Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  2.574
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  34

Visas nario wydas63 paskelbtas turinys

 1. wydas63

  Pliurpalas

  Kęstui prieš akis , šiandie geriau nesimakaluot ... , visokiems ten "alternatyvių pažiūrų mėgėjams"
 2. wydas63

  Pliurpalas

  Sutinku su įšvada , bet netaikyčiau jos visuotinai . Kaip pavyzdį pateik man , mielasai "Maestro" , ką ąsmeniškai esate 'apvėmęs' ar kada paskutinį kart tai padarė "Virgis807"
 3. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Tūrėjau , mintyje jog pats dėžės valdymas pas daugel traktorių - hidraulinis , tai tolygu kas hidraulinis vairas ar galinės pakabos keltuvas . Kitaip sakant dalyvauja lygiai tokie patys elementai kaip siurbliai , vožtuvai , filtrai , netgi jėgos cilindrai .
 4. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Vigintai , į tokią techniką apie kūrią kalbat , vargu rastumėt kvailį kurs supiltų kas nepriklauso ... čia visas traktorius kaži a tempia dvylikos tūkstančių ? ... T-150 greičių dėžej ir dantračiai ir hidraulika - vienam flakone , sukasi ir prie -20C , nors mūsuose čia irgi retenybė toksai šaltis .
 5. wydas63

  Pliurpalas

  Labai sveikintina pozicija ... , nosy geriau krapstyt , a ne kist kur nieks nepraso
 6. wydas63

  Pliurpalas

  A pasiūtot , MAESTRO , kokiai dar gynybai ??? aš nieko tokio nesu padaręs jog tektų gintis . Čia Valakinis buvo prisimelavęs , matyt dėl jo prirašytų nesąmonių ir buvom "apkuopti" ________ Nu stukačiukai , tai ne tėvynei gint šiaip ir sutverti , a bulvinyko vietoj tai buč su malonumu priėmęs Tavo pasiūlymą ir už garbę tai laikęs ..... jis ką , kaip suprantu atsisakė ?
 7. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Vigintai , aš paklausiau Jūsų tiesiai - šviesiai : "kur matot kriminalą , jį panaudot hidraulikoj ??" , vietoj konkretaus atsakymo gaunu eilinį klausimą ką man sako šie skaičiai 10w40 ir 80w90 . Atsakau - jie man "sako" jog tuom apibrėžiama tepalų fizinės sąvybės ; pirmasis skirtas variklinėms alyvoms žymėt antrasis transmisinėm . Jei juos palygint tarpusavį , tai pagal pagrindinius rodiklius(kinematinis klampumas, stingimo ir pliūpsnio temperatūros) skirtumo nėra , beveik tokios pat jos ir hidraulinio tepalo , beje . Variklinių alyvų paprastai klampos įndeksas būna didesnis , bet tam jos ir variklinės .
 8. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Eina pavarų mechnizmų tepimui , šitą gi žino kiekvienas , a kur matot kriminalą , jį panaudot hidraulikoj ?? pvz. M10g eina variklio tepimui , bet galimas naudoti ir pavarų dėzei tept ir toj pačioj hidrosystem naudojamas .
 9. wydas63

  Pliurpalas

  Paskaityk , paskutinius laiškus Adminui ir suprasi , o jei labai domina ką konkrečiai parašėm , tai parašyk man į pm , atsiūsiu puslapio skrina . Ba jei čia įdėsiu , bus man karamba
 10. wydas63

  Pliurpalas

  Tikrai taip - būsite naikinamas , ba kitokia nuomonė tolygu nesąmonei .... triakšt , kaip kolorado vabalą ir spakaina
 11. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Vau ... , dar viena 'nemąstanti turgaus boba' , nusprendė pakelt "Eduardas" nuotaiką
 12. wydas63

  Pliurpalas

  Tipo , Blokada panaikinta ?? ... nedemokratiška , ba vėl prirašys neatsižvelgdami į , pasaulyje vykstančių įvykių kontekstą
 13. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Tie "tep-tap" , dar biesai žino iš kur atkeliavę . Nebrangu sakyč , tik markę tepalo jei nesunku , reiktų rašyt pilną pavadinimą , tuolab kad likai juom patenkintas .
 14. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Skystėja ir ta 80w90 , nes kaip ir to pačio TAD-17 klampa turi atitikt tą patį SAE 80w90 . Kažkokį jaučiamą efektą gausi jei naudot 80w90 sintetiką , ten jau kibumo , dilimo ir tepimo savybės aukštumoj . Bet , kad juo užpilt MTZ greičių dėzę lygtais reikia 40L , kainuos apie 250-300 eur. ... "špešialystai" , vien už mintis tokias , Tave į skiautes sudraskys
 15. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Nu taip , nafig jiems tas oficialus API , da į pinigų už jį prašo . Gi galima ir dykai pudryt smegenus , prirašei sau kas ant seilės užeina ir tiek žinių
 16. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Tiksliai , negaliu pasakyt kaip visoj europoj , bet vokietijoj registruotiem gamintojam privaloma kažkoks procentas lygtais 12 . JD neeuropinis turėt but be siurprizų , ir turės ant pakuotės taip vadinamą API donutą , iš to jau galima spręst apie tepalo originalumą . P.s a kur žadi tą neeuropinį , Lietuvoj rast ? kaip ir rašė tai shell"is .
 17. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Vot šitą naujieną ir pranešk American Petrolium , ba jie apie tai negirdėję pagal juos originalius JD tepalus gamina cvai company : < AVENIDA JORGE ANTONIO DAHNE LOGEMANN 600 AREA INDUSTRIAL;HORIZONTINA, RS, 98920-000, Brazil> ir <BOULEVARD LICENCIADO GUSTAVO DIAZ ORDAZ NO. 500 SAN PEDRO GARZA GARCIA, NL, 66210, MEXICO >
 18. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Pilnai sutinku ...... , Johanas iš kuklumo , API CJ-4 kaip žemesnę klasifikaciją , užrašė .
 19. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Ir netgi ne permokėjime esmė , iš šitų dviejų , "plus 50" MTZ varikliui ar senajam Class , labiau dėl priedų paketo tinkamas .
 20. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  STANDARTAS , apibrėžia griežtas ribas "nuo-iki" . Jei neisitenkama į jo reikalavimų ribas priskiriama žemesnė kategorija arba išvis atmetama , nesvarbu kas ir kam tikėtina , ar ką kažkas pasakys . Man , tai "mažiausiai jautri" , bet šitam puslapį šeši žmonės ją paliečia . ______ Apie tai ir kalbu . Gamintojo įnstrukcija niekur to ir nedraudžia ( jeigu ją sugebam perskaityt ) , netgi nurodo kelis užsienio analogus . Priedo "pastabose" , išvardintos praktiškai visos klampos pagal SAE ir apačioje - kokybės reikalavimai .
 21. wydas63

  mtz 80 variklio alyva

  Įdomu , būtent ką perrašytų , gal nuo tų laikų kaip nors pakito API ar ACEA standarto reikalavimai ? ? , kažkaip neteko to girdėt
 22. wydas63

  mtz siurblys

  .... soriux ,
 23. wydas63

  Moto blokai

  Geras ... nu parodyt man , kad būt ir durns ir drūts , greičiau - kūdas + nuvakęs
 24. wydas63

  mtz siurblys

  ....tfuu , blt .....
 25. wydas63

  meile RS-09 vokietukui

  RIEBOKŠLIS 35x52x8 , dvibortis geriau . Turint naują galima ir be ardymo įškrapštyt ir įstatyt , o jei tokio nėra galima senam paveržt spyruoklytę , irgi kažkiek padeda . Tarpinė ten plona , gal lytagroj ir turės ko nors , bet neblogai gaunas ir iš KiteKat pakuotės , ar pan. kartono , nu su hermetiku dar plonai sutept , žinoma .
×