Jump to content

viktorass

Nariai
 • Pranešimai

  5.019
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  12

viktorass paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 3 2017

viktorass paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie viktorass

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. viktorass

  SEJAMOSIOS ?

  Už tiek pinigu nieko geriau nerasi, sėsi kaip su vaderstatu tik sėkladėžė mažesmžnė.
 2. viktorass

  Kombaino pasirinkimas

  Mačiau autopliuse claas dominator 80 už 8500+pvm. su tokiu maximum 4 dienas javapjūtė užtruks
 3. viktorass

  droninborg

  Gal ir padės, bet prieš dėdamas naujas patikrink ar bake nėra kokiu snargliu, dėl to iš bako išleisk visa kura ir ileides kokia lempute i vidu apžiūrėk bako dugna, prasipūsk vamzdelius kurie ima kura iš bako, apžiūrėk ar kur neilūže, gal ora gaudo, išpūsk visus štucerius, nes jei bake buvo papuole kažkokiu šiūkšliu ar rūdžiu tai jos dažniausiai susikaupe ties štuceriais jei ant paėmimo vamzdelio bake nėra filtriuko, jei yra filtriukas tai ko gero tas filtriukas užsineša šiūkšlėm ir kombainas dūsta, gali būt, kad kai užgesini varikli dalis šiūkšliu nukrenta nuo filtriuko o padirbus kažkiek laiko jas vėl pritraukia prie sietelio, O gal pas tave yra elektrinis siurbliukas ant kuro magistralės sumontuotas, tai juose taip pat buna sietelis kuris užsikemša.
 4. viktorass

  Diskinis skutiklis Staltech

  Jeigu ir atsiras tas galingesnis tai ir su juo galėsi skusti su tuo trimetriniu, be to nemanau, kad po proksimos iš karto šoksi i 200aj traktoriu, jeigu paskaitinėtum mano keliolikos metu rašleva tai pamatytum, kad pradėjau skusti su 120aj zetor fortera, dar skutau su valtra 6400, 105aj, dabar ta pati skutika kabinu ant valtra t160 ir galiu pasakyt, kad ant silpnesnio jau nenorėčiau jo kabint.Skutikas pas mane unia ares txl-3. Dėl volu tai mane tenkina ir vamzdinis, bet jei dabar pirkčiau skutika tai tik su kažkokiu žiediniu, dvigubas tau žinoma netiks nes gali kelt traktoriaus prieki, pirkdamas žiūrėk, kad žiediniam vole būtu valytuvai tarpuose, maždaug tokie kaip dabar naujuose unia skutikuose, ant volo netaupyk nes čia ir yra skutiko pagrindas, i guminius ir kitokius pilnavidurius net nežiūrėk. Dėl to, kad šiemet lengvai traukia ta skutika tai galiui pasakyt, kad kol kas tai skutasi labai lengvai bet buna metu, kada traukia sunkiai beto gali papult drėgna žemė ir t,t. Išvada tokia, su siauru visada dirbsi ir su galingesniu traktorium o nusipirkes per dideli ir traktoriu laužysi ir iš vis nepadirbsi esant sunkesnėm salygom, be to reik turėt galvoje, kad diskiniam skutikam reik atitinkamo greičio.
 5. viktorass

  Diskinis skutiklis Staltech

  Ne daugiau kaip 3 metrai.
 6. viktorass

  Koki purkstuva pirkti?

  Tai kame reikalas, kad taip dažnai kemšasi, ar tie filtrai nesandarūs
 7. viktorass

  Koki purkstuva pirkti?

  Papasakok apie ta multiselect sistema, ka jinai duoda.
 8. viktorass

  Lengvojo automobilio priekaba

  Yra lietuvišku neblogu priekabu, pabandyk pasiskambint www.tauriga.lt turi ivairiu dydžiu ir keliamosios galios, ašys ir prikabinimai KNOT firmos, nežinau tiksliai bet lygtai vokiškos.
 9. viktorass

  GEDIMAI

  Man tokia bėda kažkada buvo, tai ir radijatoriu ir pompa keičiau ir ka tik nedariau, pasirodo itempėjas kaltas buvo, žmogus kuris nupirko ta kombaina uždėjo nauja itempėja ir sakė daugiau 80 temperatūra nekildavo.
 10. viktorass

  GEDIMAI

  Koks kombainas, ka dar tas dirželis suka
 11. viktorass

  Horsch sėjamosios

  Tai tokia teorija vadovaujantis reiktu gal kas puse metro sėt, esu skaites ne viena straipsni, kad idialiausias varijantas pasiekiamas kai pasėta pakrikai tačiau pakrikai iterpt visas sėklas i vienoda gyli dar kol kas nesugalvojo kaip o sėjimas i kuo tankesnes eilutes yra arčiausiai pakriko sėjimo. Technikos pardavėjai žinoma turi savo teorijas tuo klausimu, bet mano nuomone tai jei ražienine sėjamaja padarytum mažais tarpueiliais tai gautusi grėbelka o ne sėjalka.
 12. viktorass

  kultivatorius

  Šiaip reiktu žinot kokius darbus pagrinde su juo darysi, pvz. jei pagrinde arimams pavasari idirbti tai idialiausias varijantas paprastas kultivatorius su segmentine lyginimo lenta, jei turi molio ir norėsi trupint šviežiai suarta moli tai tada tas iš romudavos universalesnis, jis ir moli trupina gerai ir pavasari arimus galėsi lyginti, dėl tos drėgnos žemės tai ne visada jos buna jei kažkokos drėgnesnis gabaliukas papuola ir pamatai, kad volas jau kišasi tai truputi kilstelėjes padarga gali didesniu greičiu pralėkes, per sausa vieta ištaškyt ta drėgna žeme, svarbu nepražiopsot momento. Dar priklauso su kuo sėji, jei kokia paprasta sėjamoji tai tas iš romudavos geresnis pasirinkimas.
 13. viktorass

  kultivatorius

  Su rėmais viskas gerai kol kas, toliau bus matyt, šiaip žeme išdirba gerai, neblogai patrupina sudžiūvusi moli bet jei šlapia tai lysteliniai volai prisivelia žemiu, žodiu i balas geriau nelyst.
 14. viktorass

  kultivatorius

  Manau pakaks, aš 6 metru su 210aj tampau be vargo
 15. viktorass

  Purkštuvo sijų apšvietimas

  Ka pirkt tai dabar sunku net pasakyt kai toks didelis pasirinkimas, o iš kur, tai pvz. Kaune yra Islandijos pl. 33 yra tokia parduotuvė Jovaitas, ten pasirinkimas didelis nuo lempučiu iki prožektoriu. Ju puslapyje yra kai kurie pavyzdžiai su kainomis, pačioje parduotuvėje dauguma lempu pajungtos prie maitinimo ir galima pasižiūrėt kaip šviečia natūroje.
×