Jump to content

TechnikosPrekyba

Nariai
 • Pranešimai

  167
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

TechnikosPrekyba paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 22 2017

TechnikosPrekyba paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie TechnikosPrekyba

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas
 1. Pliurpalas

  kokia dirva tokia, toks ir derlius.
 2. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Atsiprašau buvau blogai informuotas tik 200 ha. linų ir Jonavos raj. reikėjo nuimti. 62 LIN Linai 474,40 Plotas padidėjo per metus dvigubai. 4_Deklaruotos žemės ūkio naudmenos ir kiti plotai(1).pdf
 3. Cross Slot sėjamosios bei žemės dirbimo technologija

  Situacijos nepataisys, nei kietas traktorius, nei sėjamoji. Situaciją gali pataisyti tik kietas agronomas.
 4. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Lietuvoje pasirodo yra ir tokių laukų. Beje, man atrodo tavo krašte net.
 5. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Dar vienas varpų šukuotuvės panaudojimas; https://www.youtube.com/watch?v=FF_BldfCpEc
 6. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Jo prašė, kad atvažiuotų nuimti 600 h. linų. Atsisakė.
 7. smulkiu seklu sejamosios

  Čia pas tave 8 išėjimai? O naujo skirstytuvo kainą ar žinai????
 8. smulkiu seklu sejamosios

  Ar gali truputi aiškiau pakomentuoti, ką čia parašei?
 9. smulkiu seklu sejamosios

  Jei nori sėti rapsą ir tavo norma nuo 2,0 kg/h. Tai Delimbe nelabai tinkamas tam. Norma plaukioja. Jinai gerai gaudosi nuo 5 kg. (Klientų pastebėjimai.) Tiksliausiai greitis matuojasi nuo radaro uždėto ant padargo arba traktoriaus radaro sujungto su sėjamosios kompiuteriu. Delimbe tos galimybės neturi. Galima gauti su greičio sensoriumi, kaina pigesnė negu su gps-o. Mes pardavinėjame Lietuvoje Delimbes gamintojo kainomis. Jų pilnai užtenka jei nori sėti tarpinias kultūras ir atsėjinėti pievas, bet ir pievas atsėjus reikia privoluoti, kad sėklos įsiterptu į dirvą! Kai kas "iš bėdos" pasėja ir rapsą su Delimbe. Dėl sudygimo, tai ne sėjamoji kalta. O padargas ir dirvos drėgmė. Jei volas gale kelia žemes į viršų, bet jos neprivoluoja tai sudygimas bus blogas. Taip pat jei per sausa vėl bus problema. Todėl vieniems šitos sėjamosios limpa, o kiti stato į kampą, kaip nepasiteisinusia technologiją. Man dabar iškilo klausimas dėl sėklos gylio, kai sėjama rapsą su giluminiais purentuvais. Ar kas nors matavote ir tikrinote kurios sėklos sudyksta geriausiai, ar tos kurios nukrenta šalia tarp grumstų ar tos kur įkenta į plyšį? Ir kas daugiau turi įtakos "gražiems" rapsų pasėliams ar ražiena kuri saugo visą žiemą nuo nepalankaus oro, lietaus plovimo ir vėjo pustymo. Ar prarėžtas žemės tarpas? Dar kiti deda ant sėjamųjų ir sėja dobilus kartu su pagrindine kultūrą, kaip įsėlį. Greita ir paprasta. Pradeda dėti ir ant kombainų. Yra dar vienas gamintojas http://www.technik-plus.eu/index.php/en/tp-turbo-jet-super#pictures Šitos yra labai tikslios, sėti galima nuo 1 kg. ir mažiau beroc iki kiek reikia. Vežame jau 4-5 metus. Elektrinės ir hidraulinės. Daugiausiai paruodame elektrines ir nesame turėję jokių bėdų su elektros varikliais apsolučiai. Kaina tikrai nebloga. Beja šitas gamintojas siūlo labai įdomia naujovę. http://www.technik-plus.eu/index.php/en/flex-kombi#pictures . Palieku jūsų pasvarstymams. Tai tiek trumpai informacijos.
 10. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  P.S. Jei tavo ūkis kviečiai-rapsas-kviečiai. Ari, daug kultivuoji ir kitais būdais slegi dirvą. Naudoji daug chemijos, visiškai nesidomi dirvos struktūra ir mikrorganizmų nauda. Tada geriau nusipirk kombainą ir nesuk sau galvos.
 11. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Planuojame daryti kitais metais mokslinį tyrimą. Iš įvairių jūsų klausimų susidėliosime bandymų eigą.
 12. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Plius reikalinga rapsapjovė.
 13. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Ar galima tą tavo hederį panaudoti; javams, linams, žolėms apart žirnių? Šukuotuvę galima daugiau kur panaudoti. Taip pat šukuotuvė suteikia galimybių visoje dirbimo technologijoje mažinti kaštus ir gerinti dirvožemio struktūrą.
 14. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Niekas nieko nereklamuoja ir tau nekiša. Truputi paįvairinų forumą ir parodau, kokias technologijas naudoja kiti. Jei tau visur vaidenasi reklamos, mažiau žiūrėk televiziją.
 15. Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje

  Pritariu
×