Jump to content

viktorass

Nariai
 • Pranešimai

  5.009
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  12

viktorass paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 3 2017

viktorass paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie viktorass

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. viktorass

  Horsch sėjamosios

  Tai tokia teorija vadovaujantis reiktu gal kas puse metro sėt, esu skaites ne viena straipsni, kad idialiausias varijantas pasiekiamas kai pasėta pakrikai tačiau pakrikai iterpt visas sėklas i vienoda gyli dar kol kas nesugalvojo kaip o sėjimas i kuo tankesnes eilutes yra arčiausiai pakriko sėjimo. Technikos pardavėjai žinoma turi savo teorijas tuo klausimu, bet mano nuomone tai jei ražienine sėjamaja padarytum mažais tarpueiliais tai gautusi grėbelka o ne sėjalka.
 2. viktorass

  kultivatorius

  Šiaip reiktu žinot kokius darbus pagrinde su juo darysi, pvz. jei pagrinde arimams pavasari idirbti tai idialiausias varijantas paprastas kultivatorius su segmentine lyginimo lenta, jei turi molio ir norėsi trupint šviežiai suarta moli tai tada tas iš romudavos universalesnis, jis ir moli trupina gerai ir pavasari arimus galėsi lyginti, dėl tos drėgnos žemės tai ne visada jos buna jei kažkokos drėgnesnis gabaliukas papuola ir pamatai, kad volas jau kišasi tai truputi kilstelėjes padarga gali didesniu greičiu pralėkes, per sausa vieta ištaškyt ta drėgna žeme, svarbu nepražiopsot momento. Dar priklauso su kuo sėji, jei kokia paprasta sėjamoji tai tas iš romudavos geresnis pasirinkimas.
 3. viktorass

  kultivatorius

  Su rėmais viskas gerai kol kas, toliau bus matyt, šiaip žeme išdirba gerai, neblogai patrupina sudžiūvusi moli bet jei šlapia tai lysteliniai volai prisivelia žemiu, žodiu i balas geriau nelyst.
 4. viktorass

  kultivatorius

  Manau pakaks, aš 6 metru su 210aj tampau be vargo
 5. viktorass

  Purkštuvo sijų apšvietimas

  Ka pirkt tai dabar sunku net pasakyt kai toks didelis pasirinkimas, o iš kur, tai pvz. Kaune yra Islandijos pl. 33 yra tokia parduotuvė Jovaitas, ten pasirinkimas didelis nuo lempučiu iki prožektoriu. Ju puslapyje yra kai kurie pavyzdžiai su kainomis, pačioje parduotuvėje dauguma lempu pajungtos prie maitinimo ir galima pasižiūrėt kaip šviečia natūroje.
 6. viktorass

  Purkstuvai

  Dar gali greiti netiksliai rodyti, jei purški su belarusu kur ratus pasikeites esi tai gali dėl to
 7. O kas gali tam traktoriui nutikt purškiant žydinti rapsa, kad ji reikia apsaugot, nebent rapsa reik apsaugot, bet tuomet tas brezentas ar tentas nelabai padės.
 8. viktorass

  Priekabos ir puspriekabes rulonams vezti...

  Jeigu hidrofikuotas kablys tai puspriekabe vienanam dar lengviau nei priekaba prisikabint, be to puspriekabe paprasčiau atbula pristumt, o apie pravažuma su lengvesniu traktorium tai net nėr kalbos lyginant su priekaba.
 9. viktorass

  Užsienio internetinės parduotuvės pasidalinam

  www.balticagroparts.com bet tai čia Kaune o ne užsienyje
 10. viktorass

  perkrovimo priekaba

  P.S. I kameras tai vilčiu neverta daug dėt nes kai saulėta o per kūlima dažnai taip būna tai per ekrana nelabai arba ir visai nematai kas ten dedasi fūroje, beto daug dūlkiu ir kamera bemat apdūlka.
 11. viktorass

  perkrovimo priekaba

  Na jei tik operatorius pasikeičia tai visuomet užkiša pirma kart išleidinėdamas. šiaip dar gan aktualu, kad tentas greit nuo žemės per kokia rankena susisuktu, nes kaip pernai buvo tai ji dažnai uždenginėt reikėdavo, Jeigu lyginti kainas tai bent prieš 3 metus metal tech kainavo man 33+pvm wf 39+pvm, bet wf turėjo amortizacini dišliu berods ir galinė ašis vairuojama, bet wf buvo mažesmės kubatūros, umegos tuomet gamino tik 15 tonu berods ir taip pat kainavo 33 bet nepamenu komplektacijos bet turiu kažkur komercini. dar nepaminėjau pp20 ratai 800 pločio už ta kaina ir tentas kaip minėjau greit ir lengvai susisuka, kubatūra 31,5 čia kubatūra su tuo antborčiu kur vienas kraštas aukštesnis, nes jei jo nėra tai perpilsi lauk leisdamas iš važiujančio. Dabar jei pirkčiau ir kaina nebūtu labai aktualu tai rinkčiausi komplektacija su distanciniu valdimu, pvz jau mano minėta pp20 opcijoje galima užsakyt galini vairuojama tilta, svarstykles, ir ta distancini valdima kurio aš pats nemates, tik iš nuotrauku metal-tech.pl puslapyje ir vadybininku pasakojimo, bet iš to pasakojimo tai susidarė nuomonė, kad labai naudingas navarotas, pvz. furos vairuotojas paėmes pulteli regulioja išleidimo greiti ir vieta, arčiau ar toliau nuo borto ir t.t. o traktoristas tik pavažouja i prieki, nes yra tokia problema, kad traktoristas iš kabinos nemato kiek ir kurioje vietoje pripilta i fūra. Kaip jau minėjau tai umegos parodoje matyta buvo fantastiškai sukoplektuota pagal paskutini technikos žodi ir kūbatūra ten buvo labai gera idomu tik kiek ji kainuoja, beje umega berods kai rinkausi tai siūlė ir ta varijanta kaip fliegel su galiniu bortu bet ten kainos buvo dar didesnės ir kažkip rekomendavo rinktis kompensacine jei nenumatoma kitu darbu.
 12. viktorass

  perkrovimo priekaba

  Idomu kaip bus su tos rankenos patraukimu kai bus jau kažkiek grūdu pavežiojus, pvz ant metaltech pp20 yra ne patraukiama rankena o sukama rankena, sukant palaipsniui atsidaro liukai apačiojje, tai kai buvo nenaudota tai be jokio pasipriešinimo sukdavosi o kai ten kažkur papuola grūdu tai jaučiamas pasipriešinimas o jei ten kažka reiks tampyt kažkokia svirti tai idomu kaip tas reikalas veiks, o, kai bus pilna ta apačia grūdu tai iš vis neaišku ar patrauksi ta rankena, o išleist grūdus tai beveik garantuoju, kad reikės koki karteli kol ipras operatorius dirbti, nes jei išjungi darbini velena neuždares padavimo ant sraigės tai kapiec, reik išleist iš apačios ir vamzdžio kitaip neprasuks Sraigės tai man atrodo ant visu su reguliojamu pasvirimu tik ten ta gala ne visi opcijoj gal turi.
 13. viktorass

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Ne visai taip yra.
 14. viktorass

  perkrovimo priekaba

  Koks tas išvalymas pas WF ir kas per valdimas sraigės pasvirimo.
 15. viktorass

  perkrovimo priekaba

  PP20 ir mes turime telpa iki 24 tonu kviečiu, šiaip manau reiktu rinktis kuri yra didžiausia pagal kūbatūra nes reik turėt mintyje, kad leidžiant iš važiuojančio kombainno i didesnės kubatūros lengviau išleist. Dar pasidomėk umegos gamybos, ten šiemet parodoje mačiau jie pristatė nauja modeli tai tikrai neblogas varijantas, didelė kubatūra, bet kainos kažkaip neužklausiau, jų puslapyje dabar pažiūrėjau tai tokios dar nėra parodyta.
×