Jump to content

Gal kam teko pirkti dvetą techniką iš Vokietijos ar pan.?


Jaunius

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
Sveiki, norėčiau pagvildenti tokią temą: dėvėtos technikos pirkimas iš vakarų? kaip viskas vyksta? kokios dažniausiai pasitaikančios problemos? kas tas (incl. 19 % MwSt.)?( lietuviškai PVM) kaip visa tai įformint? Būtų labai malonu, jei pasidalintumėt sava patirtim. :)

Buvo noras kazkada pirkt plugus is Prancuzijos rytu, 4k kverneland vartomus uz 3000Eur,bet praejo noras kai uzkosejo kaina vezejai :icon-cry:

Nebent turi savo transporta,ir pats viska darai,tada apsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas gerai su tais pirkimais. Sau viską perkuosi užsienį daugiausiai skandinavijoje. Jeigu turi PVM numerį nusiųsk pardavėjui ir tau mokesčių nepriskaičiuos.
Gal gali smulkiau,apie mokescius,transporto kainas,muitines,kokie reikalingi dokumentai?
Palauk kol isigalios Šengeno sutartis tada viskas bus paprasčiau :) Čia biškis info http://ec.europa.eu/youreurope/nav/en/c ... ex_lt.html
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na prameciau aki, tai manau bus panasiai kaip ir su automibiliais:

Kelių transporto priemonės

Naujoms ir naudotoms kelių transporto priemonėms yra taikomi skirtingi mokesčiai. „Nauji“ automobiliai (t.y. ne senesni nei šešių mėnesių arba nuvažiavę ne daugiau nei 6 000 km pagal skaitiklį automobiliai), įsigyjami kitoje valstybėje narėje, yra apmokestinami PVM paskirties valstybėje narėje, kuri iš esmės yra Jūsų gyvenamosios vietos šalis arba šalis, kurioje kelių transporto priemonė bus registruojama. Pardavėjas privalo išrašyti sąskaitą be mokesčių, o Jūs PVM privalote sumokėti savo šalyje.

„Naudoti“ automobiliai (t.y. senesni nei šešių mėnesių arba nuvažiavę daugiau nei 6 000 km pagal skaitiklį automobiliai) yra apmokestinami kitaip, priklausomai nuo to, ar sandėris yra sudarytas tarp fizinių asmenų ar per tarpininką. Pirmuoju atveju PVM nemokamas. Antruoju atveju pardavėjas išrašo sąskaitą su PVM.

Ir naujų, ir naudotų automobilių atveju kiti mokesčiai, pvz., transporto priemonės mokestis ar kelių mokestis, yra mokami transporto priemonės registracijos šalyje arba kitaip tariant – Jūsų gyvenamosios vietos šalyje.

Valstybė narė, kurioje registruojate savo automobilį, gali reikalauti, kad Jūs mokėtumėte tik tuos mokesčius, kurie yra mokami už toje valstybėje narėje perkamų naujų ar panaudotų automobilių registraciją.

Išsamesnės informacijos apie kelių transporto priemonių leidimus, registraciją ir apmokestinimą skaitykite vadove „Gyvenimas kitoje Europos Sąjungos šalyje“ ir atitinkamose atmintinėse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...