Jump to content

varava

Nariai
 • Pranešimai

  175
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie varava

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Kitas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. varava

  D3000

  Bėgių trosas per žiema už užkirmijo.
 2. varava

  Hattat t4110

  Pirkom 15 rudeni, Dzeiranoj. Musiškis htt110. Kuo jis skiriasi nuo dabartinių tiksliai nezinau, tik kiek parodoj žiurėjau, tai jau yra ad-blue, truputi pakeistas hidraulikos valdymas(daugiau elektros) ir pati hidraulika(abu cilindrai išorėje). Daugiau smulkmenos.
 3. varava

  Hattat t4110

  Dirbam su tokiu 3 metai, kol kas didelių problemų nebuvo. Po metų darbo buvo nutrūkę kompresoriaus špilkos, o daugiau smulkmenos. Geras traktorius pagal kainą. Čia ta pati A serijos Valtra, tik kad gamintas Turkijoj.
 4. varava

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Tai kaip ten su tokiu danfoso pajungimu? Gal jau išbandei?
 5. varava

  Traktorius T-25

  Jei tau to reikia, dėk stabdžių varlę ant sankabos pedalo, daug paprasčiau.
 6. varava

  MTZ-1221 ar vertas demesio

  Kaip pirstu i aki.
 7. varava

  t-30 su vairo stiprintuvu

  Gal ir gerai atrodo, bet ar neapsipils tepalais danfosas kai ijungsi hidrauli ir atsiras spaudimas ant danfoso nupilimo. Neradau tokios info niekur. Visur dedamas antras siurblys. Gal ir viskas gerai butu, nezinau.
 8. varava

  riekia pagalbos del mtz generatoriaus

  Viskas čia gerai. Visiems bielkiams taip. Aš saviškiui ampermetrą esu įsidėjęs del to kritimo. Tas jokio iškrovimo nerodo. Pamatuok įtampą ant klemų viską sujungęs ir pamatysi kad ten 14v stovi, nors tas traktoriaus ir 13v nerodo. Padariau išvadą kad paprašciusiai bielkio pravodkė truputį perplona dėl tokių apkrovų, o i akumą nuo generatoriaus nueina storas laidas ir su krovimu viskas tvarkoj. Tad nekreipiu į tą voltmetrą dėmesio per daug.
 9. varava

  MTZ greičių dėžė

  Su moterimis tai tu čia gerai pavarei
 10. varava

  D7000 elektros problemos

  Anoks ten vargas. Vienąkart normaliai susitvarkiau ir jau 5 metai veikia tie magnetai be jokių priekaištų. Viskas ten su jais gerai.
 11. varava

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Pirštai ne problema, galima ir colini sriegį padaryti (pas mane ant sriegio ir kontraveržle). Problema tos skardos ir šratai. Pirštas nutrūksta kur baigiasi sriegis. Dėkui už patarimus, šiemet baigsiu vargti kaip yra, kitam sezonui reiks taikyti nuo jūsų paminėtų kombainų, nes su jo originaliais jau žaidimas gaunasi.
 12. varava

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Sveiki visi. Prikelsiu seną temą. Kaip sprendžiat kederio sraigės pirštų problemą? Prieš 2 sezonus sudėjau viską naują, pirstus, įvores, ašį, šratus, šrarų laikiklius tuos skardinius. Šiemet vėl pradėjo pirštai trūkti nuo atsiradusio laisvumo ir pastovaus barškėjimo. Kaip taisyklė pirštas visada nukeliauja į ilgajį grudų elevatorių ir jį sekmingai užkerta. Stipriai padilo tie skardiniai laikikliai ir šratai. Įvorės tvarkoj. Gal pritaikėt šratus ir skardas nuo kito kombaino, nes dronio originalūs šratai ir tos skardos turbūt iš aukso pagaminti kad tokia kaina, o ir tik 2 sezonus teatlaiko.
 13. varava

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Manau bus reikalu. Be rezako ir hidraulinio sjomniko neapsieisi (atsiprašau už žargonus, bet taip aiškiau).
 14. varava

  droninborg

  Nemanau kad į sveikatą bus varikliui toks tavo sprendimas. Gal geriau ieškot priežasties kodėl taip pasidarė kol laikas, juolab kad laiko iki darbymečio dar yra.
×