čionai . P.s. Tame video , jei galima , parodyk kokiais mažiausiais sūkiais gali dirbt variklis .
 12. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Apie Kasko , naxer jis tau ?
 13. wydas63

  MTZ variklio remontas

  A tai paprasto neužtenk , ar čia į ES susiruošei su bielkiu ??
 14. wydas63

  malku kapokle

  Man kažkaip "paišo" , kad su nš10 visa Tavo system dirbtų , kaip priklauso . _____________ Kad apsauginį vožtuvą atleidai tai skirstytuvas ir žviegia , nes jis darinėj tą vožtuvą kur po dangteliu , taip greit jį suvarysi .
 15. wydas63

  Pliurpalas

  Čia tiksliai - jie turi mum tarnaut , ane mes jiems . Doro piliečio pareiga pasitaikius progai , parodyt tarnui jo vietą ....
 16. wydas63

  Pliurpalas

  Nu jei dabar dar ir Virginijus su plaučiais atgultu , tada tiksliai koncervų rabota ... ka tik nebūt tai , Zarašiškio darbs P.s. šiandie skirstymo diržiuks mana renuškei trūko ... tiek metų važinėjau ir nieks nieko , ir štai - še tau ir švęsk Oninės ...
 17. wydas63

  Pliurpalas

  Pirmasyk girdžiu , kad vidurvasarį plaučių uždegimas paguldytų , nu kuo greičiau Tau pasveikt linkiu į daugiau nesirgt .
 18. wydas63

  Pliurpalas

  Baik vieną kart , reikia ar ne , amaliuot apie tą rusiją ... še jei nori ir skaityk , rasi ir bylos ęsmę ir išaiškinimus > http://lrv-atstovas-eztt.lt/uploads/APZVALGOS_pazeidimai_2018-05-01.pdf >
 19. wydas63

  Pliurpalas

  Nu taip įšeina , kad ne , ypač jei teisės ir demokratijos supratimas , dar papuasų lygio ________________ tas kur "sunkiai Lietuviškai " neteisinu jo , bent parodė kur turim didžiulę problem į kūrią dėmesio - nulis ... įšsireiškiau kaip ginantis teisišką Lietuvą , reikia įšmokt pagaliau žaist pagal bendrai priimtas 'demokratijos - teisinio žaidimo taisykles' , o neišradinėt savas .
 20. wydas63

  Pliurpalas

  Įsivaizduok - nežinojau , Tamsta pirmasis mane tuom klausimu apšvietęs ... o , kad veto teisę turi ir kelios kitos valstybės aišku dzin ? Tos organizacijos galia tame ant kiek pripažįstam teisės viršenybę . Jei jau patys nenorim vykdyt JT rezoliucijų , tai gal tada ir stot į JT nevertėjo prievartos gi nebuvo . Sėdėtume sau "tyliai" , neprostingavę apie teisę ir teisingumą , ba patiems jisai pasirodo svetimas ...
 21. wydas63

  Pliurpalas

  A-ja-jai , Kęstūti , a-ja-jai .... nu kaip blogai , jog nesi šitoj vietoj įšprusęs . Labai viliuos kai prireiks RF iš JT tribūnos "paauklėt" ir "skirti įpareigojimą" arba kokį Lietuvos įnteresą apgint , jau būsit pasiekęs pakankamą įšprusimo lygį .
 22. wydas63

  K700 ar K701?

  Tai kaip ir normalios tos sąnaudos , jei su tuom šankeriu kur ant video , jisai sugeb apkraut kiroviecą iki tiek , kad trūksta galios T-150 pilnai apkrautas ir be atodusio varant srebia 30l , a čia Kirovs 60 litriuku - norma .
 23. wydas63

  Pliurpalas

  Nu mano durna galva , kai susitinka Vovka su Donce , tai jie derina reikalus savo šalių naudai , tikėtis kažko kas būtų naudinga Lietuvai , UKR , ES ... nu minimum kvaila . Abu aiškiai yra pasakę , Trampas: "Amerika -pirmiausia" ; Putinas : "RF sieks savo nubrėžtų tikslų , nepriklausomai kaip pasaulis reaguos " . ... stiprinti supervalstybių ekonomikas kišant resursus į karinius reikalus , tuo pačiu savą ekonomiką silpninant , logikos mažai . Jei jau katras iš jų užsimanys kažką praryt , tai ir prarys , neis jie viens su kitu muštis dėl kokios ten LT ar UKR , kad sąlyčio taškus randa Putinas ir Trampas , sutikčiau su "Augunstas" - nuo to tik geriau , tą prasme jog aniem susipliekus kliūtų kaltam ir nekaltam . p.s. greta ko Lietuvos įstorijos vadovėlio puslapiuos atsidurs Putinas , jam - gyliai nusispjaut ... o bendrai , tai mum irgi
 24. wydas63

  Pliurpalas

  Kęstūti , nu čia jau viršūnė - Trampą prilygint Hitleriui !!!!! . Ir iš kur ištraukei jog Donaldas su Vovka UKR ar ES pasidalino ?? antra vertus tegul dalinasi , ko čia žiegt ... , relax - senatas jokiu būdu šito nedaleis Nu ir dar kart - velniam Tau tas Krymas (propadi on propadam) ???? europinių pinigų jau nebeturim kur dėt a vatnykų ar koloradų trūkums ??
 25. wydas63

  Pliurpalas

  Nu ne , nebetūrėt pasikartot tokios nesąmonės ..... e dabarties tautiečiai principingi - skūros nevarto ir bet kūrį KGB'ešnyką , į dienos šviesą mygom ....
×